0

@Goldenretriever1899 Bardziej myślę za rok. Bo trzeba będzie 9 szukać.

A Isak czy Alvarez to marzenja ściętej głowy.

1

@escarabajo Ale Dembele też był. Może Hansi by go uratował. Ale to myślę i tak za rok.

1

Arsenal kupił Gyokeresa.

A ja bym chętnie przygarnął na 9 Gabriela Jesusa. Chłop talent ma duży, w idealnym wieku. Arsenal by się go chętnie pozbył. Tylko te kontuzje musiały by go omijać.

0

@Arkon Tak często jak się da. Ja nawet w post czy wigilię jem mięso.

I zawsze 2 razy tyle. Żeby ten jeden wegetarianin to myśli że ratuje planetę nie miał znaczenia.

3

@clyde Mezo by dzisiaj byl Goatem rapu dla młodzieży :)

3

Przesłuchałem właśnie dissu Tedego na Mesa. Aż się piękne stare czasy rapu przypomniały. Jak raperzy potrafili odpowiedzieć w taki właśnie sposób jak powinno się to robić. Te dzisiejsze rapowe pokemony to by diss nie dość że na autotune nagrały, to jeszcze z chatem gpt.

3

@FcPortoFan1999 Jak już to współprowadzącym.

0

@Commando Przecież to dyrdymały. Niczym nie poparte. Bez żadnych dowodów. Opowiedziana bajka bez szczegółów wymyślona na poczekaniu.

Chlop płakał nad konstytucją, a nie zgłosił służbom namawiania do zamachu stanu?

1

@Comentateiro Jak Ty na silowni pół godziny wsiadasz na rower

4

Holownia od Kukiza to się różni tylko tym że nie umie śpiewać.

1

@MOLESTA Chłop zagrał 1 sezon na świetnym poziomie. Wcześniej nie poraidzl sobie za młodu w BVB. Jak odchodził z Sociedad za taką kasę do PL to większość pukała się w czoło. Nikt nie pomyślałby o nim jako naszej pierwszej 9. A po dwóch latach u Arabow miałby nią zostać?

2

@Marusek Może Giertych mu proponował :) . W to bym był w stanie uwierzyć. Bo chlop jeszcze kilka lat po wyborach będzie opowiadał swoje historie.

1

@allien18 I to lekarze zrobią. Liczy się zawsze protokol lekarski oceniany przez organy La Liga. A nie to co ktoś mówi.

0

@D10SLEO Ale tak samo Szwajcarzy :)

1

@Lionel_Messi10 Szczerze mówiąc 15mln to się wydaje bardzo mało patrząc za ile teraz różne kalafiory kupują.

1

@tbas A jest u Nas ktoś kto rządził bez układu w ostatnich latach?

0

@buglikos Wszystko. Zwłaszcza że obu + Wojtka obecnie nie możemy zarejestrować.

0

@Stinger_ Dlatego że się nazywa Ede a nie Kowalski.

3

@Criss18Barca @blakkudium Że dostanie 1mlm Euro i resztę w klubowych gadżetach.

0

@Cygan BRC Prezydent też często stoi z żoną i ona.w.sumie do niczego innego niż wyglądania na jego żonę, potrzebna nie jest.

9

Deco: Słuchajcie w sumie taka głupia sprawa jest....

0

@Stinger_ Mimo co?
Tego Ede za 11 to bym osobiście spakował i zawiózł do nowego klubu limuzyną.

1

@mordini123 Zagraniczni pilkarze kontuzjowani.

0

@Uukasz_93 I Legia ma takiego stopera i Lech teraz też. Obaj mogą stanowić przyszłość kadry.

0

@Encore W Polsce dostałby milion mniej.

3

@Lanosss 3 miesiące to jest plus minus. Z rehabilitacja podciągną do 4 i będzie gitara.

1

@clyde @NeroTFP1 Tak na prawdę to ratownik z dowódca powinni płynąć łódka obok niego i nie było by sytuacji.

3

@Danny Gaucho Z drugiej strony chlop zawsze gdy był zdrowy to trenował dobrze. Nigdy się nie spoznial. Potrafił wyjść do dziennikarzy czy kibiców po porażce.

A zarząd wyoychal go z klubu nie rozmawiając z nim. I wypuszczając w eter plotki na jego temat.

0

@Kazragore Myślę że bardzo by chciał trafić do Madryli. Żeby Vinicius mu mówił że to on powinien ZP wygrać. I po tym jak zbojkotowali gole bo wygrał on.

1

@blakkudium Pod jej zdjęcie. To tak jakby byli razem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?