PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak na prawdę to Kompany ich tak ustawił i załapali jego pomysł.
13
W pierwszych rundach CDR jest wyzszy poziom gdzie z pasterzami się gra....
0
@FCB24 Ta ta. A w City po wpierdzielach w tym sezonie nie mówił nic.
0
@Coveta To kalafior bez techniki. W Totkach wrak piłkarza. Poszedł do Holandii i błyszczy. Ale tam nawet Moder jest dobry.
0
Kmś. I tak co sezon kluby graja jakieś turnieje typu Audi CUP itp. Więc czemu nie wygrać takiego turnieju skoro jest za to duża kasa.
0
@FCB24 No i prawidłowo. Pogoniony Gundo by grzał ławę u Flicka. Tak samo jak w City miał tragiczny sezon.
I jakoś po porażkach nie widziałem żeby kolegów krytykował.
0
@Aragorn33 Z jakich komentarzy? Chyba Tobie coś na łeb spadlo.
Wielkich konsekwencji z tego nie będzie. Akurat Republika to renomy nie ma za dobrej i ich to mało obchodzi
.Natomiast Tuska będą grzali w internecie srogo. Zaraz Mentzen , Stanowski i pełno dziennikarzy będzie pytało tylko o to. Bo sam Giertych już te rozmowy potwierdzil.
22
@Aragorn33 Piękna sprawa. Obrócić nazywanie ludzi zjebami przez Tuska w sukces.
0
@kanver_ A jaki miałby być to dowód?
8
Nico - Diaz
Marketingowo : Nico
Obecne umiejętności: Diaz
Liczby : Diaz
Potencjał: Nico
Aklimatyzacja : Nico
1
@VinDiesel Za każdym są argumenty. Nico np jest dużo młodszy. I gra na obu skrzydłach.
Diaz robi lepsze liczby. Gra do tego na 9.
1
@Frimpong Talizman
0
@MsBarca Zubi to kalafior.
1
@fart U Nas by były krzyki, płacze dlaczego w Warszawie jest a w Radomiu nie ma.
0
@tadzik447 Zaorać i pustynie tam zrobić. I nic byśmy nie stracili kulturowo :)
0
@Sulimo I gdzie wady?
1
@ViscaelBarca2007 Nie wiemy. Ale tak to powinno być że zdanie trenera w takim klubie musi być kluczowe. Kibice mają pamięć krótka. I często są jak chorągiewki.
A gdy trener zaakceptuje kilka opcji. To wtedy dyrektor może się wykazać i sprowadzić ta najlepsza.
0
@ViscaelBarca2007 Powiem tak
Z wiatru można zrobić konkret i dać liczbę, zfinalizować akcje itp.
Z braku wiatru liczby zrobić ciężej
2
@jacobFCB Do podawania ręczników świetny podobno.
0
Deco moze mieć swoje zdanie. Ale decydujące zawsze powinien mieć trener. Bo to on odpowiada za wynik.
0
@sergio5 Zasadniczo to pokazuje. Że sama dyscyplina nieczego nie daje. I nie ma wpływu na efekt końcowy.
0
@directedbyfcb Ta był. Że się rozgrzewał z piłką lekarską.
2
@mekston @Kapitan hawk Ciekawe jak go zapytają kto jest najlepszy w historii...
Czy może mówić szczerze czy jednak ma wytyczne z góry :)
0
@Aragorn33 No jedni nie widze w tym nic złego i zakłamują rzeczywistosc.
A drudzy widzą w tym więcej niż jest na prawdę.
Prawda jest natomiast taka że nie wszystko z imigrantami ukraińskimi jest ok. Bo by tematu nie było i dyskusji.
0
@directedbyfcb Ale genialnie zagrał Zielu w tym finale.
0
@Encore Obstawiam go jako największego flopa następnego sezonu.
Świetny technik ale słaby fizycznie i wolny. Do tego będzie grał w lidze z większą intensywnością.
1
@macio_944 @Aragorn33 Ale tu nikt nie ma problemu z imigrantami którzy tu przyjeżdżają i pracują.
Problem jest brak weryfikacji i socjal dla wszystkich ukraincow nawet tych którzy tylko się zarejestrowali i wrócili do siebie. Problemem jest pierwszeństwo ukraincow w kolejce do lekarza. Problemem jest wprowadzania w naszych szkołach ich języka, czy usuwanie z historii faktów dla nich nieprzyjemnych. To jest skandal bo nigdzie na świecie dla Polaków czegoś takiego nie ma.....
0
@AlphaNumeric Tak. W ataku goście którzy razem w wielkim klubie zagrali 15 meczów. I to tylko dzięki Cuhni który był 4 napastnikiem w Atletico. Robi wrażenie.
0
@Borneo To jest mitomania.
I po co nam co CPK jak mamy lotnisko w Berlinie.
0
@matirix20 No śmiechy nie były raczej z wywiadu samego. Co kilku zdań na temat podejścia do piłki.