PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 To się okaże.
1
@Danny Gaucho A kto będzie rywalem? Taksówkarz czy jakiś Youtuber ?
2
@Popitek12 Pełna demoralizacja podobno. Piccolo, chipsy i słodycze.
0
@Faro Olmo to na ten moment nie jest udany transfer.
A Casado owszem zagrał genialny sezon. Ale to jego pierwszy na takim poziomie. Do tego bez udziału w kluczowej fazie.
0
@Faro Patrząc na Twoje przewidywania odnośnie Fatiego. I tego jak powinien klub postępować.
To szanse tego chłopaka zmalały.
0
@Gibbon_FCB Oby udało się sprowadzić kogokolwiek z nich. Bo oboje mają swoje zalety jak i wady. Więc tu akurat zależy kogo spytać.
Taki Alemany mial dźwignie i mogli spokojnie kupować plus rejestrować.
Trzeba było dać za kogos 60? To dawał i tyle.
I tak samo by zrobił Deco z Nico gdyby nie problem z rejestracja.
0
@Czajka90 Do ich trenerów we wszystkich ligach nie mają zaufania.
0
Rok ,dwa i Yildiz sam będzie z tamtąd uciekał byle dalej.
1
@Czajka90 Kluby Serie A w kółko zatrudniają tych samych trenerów zwolninych z innego Wloskiego klubu I liczą , ze tym razem się uda.
6
@bartekvisca Różnica polega na tym że barber musi umieć ogolić Ci też brodę. A fryzjerka Agnieszka brody nie goli.
A po drugie nikt nie każe Ci chodzić do Barbera. To tylko Towja decyzja
3
@Azazel_Pazuzu To nie Leo zadał podwyżek i większej kasy co roku.
Tylko Barto któremu tryplet spadł z nieba sam zaczął rozdawać pieniądze. I to nje Leo, a wszystkim takie umowy proponował. I dlatego finanse legly w gruzach. Sam Laporta ma kilka sukcesów. Ale to jak postąpił z Leo było wizerunkową porażką. Bez względu na wszystko.
0
@VegetaPolska Czyli z jednej strony pelne wsparcie. Ale z drugiej nie wiesz :)
0
@VegetaPolska Śmieszy mnie ta pewność że Xabi ogarnie. Jakby chlop miał kiedyś do czynienia z taką szatnia. Albo trenował pod presją.
Co do przyjść to transfery były grzane. Trenta każdy wiedział. Huijsen? To samo. Mbappe saga jak telenowela. Także ten tego.....
1
@fenix1983 Raphinia mial lepsze statystyki ogółem. Lepsze w Lidze Mistrzów. I te statystyki dały 3 puchary. Wiec tu nie ma nawet dyskusji.
0
@DonCarletto No nie. Ale są podchody po kogos?
1
@Faro No uderzenie z dystansu ma lepsze niż cała nasza kadra.
1
@vangoor Tak samo śmieszne jak to ,że w jakimś klubie ktoś ma zapewniony pierwszy sklad.
Tu raczej nikt czegoś takiego mieć nie powinien i nie jest to coś co trzeba ogłaszać.
0
@Lionel_Messi10 Dasz linka?
1
@Faro On nie jest Laportą żeby wypychać zawodnika który nic mu nie zrobił. I to nie jego rola aby informować zawodników że mają odejść albo co klub planuje z nimi zrobić.
0
@Kondziubarca No jak ma mu zabrać jak dalej jest w zespole? Za co? :)
Będzie się w Probierza bawił?
4
Flick powiedział Ter Stegenowi że nikt nie ma pewnego placu. Ale mu dogadał....
Odejście kwestią godzin.
1
@DonCarletto Było już kilku którzy odmawiali a potem miękła im faja.
0
@Lanosss On nigdy w kadrze Hiszpani nie zagra. Tym bardziej z PSV. Nikt tej ligi na poważnie nie traktuje.
A sam Yarek ma 15 stoperów przed sobą.
0
@Starrk Że od wybuchu wojny Covid nie istnieje. Znaczy przestał być groźny z dnia na dzień.
0
@Maker0 I w przyszłym sezonie będę grali w CL. A nie Pucharze Myszki Mickey. Wiec tym bardziej dziwne przy tej kadrze osłabienie prawego skrzydła.
0
@directedbyfcb Kendry i Estavao to kalafiory co w 1 sezonie murawę będą w tv oglądać.
Gittens to piłkarz słabszy i lubiacy grać z lewej. A Neto przegrywał już rywalizację z Madueke.
@escarabajo
Może być taki plan. Tyle że James to częściej kontuzjowany niż zdrowy.
A Nkunku to żaden prawy napastnik.
1
@Roobo W sam raz na pierwszą linie frontu dla Januszy bez przygotowania. Szkolenie 5minut w namiocie i ogień.
0
@Comentateiro W sensie ze świeżo po przebytej chorobie ma mniej sił i odczuwa zmęczenie plus brak apetytu? Niesłychane co za okropne choroby teraz....
0
@Starrk Po Covidzie? To ile lat miałeś ten Covid?
0
@Lionel_Messi10 Coraz głupsze te plotki.