PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB Zobaczyli drużyny i tak odruchowo poszło.
0
@Ryoumen Z tym że Gavi dzisiaj 2 klasy wyżej od Fermina i De Jonga.
0
De Jong ostatnio w dobrej formie. Ale ten mecz pokazuje że on potrzebuje Pedriego by błyszczeć, a Pedri to Pedri zawsze.
De Jong jest świetny jako ten drugi, gdy pomaga w asekuracji, w rozegraniu kogos odciąża itp. Ale jak chcesz oprzeć na nim wszystko to kicha.
0
@Pedri16Future Graliśmy z dużymi rotacjami. I właśnie tego dotyczył post aby z nimi nie przesadzać.
0
@ViscaelBarca2007 Już 2 razy tak Flick zrobił I dostaliśmy w cymbał od Osasuny.
1
@Lordzi Nawet to by im nie pomogło.
0
@Faro Mogą sobie chcieć. Spadli/Spadną z 3 ligi i mieliby dostawać szanse w pierwszym zespole. Podczas gdy w tym sezonie gramy dlaej na wszystkich frontach i mieli pełno okazji, a ich nie dostali?
0
Pamiętajcie że Holownia to Las Palmas albo Osasuna.
0
@NeroTFP1 Kibice Realu powinni być wykluczeni z mozliwosci kandydowania.
Jakieś granice być muszą.
1
@Bobo25 Zgadza się. Ale ja się nie dziwę. Bo nasze społeczeństwo to w dużej większości idioci. Są tacy którzy by poszli kandydować na kandydata XYZ,bo Edyta Górniak by powiedziała że wyczuwa od niego kosmiczna aurę.
Jeżeli chodzi o przekaz - dramat
Jeżeli chodzi o wynik - tak trzeba.
0
@FcPortoFan1999 Nuda dla Ciebie bo za dużo goli.
1
Czy jest ktoś z Was kto zmienił po tej debacie kandydata na którego będzie głosował?
No żaden racjonalnie myślący człowiek nie zmienil by zdania po takim kabarecie w TV dla ludzi gdzie ich światopogląd ustalają paski.
Mentzen gada głupoty i powtarza jedno w kółko. Bo to działa na grupę docelowa. Czyli właśnie wielbicieli takiej rozrywki.
1
@Stinger_ On jest z Lewej strony więc chciałby pojedynku na ruchy taneczne.
0
@Pawlak1992 A chciałeś na niego zagłosować?
2
Narzekacie na tych Niemców, a będziemy mieli wspólne lotnisko pod Berlinem. I mamy wspólne autostrady.
1
@tbas Jeszcze z Kiwiorem w roli "bohatera"
1
@macio_944 Uważam że ma on swoje zalety. Nie do końca pasują one do stylu Flicka. Ale ma klauzulę 60mln , zainteresowanych było sporo klubów. W wieku jest idealnym. Raczej nie będzie problemem.
2
@Eklerek A ja właśnie widziałem w programie śniadaniowym TVN, że on ta debatę wygrał :)
2
@VegetaPolska Dokładnie tak. Pragmatyczny strasznie. Betonowy sklad. I dlatego tam długo miejsca nie zagrzał.
2
@Hosh Trzaskowski też był. Duchowo bo kibice prowadzili mu kampanie na transparentach.
0
@Czajka90 Mi pasuje. Każda pora jest dobra aby im wpierdziel spuścić.
0
@Wojciech123 Pić trzeba umieć. To nie jest takie hop siup.
0
@Sysia11 W Elevatorze Kaborno mógłby być gwiazda.
0
@FcPortoFan1999 Bo po polsku brzmi inaczej...
1
Chelsea właśnie pokazuje jak sfrajerzyc końcówkę sezonu I wypaść z top5.
0
@tbas Jest dużo szybszy. Ma lepsza zwrotność i balans.
I jest to ważne. Bo łatwo można kogos dogonić, minąć rywala. Albo naprawić swój własny błąd powrotem.
Natomiast jak błąd popełni zawodnik wolny. To już po obiedzie.
Nie mówię że Balde to klasowy obrońca. Ale dużo swoich braków może ukryć właśnie szybkością.
1
Ludzie narzekają na Pedriego. A chlop gra sam w pomocy. Fermin z przodu. A Garcia to podania na 3 metry do najbliższego jedynie.
0
@Faro Różnica jest taka że Pedri sam trzyma naszą linie pomocy. A De Jong to jest gość który potrzebuje kogoś koło siebie. Byłby wzmocnieniem bo by odciążył Hiszpana. Ale sam to mało kreuje.
0
@sergio5 Biedny Payet. Zlozyl bym doniesienie na policji. Że przed pocałunkiem niczego nie świadomy zostałem zmuszony do całowania kogos kto pił mocz albo wodę z toalety.
0
@Adran360 Ale on o poważna piłkę pytal.