PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 @BORO_12 Dla mnie Chorwat nigdy nie był piłkarzem formatu na Barce. Walczak bez techniki. Ma swoje lata i nawet tej walki zostało mniej. LA Liga jest dużo lepsza od holenderskiej. Gdzie Luuk jest gwiazda i walczy o koronę króla strzelców. Gdzie w LL też był drewniany.
0
@kanver_ Zależy jaka była by opcja kontrkandydata. Myślę że lepszy byłby tylko Skorża z tych polskich.
Bo Urban czy Magiera to raczej sukcesów nie mieli ostatnio.
0
@Danny Gaucho @BorzyKrzys On strzela wszędzie gdzie gra.
Ale jeżeli chodzi o jego "lubienie" przez kolegów to tak średnio. Robert jest introwertykiem o czy mówił nie jeden. Jest mało towarzyski , unika imprez ,picia. Więc i przyjaźni mało.
Nawet Kuba z Piszczkiem się z nim nie trzymali w BVB.
I przez to jak się prowadzi. Jest świetnym piłkarzem i profesjonalistą. A niekoniecznie świetnym kumplem z szatni.
2
@Borneo A Prezydent to sam sobie wprowadza zmiany i może realizować obietnice?
0
@Kwiatek67 29 zaraz. To ostatni jego transfer do klubu z topu.
1
@VinDiesel Ja bym chyba dał Lewego. Póki nie skonczy kariery to niech będzie. Ta rola i tak jest przereklamowana.
2
@clyde Polecam krem z filtrem który działa jak się ma i jak się nie ma tatuażu.
0
Nowy trener ktokolwiek nim będzie powinien na kolejnym zgrupowaniu zrobić demokratyczne wybory kapitana. I nie było by kwasu i dyskusji. O ile Lewy wróci oczywiście.
0
@MadafakinGuy W sensie smaczne?
0
@PatrychoO Kogo obchodzi Altetico. Kolejny sezon bez trofeum się szykuje. 2-3 duże transfery i gra od której oczy bolą.
0
@MesQueUnClub_87 U Blaszcza był ten problem ze jak złamał na lewą to potem znów musiał szukać prawej nogi. Bo lewą od wsiadania do tramwaju była. Po za ta bramka co mu pilka zeszła na turnieju.
3
Kto z Portugalczyków jest wolny? Może Villas-Boas.
0
Teraz zatrudni Nawalke. Wróci Grosicki , Lewy. I jeszcze ściągnie Szczęsnego z Krychowiakiem. A Milik stworzy z Lewym atak marzeń.
3
@Luciano99 Na gołe klaty walka w kiślu. Waga lekko śmieszna
0
@jacobFCB Będzie nim pewnie Nawalka.
0
@ViscaelBarca2007 A mogliśmy brać Sane. Poziom trzyma i obskoczy oba skrzydła.
0
@escarabajo No nie. Ale to ze będzie 1 jakiś zakapior. Nie sprawi że my będziemy grali lepiej....
Ja bym chciał żeby przyszedł jakoś trener z zagranicy. Taki który nauczył grać w piłkę średnia reprezentację.
I żebyśmy umieli wymienić 10 podań na połowie przeciwnika i mieli kilka schematów ataku.
0
Trzeba zwolnić Proberza i wziąć tego Ojrzyńskiego. Albo Stokowca :)
@FcPortoFan1999
0
@Pedri16Future Bo Wojtek faulowal już rywala za pierwszym razem. :)
0
@Nazio_87 Z polskich trenerów tylko Maciek Skorza.
Ale zdecydowanie wolałbym zagranicznego. Jakiegoś selekcjonera z sukcesami jak ten z Szwajcari itp.
0
@escarabajo Ale to nie zakapiory wygrywają mecze.
Walka jest ważna. Ale trzeba umieć wymienić piłkę 10 razy ,stworzyć sobie sytuacje i ja umieć wykorzystać.
A my liczymy ze Zalewski minie 2 czy 3 rywali i strzeli gola.
0
Zieliński ich zaraz w szatni zmotywuje.
Dobrze bylo chłopaki. Próbujmy.
Łukaszu tak nie można.
0
@barteq Ale tu nie chodzi tylko o wizerunek. Ale organizacyjnie top. Stworzył Łączy Nas Piłka.
Kibice przestali śpiewać znana przyśpiewkę na związek. I rekordowe frekwencję na kadrze.
18
Zibi był jaki był. Ale przy Kuleszy to jest geniusz prezesostwa. Wizerunkowo podniósł PZPN wysoko. Organizacunie również. A ren nieudacznik wszystko rozwali.
1
@gaucho104 Oczywiście C
1
@FcPortoFan1999 To tylko formalnosc. Nawet chyba kontrkandydata nie będzie
1
@BorzyKrzys Zaproponował by Lewy grał w kadrze Niemiec :)
Bo nie wie że tak nie można.
0
@FcPortoFan1999 Ale już po wyborach.
0
@FcPortoFan1999 Kulesza to by na pomysł aby ich pogodzić przy bimbrze wpadł jedynie.
1
Michał weź odbierz opaskę Lewemu bo Nas denerwuje. Przyjeżdża kiedy chce na zgrupowania. Zamiast z nami jak człowiek klina wypić, to pije jakiś koktajl z szpinaku. Jeszcze ta szopka z pożegnaniem Grosika....
Probierz - ok ,już dzwonie do księcia.
Ale trenerze czemu trener powiedział że to nasz pomysł? Tak nie można, tak się nie robi. Proszę to odkręcić bo teraz Lewy Nas nie będzie lubił.