0

@LukaszFan za 100mln? To masz Diaza który liczbami nakrywa Nico.
Lookman - liczby dużo lepsze od Nico.
Leao to samo.
Kvara poszedł do PSG za 70!

0

@Hasszz Podaj mi skrzydłowych w tym wieku w topowych klubach, którzy graja pierwsze skrzypce?

0

@kanver_ @daniel32778 A kiedy on na lewym skrzydle grał? Jeszcze w Brazyli?

0

@daniel32778 On się na drzwi do lasu nadaje.

0

Ja nigdy tego Nico nie lubiłem :)

1

@Hasszz 29 lat rocznikowo. Dodatkowo to skrzydłowy bazujący na szybkości, zwinności i balansie. Więc po 30 to będzie coraz słabszy. 5-7 lat to w Fifie chyba.

4

@Criss18Barca za 100mln to tylko debile by go chcieli.

0

@lucas/catalan Na co on miałby się promowac? Chłop był już w Cheslea i PSG. On wie że taki klub to dla niego za wysokie progi. Więc wyciska kasy ile może.

0

@ViscaelBarca2007 Grabara bo trenował pod okiem Jurgena Kloppa....

I nie będzie nosił piłek na kadrze.

7

Ja tam Bułke rozumiem. Tu nie ma nad czym się zastanawiać. Pieniądze ogromne. A do wyboru nie miał przykładowo Arabia lub Barcelona czy inny klub z światowego topu. Tylko jakieś Sunderlandy i inne kalafiory.

1

@Kgorecki2500 Po śmierci to pewne jest że w ziemi skończysz albo w słoiku na półce.

2

@Ghostface W świecie się udowadnia że jakieś zjawisko istnieje albo że coś działa. A nie że czegoś nie ma, albo że nie działa :)

Gdyby dzisiaj ktoś rozmawiał z płonącym krzakiem. Albo objawiło mu się coś w rosole. To by go w wariatkowie zamknęli.

8

@Kgorecki2500 To nie jest kwestia wiary. To pewność granicząca z przekonaniem tak samo jak t, że Yeti nie istnieje.

1

@Eto'o9 R10 A ile strzelił Rashford w Aston Villi?
W sensie Rash to nie jest gwarancja niczego.

0

@kiper09 Juve bierze kogos z wolnego transferu? Nie spodziewałem się.

2

Ale co teraz ta Serie A stała się mocarna.
Inter za Inzaghiego wziął piekarza. Juventus to w sumie kogo by nie wziął to sklad jak drewutnia.
Upadły Milan , a mistrzem ligi Napoli z Conte który w CL to nie potrafi ograc Elevatora Kaborno.

0

@Derean Oni szczęśliwi. Trener też bo jest sukces i progres. Nie dostali 5 , więc małymi kroczkami od porażki do porażki.

3

@RozowaPantera BVB to ma większe szanse w kosmos polecieć.

3

@mekston Bayern w meczu z Realem to zesrany by byl po pachy.

0

@Kasy To nie 9. A oni na tej pozycji co chwila mają jakiś wynalazek.

0

Jak Betis chce walczyć o najwyższe miejsca w lidze. Jak oni co sezon biorą jakieś kalafiory na 9. Jak nie jakieś Cucho , Roque to teraz Pau Victora....

Fajnie ze my się pozbędziemy zbędnego piłkarza. Ale dziw że Betis to tacy frajerzy.

1

@Derean Jednocześnie nie potrafił za wiele wygrać z takim Interem. Ligę dal wygrać Milanowi czy Napoli. Mając dużo większy budżet. W minionym sezonie 2 pucharów pozbawił go Milan eliminując ich.

0

@blakkudium Odejdzie z tego LFC w końcu Salah na emeryturę w Arabii. I nagle stanie się grupa kaszaniarzy ich atak.

0

@tbas Może źle rozklada te nogi...

1

@Safrani z małej litery się pisze to nazwisko.

0

@Lionel_Messi10 Ogólnie to wszystkim nigdy się nie dogodzi.

Lato jest od tego aby smażyło. A Zima aby mroziło. I tyle ;)

2

@Lionel_Messi10 Od tego jest lato żeby było ciepełko. Woda w jeziorku się nagrzeje. Można popływać i się poopalać. Nie ma co narzekać.

0

@D10SLEO Kontrakt do 2038?

0

@macio_944 Znaczy ja widziałem wielu "naukowcow" z papierami którzy głosili szurskie teorie.

0

@escarabajo No dostal. Tyle że teraz siana mniej. A liga dużo słabsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?