2

Konkurs na frajera sezonu;

Real, Pogon, Ajax.

Słucham państwa?

0

@kanver_ Z Arsenalem był kozak.

1

@Faro Olać go. Niech tam idzie. Za duże ryzyko taka kasa za gościa 1 sezonu. Który dodatkowo nigdy nie grał w dużym klubie.

0

Ustne porozumienie? A na jakiej podstawie miało by to być wiążące?
Może i kontrakty przedłużajmy na "gebe"

0

@Gall @MesQueUnClub_87 Raphinia grał świetnie na tej pozycji. Strzelał gole schodząc do środka. Umiał wejść w pole karne bo ma świetny timing.

Ale brakuje mu na SPO umiejętności rozegrania. Jakiejś piłki prostopadłej. Zejścia niżej by odciążyć Pedriego. Ja bym jednak wolał tam takiego Wirtza. Oczywiście jeseli finansowo się to zepnie. A Musiala to marzenie na tej pozycji.

0

@SeWo77 Zobacz jaki drybling miał CR przy Messim jak mu się udało wygrać ZP.

1

@beter2 Już negocjuje z Bayernem. Po drugie w Realu nie ma.miejsca bo jest Jude.

A chce go jeszcze City jako następcę Kevina.

1

@blakkudium Niech idzie do City. Szkoda ciągle żeby siedzieć w takiej Bundeslidze.

0

@Stinger_ Ja bym go chętnie zobaczyl na emeryturze. Żeby już nie kaleczył tego pięknego sportu swoją długowiecznością.

0

@fart A dlaczego nie masz kluczy do swojego mieszkania?

2

@Kondziubarca Mam wrażenie że on specjalnie rżnie takiego debila i mówi takie rzeczy żeby to komentować. Bo inaczej nikt by go nie cytował.

0

@matirix20 Real to nie ma po czym odpoczywać.

1

@pt9 Ale lepiej od piłkarzy :)

1

@Marcelinho99 Xabi to jest przy Ancelottim nikt. Tam każdy musi się zgadzać że to nie on odpowiada za tranafery.

0

@NeroTFP1 I nasi policjanci ja zauważyli i złapali? Dałbym medale.

9

Graliśmy z Realem i ludzie się dziwią że sędzia Nas przekręcił kilka razy.

Potem zdziwieni, że politycy nie robią tego co obiecali.

Naiwni Ci ludzie ze daj spokój.

0

@Kengo Najlepsze że cisza o tym padolino. Nawet komentatorzy podczas meczu bali się nazwać to po imieniu.

0

@norbi77 Mógłby zrobić co by chciał. A Cubarsi grał przy zdrowym Christensenie i Araujo.
Fermin zaś to jego pomysł.

3

@parpe W tym sezonie wyglądał dobrze na SO również. W Gironie też tam grał i to dobrze.

3

@Faro Akurat najemnikiem nie jest. Chłop w wolne dni chodził na mecze Barcy B.
Można mieć pretensję o błędy- i słuszne.
Ale nie można piłkarzy Barcy obrażać bo tak.

1

@Criss18Barca Zdecydowanie Stegen gra lepiej nogami.

0

@norbi77 Jednocześnie to on dał prawdziwa szanse Balde. Postawił na Yamala chodz miał na tym skrzydle Dembele i Raphinie. To samo Cubarsiego. To on zatrzymał Fermina i zrobił z niego gracza. Więc ten tego...

1

@insp1re Za dzisiaj trzeba go chwalić.

0

@Cule1234 Tak myślałem że połowie sezonu że CL nie dowiozą. Za wąska kadra. I dużo szczęścia. Musiało to się kiedyś skończyć.

0

@michal26 Bardzo prosto. Jeden błąd prowadzący do gola. I jedna wybroniona sytuacja. Powoduje że zupełnie nie zrobił nic ekstra. A właśnie po tym poznaje się klasowego bramkarza. Że pomaga i dorzuca coś od siebie.

0

@Kgorecki2500 Kiedyś chciałem kupić i mi się pomyliło i wziąłem jakiś muś owocowy. Powinni zabronić tych musów bo to oszustwo i łatwo można się pomylić.

0

@RosjaninBut Polak to był chwalony na wyrost. Chłop więcej karnych sprokurował w pół roku, niż Ter Stegen w 3 lata.

Miał kilka meczy bardzo dobrych. Kilka świetnych interwencji. Ale stosunek tego do błędów jest na jego niekorzyść.

1

@blakkudium Zgadzam się. I LS i na 9.
Trzeba wzmocnić tą pozycję. Ale i parę innych. Więc jak funduszy nie starczy na kilka. To właśnie takie opcje trzeba brać.

1

@tbas @blakkudium Żeby to był LS to można by się zastanawiać, czy nie warto zainwestować. Ale tak to nie ma miejsca.

0

@Derean No to kwestia finansów. Nico to 60mln. A tu masz gościa za darmo, który robi liczby lepsze od Nico , jest w dobrym wieku i był wiodącą postacią w 2 silnych ligach. Jako gość do rotacji idealny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?