2

@mekston @Criss18Barca @FCB_dimiC Mnie ta sytuacja zdziwiła bo w LL wiele razy gdy linowy nie podniósł chorogiweki to i tak wkraczał półautomatyczny spalony. A tutaj to było dziwne.

1

@Azazel_Pazuzu Poprawnie i tyle. Ciężko wyciągnąć wnioski po 1 meczu. Zwłaszcza gdy przeciwnik się głównie bronił i nie miał piłki.

1

@FcPortoFan1999 No nie musi. PSG gra inaczej a są w grze i wszystkie trofea. Inter również przed chwilą hyl w grze o wszystko a styl zupełnie inny.

1

Fort dzisiaj pokazał dlaczego praktycznie nie grał i ciężko mu było odciążyć Kounde.
Chłopak ma technikę i finezje.
Ale wygląda jak gość tydzień temu ściągnięty z podwórka.
Błędy w czytaniu gry czy ustawieniu straszne.

0

@norbi77 Ale Pau miał kilka razy piłkę przy nodze i ciężko mu było dobrze przyjąć czy się obrócić.
Koledzy nie pomagali. Ale sam również niczego nie zaproponował.

1

@parpe Ter Stegen za to zupełnie bez formy. Więc tu nie ma świetnego wyboru.

9

Nie do końca udało się wszystkim odpocząć. Ale to nieważne. Dopisać 3pkt i zapomnieć. Najważniejsze że do Klasyku podejdziemy z przewagą.
Teraz misja Inter i jechać z makaroniarzami.

1

Arsenal nie dość że nie dał nikomu odpocząć. To jeszcze w cymbał zbierze.

0

@FcPortoFan1999 Simeone ma tak dopracowana obronę że ogarnia dla 2 zespołów od razu.

3

Atletico po 1 połowie ma XG 0,00. Wybitne osiągnięcie zespołu Simeone.

6

@Azazel_Pazuzu A jak ma być Trzaskowski z Holownia pijany jak oni od Biejat wzięli Lecha 0% limonkowego.

0

@Cule1234 Rozumiem rotację. Ale to już chyba przesada.

3

@Comentateiro Tyle że u nich rodzi się jednocześnie z 50 osób.

3

@Nazio_87 Piekranik to nie samochód. Każdy za 3-4 tys będzie dobry. Bo wszystkie są składane z takich samych komponentów i mają praktycznie identyczne funkcje. Wybierasz taki z funkcja pary i jakaś pyroliza czy coś i tyle.

0

@Irmscher10 No i tu się ceni za przedsiębiorczość oraz coaching.

1

@Romario87 Smutne jest to ze kiedyś wyśmiewany Mezo. W obecnych czasach byłby na szczycie list przebojów i miał zestaw w Mc-u....

0

@Gaucho No pełno komentarzy że wypłakał mecz albo że puści gola się nie rzucając. :)

7

Pod Narodowym odbyło się starcie kibiców Pogoni którzy pamiętają zdobycie ostatniego pucharu, z normalnymi kibicami Legii.

Nikt nie przyszedł.

0

Dajcie spokój z tym Ter Stegenem. Gramy z czerwona latarnia ligi. Tu powinniśmy i musimy wygrać, nawet jakby na bramce postawić torbę z butami.

3

@Faro Ale kiedy? Podczas tych 4 meczów które dostanie?

3

@norbi77 Skoro Lewy zostaje i Ferran daje rade. To skrzydłowy jest bardziej potrzebny. I boczny obrońca również.

0

@AbelKabel A rząd Meksyku przyjmuje Białorusinów?

0

@AbelKabel A Ci Meksykanie to się kiedyś skończą?

0

@norbi77 Olmo to nie jest profil Pedriego w rozegraniu. I nie schodzi tak nisko. Zupełnie nasza pomoc jest uzależniona od kanaryjczyka bez znaczenia kto w niej gra.

2

I Nottingham właśnie wypada ze strefy CL. Praktycznie cały sezon się tam utrzymując.

0

@norbi77 Ale to nie można tak patrzeć. Zawodnik powinien dać radę zagrać 90 minut.

0

@lucca87 Tu nie ma dyskusji bo tak było. Gdyby atakował piłkę glowa to sędzia musiałby użyć gwizdka że względu na wysoko uniesioną nogę. Nie musiałoby być kontaktu wcale.

1

Wynik słaby. Zdecyduje mecz na wyjeździe. Pomijając BVB bo tam jechaliśmy bez potrzeby zwycięstwa.

To Ateltico czy Real na wyjedzie potrafiliśmy ograc. Więc nie ma co się martwić na zapas, bo nje ma o co.
Trzeba wyciągnąć wnioski i jazda.

2

A myślałem że wyjdzie Inigo na lewej i Araujo w środku.

0

@Astad Fizycznie jest całkiem dobry. Ale technicznie jest surowy. Gra na małej przestrzeni również leży. On najlepiej się czuje atakując wolna przestrzeń w ataku. A tej u Nas nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?