PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT No Finlandia to właśnie obecnie nasz poziom. Przypomnij mi kiedy my ogralismy jakiś dużo lepszy zespół?
0
@Irmscher10 Ludzie czerpiący wiedzę z tego programu mózgu dawno nie mają. Ale to akurat śmieszne.
1
@PatrychoO Co go zezlomowali :)
1
@Messibestplayerintheworld Ja bym bral Sane. Wysoki poziom. Obskoczy oba skrzydła. I za darmo. Do tego w idealnym wieku.
1
@PatrychoO A komu i do czego jest teraz Trzaskowski potrzebny?
0
@Faro Plotki są zawsze o tym. Ale fakty są często różne.
0
I ma rację. Przez Tebasa dzieje się to że konkurencja odjeżdża. Inne ligi oraz zespoły aspirujące do pucharów.
Gdyby nie La Masia to bylibyśmy również w dużo gorszej sytuacji, i przykładowo jam jakiś Juve czy Milan musielibyśmy ściągać wypalencow albo odrzuty z innych klubów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro To nie jest Bramkarz dla Realu. To jest śmieszne że ktoś w To wierzy. I bardziej naiwne że on się zastanawia.
Real kupuje piłkarzy którzy mają Nazwisko. A przy Tibo to jest kalafior do tego.
0
@Starrk Będzie konflikt o morze i góry wtedy.
0
@Faro No to nie jedyna oferta jaka ma. Jest w tym wieku że następny krok jest ważny. Plus od niego zależy czy będzie się kierował ambicjami czy kasa itp.
0
@Bobo25 @mekston Miały znaczenie. Bo po 1 turze gdyby podzielić Polskę na prawo i lewo to tu różnica Nawrockiego była większa. Trzaskowski mógł dobrymi ruchami przekonać więcej wyborców niezdecydowanych. I tych którzy popierali innych kandydatów.
A nawet zmobilizować swój własny elektorat.
Ale jak ktoś widzi w tv kompromitującego się premiera. Albo ludzi ze sztabu Trzaska.
0
@Rewolucja123 Umiejętności lania wody. Składania obietnic bez pokrycia. Oraz brak kręgosłupa moralnego.
17
@Starrk Jakieś numery w lotto?
0
@tadzik447 Jak dożyjemy emerytury to żebyśmy w ogóle ja mieli :) Patrząc na pokolenie które na to będzie pracowało to śmiem wątpić.
2
Gdyby jedni wystawili Sikorskiego to by wygrał. Drudzy Tarczyńskiego to by wygrał. A prawda jest taka że największe szanse miało by wiadro z napisem Lewe albo Prawe.
0
Nie będzie kwoty wolnej od podatku. Ale w zamian 14 emerytura będzie :)
0
@Irmscher10 A w jaki sposób mieliby go teraz rozliczyć? Jak tu żadnych dowodów nie ma.
5
@macio_944 Dziwne żeby ludzie mający poglądy bliżej prawicy głosowali na gościa który ma je bliżej Lewicy. I to bez znaczenia czy był by to kandydat X czy Y. Bo samo Nazwisko ma tu ujowe znaczenie.
Weic o ile w wielu postulatach się nie zgadzają z nikim to ja tu widzę oczywistość w takim zachowaniu.
1
@zodiak_10 I tam można spokojnie żyć. Inflacja 200% ale kto by się przejmował.
Bo co ma wzrosnąć? Cena za wodę z rzeki?
0
@BORO_12 Nie wiem czy w przypadku 1 bramkarza Barcy być trochę lepszym od Penii to komplement.
0
@BORO_12 Sens dyskusji jest taki że gdyby bronił Szczęsny, Pena albo Mats. To nikt by żadnej różnicy nie zobaczył
1
@KrwawiaceoczyVEB 2 razy z wolnego trafił na 148 prób.
1
@BORO_12 Daj spokój. Szkoda dyskutować o tym. Bronił wszystko co było do obronienia. Nic ekstra nie dawal. A karnych zrobił tyle co Mats w 3 lata.
0
@Criss18Barca Się dziwisz ze kogoś pilka nie interesuje?
Chłopie coraz więcej "facetów" jest których kobity nie interesują
0
@BORO_12 Już Ci powiedziałem. W fazie pucharowej pomógł. Był to jego bardzo dobry występ. Ape.biprqc pod uwagę wszystkie jego występy. To więcej wpadek niż spektakularnych interwencji.
0
@Bykunn Lol czy CS albo F1 to taka sama półka. Rozrywka dla tych co lubią owce przed snem liczyć.
1
@Pedri16Future Mówi o przyszłym sezonie. Wojtek na ten moment kontraktu nie podpisał.
0
@BORO_12 Nie powiem ze był słaby w tym dwumeczu. Ale ogólnie rzecz biorąc więcej miał baboli niż spektakularnych interwencji.
1
@Firestone Pena był i jest. Ma ważny kontrakt również na przyszły sezon.
A Wojtek nie.