0

@APTAPT No Finlandia to właśnie obecnie nasz poziom. Przypomnij mi kiedy my ogralismy jakiś dużo lepszy zespół?

0

@Irmscher10 Ludzie czerpiący wiedzę z tego programu mózgu dawno nie mają. Ale to akurat śmieszne.

1

@PatrychoO Co go zezlomowali :)

1

@Messibestplayerintheworld Ja bym bral Sane. Wysoki poziom. Obskoczy oba skrzydła. I za darmo. Do tego w idealnym wieku.

1

@PatrychoO A komu i do czego jest teraz Trzaskowski potrzebny?

0

@Faro Plotki są zawsze o tym. Ale fakty są często różne.

0

I ma rację. Przez Tebasa dzieje się to że konkurencja odjeżdża. Inne ligi oraz zespoły aspirujące do pucharów.
Gdyby nie La Masia to bylibyśmy również w dużo gorszej sytuacji, i przykładowo jam jakiś Juve czy Milan musielibyśmy ściągać wypalencow albo odrzuty z innych klubów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro To nie jest Bramkarz dla Realu. To jest śmieszne że ktoś w To wierzy. I bardziej naiwne że on się zastanawia.

Real kupuje piłkarzy którzy mają Nazwisko. A przy Tibo to jest kalafior do tego.

0

@Starrk Będzie konflikt o morze i góry wtedy.

0

@Faro No to nie jedyna oferta jaka ma. Jest w tym wieku że następny krok jest ważny. Plus od niego zależy czy będzie się kierował ambicjami czy kasa itp.

0

@Bobo25 @mekston Miały znaczenie. Bo po 1 turze gdyby podzielić Polskę na prawo i lewo to tu różnica Nawrockiego była większa. Trzaskowski mógł dobrymi ruchami przekonać więcej wyborców niezdecydowanych. I tych którzy popierali innych kandydatów.
A nawet zmobilizować swój własny elektorat.
Ale jak ktoś widzi w tv kompromitującego się premiera. Albo ludzi ze sztabu Trzaska.

0

@Rewolucja123 Umiejętności lania wody. Składania obietnic bez pokrycia. Oraz brak kręgosłupa moralnego.

17

@Starrk Jakieś numery w lotto?

0

@tadzik447 Jak dożyjemy emerytury to żebyśmy w ogóle ja mieli :) Patrząc na pokolenie które na to będzie pracowało to śmiem wątpić.

2

Gdyby jedni wystawili Sikorskiego to by wygrał. Drudzy Tarczyńskiego to by wygrał. A prawda jest taka że największe szanse miało by wiadro z napisem Lewe albo Prawe.

0

Nie będzie kwoty wolnej od podatku. Ale w zamian 14 emerytura będzie :)

0

@Irmscher10 A w jaki sposób mieliby go teraz rozliczyć? Jak tu żadnych dowodów nie ma.

5

@macio_944 Dziwne żeby ludzie mający poglądy bliżej prawicy głosowali na gościa który ma je bliżej Lewicy. I to bez znaczenia czy był by to kandydat X czy Y. Bo samo Nazwisko ma tu ujowe znaczenie.

Weic o ile w wielu postulatach się nie zgadzają z nikim to ja tu widzę oczywistość w takim zachowaniu.

1

@zodiak_10 I tam można spokojnie żyć. Inflacja 200% ale kto by się przejmował.
Bo co ma wzrosnąć? Cena za wodę z rzeki?

0

@BORO_12 Nie wiem czy w przypadku 1 bramkarza Barcy być trochę lepszym od Penii to komplement.

0

@BORO_12 Sens dyskusji jest taki że gdyby bronił Szczęsny, Pena albo Mats. To nikt by żadnej różnicy nie zobaczył

1

@KrwawiaceoczyVEB 2 razy z wolnego trafił na 148 prób.

1

@BORO_12 Daj spokój. Szkoda dyskutować o tym. Bronił wszystko co było do obronienia. Nic ekstra nie dawal. A karnych zrobił tyle co Mats w 3 lata.

0

@Criss18Barca Się dziwisz ze kogoś pilka nie interesuje?
Chłopie coraz więcej "facetów" jest których kobity nie interesują

0

@BORO_12 Już Ci powiedziałem. W fazie pucharowej pomógł. Był to jego bardzo dobry występ. Ape.biprqc pod uwagę wszystkie jego występy. To więcej wpadek niż spektakularnych interwencji.

0

@Bykunn Lol czy CS albo F1 to taka sama półka. Rozrywka dla tych co lubią owce przed snem liczyć.

1

@Pedri16Future Mówi o przyszłym sezonie. Wojtek na ten moment kontraktu nie podpisał.

0

@BORO_12 Nie powiem ze był słaby w tym dwumeczu. Ale ogólnie rzecz biorąc więcej miał baboli niż spektakularnych interwencji.

1

@Firestone Pena był i jest. Ma ważny kontrakt również na przyszły sezon.

A Wojtek nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?