0

@BORO_12 Z Benfica? Ten mecz gdzie popełnił tyle błędów? :) daj spokój.

1

@Firestone Nic z tych rzeczy. Można wiele mu zarzucić. Ale w tym sezonie Bramkarz którykolwiek punktów nam nie ratował. Można być ram każdego kalafiora postawić i byłoby to samo.


A póki Wojtek się zastanawia i kontraktu nie podpisał. To nie ma rywalizacji z nim

1

Idze psycha siadła jak zobaczyła jaki mamy wybór w Polsce przy glosowaniu.

0

@Faro Ale to piłkarze wewnątrz wybierają. Więc nie wiesz jaki byl w szatni. Co robił itp. Nikt nikogo nie zmuszał do tego.

0

@partymaker Ale na przyszły sezon nie ma. A teraz do 30 czerwca to nie ma rywalizacji nikt z nikim.

I póki go nie przedłuży. I póki kogos nie sprowadzimy to tak będzie. A mnie wcale nie zdziwi jak zostanie Niemiec + Wojtek i junior ze szkółki.

0

@Katalończyk 99 No Wojtek nie ma na ten moment kontraktu. Garcia to plotki.
Więc fakty są takie jak powiedział.

0

Większe szanse to ma Iga wygrać w lotto.

0

Przecież Ter Stegen póki co się o nic nie spłakał. Chłop powiedział jak jest. Nikt poważny plotek nie komentuje.

Klub nie powiedział że Pena odchodzi. Nje przedłużył póki co kontraktu z Wojtkiem. I nie podpisał Garci.

Niemiec ma ważny kontrakt. Oczywscie przepłacony jak 90%. I jak ma odchodzić jak nikt mi o tym nie powiedział ,że klub tego chce?

1

@Esteban_ Owszem. Ale wtedy obaj byli na podobnym poziomie. Z tym że Niemiec dużo młodszy z perspektywami. Więc i zarząd uległ.

Teraz to może się żalić ale do papieża.

0

@matirix20
Dla mnie bez Salaha czy Mbappe.

5 miejsce dla Donnarumy albo Vitinhy.

0

@Striker Takxto z tymi Wloskimi trenerami jest. Każdy po 5 klubów w Serie A. Wypad na rok albo dwa do jakiegoś zagranicznego klubu. I powrót do Serie A zakończony zsyłka na peryferie futbolu

1

Inter skończył sezon bez żadnego trofeum. A chwile temu gadali o tryplecie.

Myślicie ze Inzaghi się wypalił?

Może warto zrobić zamianę z Simeone? Oboje graja archaiczny futbol. To łatwo vy się w nowych ekipach odnaleźli. A też wypalenie mogłoby minąć.

1

Mbappe ich blokował. Odszedł samolub i od razu efekty.

0

@mr Barca Zależy od wyniku. Jak będą się musieli bronić. To murawy nie powącha....

0

Ale Al Nassr gdzie gra Mane na tej samej pozycji? Przecież to bezsens z obu stron.

1

@Kamilos84 Ja kibicuje lepszym. Oby wygrał ten który będzie lepszym w meczu. Bo obie drużyny mam w dupie.

0

@Herato Warto dodać że Alisson i Martinez to byli ludzie z poza Europy którzy dopiero zaczynali rozumieć co to futbol. A Buffon miał 148lat.

Tylko Pena robi wrażenie. ;)

0

@blakkudium Bayern na 10 ma Musiale.

2

@Eto'o9 R10 A po co nam Baena? Gdzie on miałby grać? Na skrzypcach?

0

@Sysia11 Ale to Ten Haag ich kupił. Zresztą in wydał 700mln na transfery i doastl zawodnika na KAZDA pozycję. Więc na jakiej podstawie twierdzisz że tam by mu się udało?

0

@Baroo66 Po pierwsze to Rosja się nie boi Uni tylko NATO.
A po drugie to czytanie ze zrozumieniem się kłania.

10

@Marusek No każdy chyba wie że są korzyści. Problem polega na tym że UE idzie w tym kierunku i w ostatnich latach podejmuje takie idiotycze decyzje. Że te korzyści stają się coraz mniej korzystne.

0

@takisobiektos Albo tego z Bologny. Ma świetny sezon :)

0

@MesQueUnClub96 Warto wspomnieć że hetero miga być dumni przez 12 miesięcy.

2

@Gibbon_FCB Ja tam wymienię składy najlepszych ekip z CL. Ale no Ajaxu czy innych kalafiorow jak Juventus to nie. Bo tam połowa to kaszaniarze są.

0

@norbi77 Jeżeli na firmę Wojtka. Albo obrony ma wpływać to że ktoś coś.powiedzial to niech się zajmą graniem w kręgle.

0

@AlphaNumeric Bułka nie będzie rozważany nawet. To nie profil jakiego szukamy. On nogami grać nie umie.

0

@Mixtape U nich same pazie więc żaden problem..

0

@Herato Rodrygo kontuzja. A Edersona pamięta co odpierdzielał z jego Realem i wie że to kalafior.

1

@ViscaelBarca2007 Jako kibic Barcelony rozumiesz. Ale jako kibic jakiegoś polskiego klubu xzy typów kadry to decyzja nie do wytłumaczenia. Chłop po kontuzji, przed chwilą odpoczywał. W ostatnim meczu strzelił 2 gole. Ma teraz czas na regenerację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?