3

@Solenya To żaden zjazd. On wcześniej osiągał wyniki ponad swoją przeciętność.

0

@Faro Pilkarz może mieć i kontrakt do 2085. Ale nke czyni go to niewolnikiem. Chyba że w PSG.

0

@tbas Mamy Superpuchar wiec na ten moment więcej niż reszta. Ale fakt, trzeba iść krok po kroku.

3

Jeszcze przed chwilą wielki Inter. A teraz zamiast tryplet to naplet jak Real.

Superpuchar w cymbał. W Pucharze Włoch to samo. I to jeszcze upokorzył ich 2 razy największy rywal.
W lidze kolorowo już tak nie jest.

0

@blakkudium Duże ryzyko jak na gościa który gra w średniaku. Tak czy siak.

0

@blakkudium Nakupują takich kalafiorów i później się dziwią że walczą o awans do CL.

0

@Jakchcesz To jakieś delikatne określenie. Więc Lewica.

0

@kuz Brzmi inaczej ale dalej ujowo. Jak każde zdanie wypowiedziane przez tego cymbała

2

@TR3YWAY Ja tam zdecydowanie wolę +30 stopni w lato. Niż mrozy w zimę.
Nie każdy się poci jak świnia. A w ogródku w samych kąpielówkach można sobie pogrillowac i piwko wypić.

2

@Andi18 Do najlepszego brakuje mu szybkości. Gra świetnie, ale zdarzało się wiele razy że rywal mi uciekał i pomogło szczęście albo centymetrowy spalony.

9

@RC28 Real nie może wygrać potrójnej korony. Oni zamiast trypletu mogą mieć trypla.

1

@BezglutenowyPedri Dybala i Lautaro przy Messim? Bliżej im było aby w światowym futbolu nie zaistnieć niż do Leo.

Fatiego czy Halilovicia to nawet nie komentuje. Im bliżej bo spełnienia Bojana.

0

@lucca87 Cubarsi to akurat dopiero co odpoczywał.

1

@FcPortoFan1999 Perspektywicznego Romańczuka do środka pola chciał zobaczyć.

1

@LOPEZ16 I Putina musiałby zagrać ciemnoskóry jakiś.

0

@Azazel_Pazuzu No właśnie na leczenie głowy za późno. Stąd zdecydowali się na kolano.

2

@PJ777 Remisem?

0

@ViscaelBarca2007 Maresca jako trener jest nikim. Nie ma siły żeby się postawić. I później musi tłumaczyć się na konferencjach. A ta praca to dla niego szansa.

1

Żeby Chelsea zagrała w Lidze Mistrzów to trzeba dać 7 miejsc angielskim zespołom w CL.
I to już od tego sezonu, bo w przyszłym jak kupią kolejnych 15 piłkarzy i zmienia trenera to mogą się nie załapać.

0

@Gibbon_FCB 5 miejsc w CL. A oni się na żadne nie załapią:)

3

@ToWinaSedziego Dla mnie za mało na czerwo. Żółta dla jednego i drugiego.

4

@FcPortoFan1999 Polecam mecz United kontra Wolves. Pierwsi XG 0,07 A drudzy 0,02.

3

To jest NIEMOŻLIWE!!!

1

@Lucyffffer1922 1:0 po samobóju biorę w ciemno.

0

@blakkudium W kreacji jest tragiczny. Taki przecinak z dobrym ustawieniem. Ale w kadrze zawsze zmiennik i w wielkim klubie będzie podobnie.

1

@blakkudium Bayern to kupuje i zaraz.oddaje tych SO. Jak De Ligta.

Tylko kalafiora Umapecano nikt nie chce.

1

@lucca87 Bo to nie chodziło że mieli więcej sytuacji. Tylko że sytuacje były i przy odrobinie szczęścia można było wykorzystać więcej.

Czasem jest tak że rywal ma 10 sytuacji i nie strzela gola. A Ty.masz 3 i 3 gole.

0

@Rastafarnianin Bo to zakupy w Lidlu były :)

0

@krol211 Ja to mu sie trochę dziwie. Chciał odpocząć od piłki. A przyjął ofertę bycia dyrektorem klubów Red Bulla.

0

@ViscaelBarca2007 Pewnie swego bo przedłużył kontrakt. I jak oni go nie puszcza to nigdzie nie pójdzie.

Ale wolałbym go niż Kloppa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?