1

Tak na prawdę to Kompany ich tak ustawił i załapali jego pomysł.

13

W pierwszych rundach CDR jest wyzszy poziom gdzie z pasterzami się gra....

0

@FCB24 Ta ta. A w City po wpierdzielach w tym sezonie nie mówił nic.

0

@Coveta To kalafior bez techniki. W Totkach wrak piłkarza. Poszedł do Holandii i błyszczy. Ale tam nawet Moder jest dobry.

0

Kmś. I tak co sezon kluby graja jakieś turnieje typu Audi CUP itp. Więc czemu nie wygrać takiego turnieju skoro jest za to duża kasa.

0

@FCB24 No i prawidłowo. Pogoniony Gundo by grzał ławę u Flicka. Tak samo jak w City miał tragiczny sezon.
I jakoś po porażkach nie widziałem żeby kolegów krytykował.

0

@Aragorn33 Z jakich komentarzy? Chyba Tobie coś na łeb spadlo.

Wielkich konsekwencji z tego nie będzie. Akurat Republika to renomy nie ma za dobrej i ich to mało obchodzi
.Natomiast Tuska będą grzali w internecie srogo. Zaraz Mentzen , Stanowski i pełno dziennikarzy będzie pytało tylko o to. Bo sam Giertych już te rozmowy potwierdzil.

22

@Aragorn33 Piękna sprawa. Obrócić nazywanie ludzi zjebami przez Tuska w sukces.

0

@kanver_ A jaki miałby być to dowód?

8

Nico - Diaz

Marketingowo : Nico
Obecne umiejętności: Diaz
Liczby : Diaz
Potencjał: Nico
Aklimatyzacja : Nico

1

@VinDiesel Za każdym są argumenty. Nico np jest dużo młodszy. I gra na obu skrzydłach.

Diaz robi lepsze liczby. Gra do tego na 9.

1

@Frimpong Talizman

0

@MsBarca Zubi to kalafior.

1

@fart U Nas by były krzyki, płacze dlaczego w Warszawie jest a w Radomiu nie ma.

0

@tadzik447 Zaorać i pustynie tam zrobić. I nic byśmy nie stracili kulturowo :)

0

@Sulimo I gdzie wady?

1

@ViscaelBarca2007 Nie wiemy. Ale tak to powinno być że zdanie trenera w takim klubie musi być kluczowe. Kibice mają pamięć krótka. I często są jak chorągiewki.
A gdy trener zaakceptuje kilka opcji. To wtedy dyrektor może się wykazać i sprowadzić ta najlepsza.

0

@ViscaelBarca2007 Powiem tak

Z wiatru można zrobić konkret i dać liczbę, zfinalizować akcje itp.

Z braku wiatru liczby zrobić ciężej

2

@jacobFCB Do podawania ręczników świetny podobno.

0

Deco moze mieć swoje zdanie. Ale decydujące zawsze powinien mieć trener. Bo to on odpowiada za wynik.

0

@sergio5 Zasadniczo to pokazuje. Że sama dyscyplina nieczego nie daje. I nie ma wpływu na efekt końcowy.

0

@directedbyfcb Ta był. Że się rozgrzewał z piłką lekarską.

2

@mekston @Kapitan hawk Ciekawe jak go zapytają kto jest najlepszy w historii...

Czy może mówić szczerze czy jednak ma wytyczne z góry :)

0

@Aragorn33 No jedni nie widze w tym nic złego i zakłamują rzeczywistosc.

A drudzy widzą w tym więcej niż jest na prawdę.


Prawda jest natomiast taka że nie wszystko z imigrantami ukraińskimi jest ok. Bo by tematu nie było i dyskusji.

0

@directedbyfcb Ale genialnie zagrał Zielu w tym finale.

0

@Encore Obstawiam go jako największego flopa następnego sezonu.

Świetny technik ale słaby fizycznie i wolny. Do tego będzie grał w lidze z większą intensywnością.

1

@macio_944 @Aragorn33 Ale tu nikt nie ma problemu z imigrantami którzy tu przyjeżdżają i pracują.

Problem jest brak weryfikacji i socjal dla wszystkich ukraincow nawet tych którzy tylko się zarejestrowali i wrócili do siebie. Problemem jest pierwszeństwo ukraincow w kolejce do lekarza. Problemem jest wprowadzania w naszych szkołach ich języka, czy usuwanie z historii faktów dla nich nieprzyjemnych. To jest skandal bo nigdzie na świecie dla Polaków czegoś takiego nie ma.....

0

@AlphaNumeric Tak. W ataku goście którzy razem w wielkim klubie zagrali 15 meczów. I to tylko dzięki Cuhni który był 4 napastnikiem w Atletico. Robi wrażenie.

0

@Borneo To jest mitomania.
I po co nam co CPK jak mamy lotnisko w Berlinie.

0

@matirix20 No śmiechy nie były raczej z wywiadu samego. Co kilku zdań na temat podejścia do piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?