1

@Aragorn33 Turcja to by ich zmiotła z planszy.

0

@Nazio_87 Oni też nie wiedzą jak to zrobili i by tego nie powtórzyli. Pięknie wyszło, zagrali instynktownie.

0

@Stinger_ Nie uważam ze zrobi liczby jak Nikolic. Ale Legia potrafiła w napastników. Nikolic czy Prijovic dali kasy dużo. Druga sprawa że pewnie uważają że w razie czego odzyskają prawie pelne 3mln. Bo nie takie kalafiory z naszej ligi za tyle szły.
No i najważniejsze czyli kwestia preferencji trenera. Skoro trener woe co chce grać i go potrzebuje. To uważam że trzeba sprowadzić go za 3mln.

0

@Stinger_ Znaczy tak to każdego napastnika można podważyć.
Zobaczymy jak mu pójdzie. Nowy dyrektor jednak transfery potrafił robić.

0

@maroon U Arabów nie mógłby urządzać orgii z panienkami i karłami. Także odpada.

0

@Kondziubarca To akurat dobrze.

1

@maroon Tak samo tam jest Lidl. Jak była Matka Boska.

1

@Comentateiro Magika jakiegoś. Znam jednego co by gościom portfele zajumał.

0

My powinniśmy od siebie jakiegoś emeryta Milanowi wcisnąć

0

@Zoker @Danny Gaucho A skąd ona wie jakie były wymagania? Dostala formularz gdzie musiała wymiary wpisać i kolor włosów?

1

@Gronek W sensie prawie za rok ktoś będzie o tym pamiętał?

0

@tbas No on opcje na pewno ma zweryfikowane. Rashford i Diaz byli sondowani już w trakcie sezonu. Różnica polega na tym że nikt nie wiezial kiedy będzie 1:1 i co możemy komu zaoferować.

0

@tbas No opcją był Diaz tyle, że my pieniędzy nie mamy aby Grosickiego zarejestrować.

1

@PatrychoO Lewy miał wychodne do 22. Się zwinął zanim impreza się rozkręciła.

0

W PSG teraz radość że o Superpuchar Europy będą z Totenhamem grali.

0

@Encore Może na Lecha postawił.

0

@Walpiano Stawiam że w przyszłym sezonie poleci ze stołka.

2

@Goralkov Prawda to jest taka że dostali w cymbał i tyle.
Marzenia o wszystkich trofeach legły w gruzach. I teraz zw następnym sezonie muszą potwierdzić swoją formę. Inaczej każdy o nich zapomni jak o jedno sezonowym wyskoku.

30

Dobrze ze te buraki z Paryża dostały tak w cymbał. Bo były już komentarze, że są jedną z najlepszych ekip w historii.

0

@Wiktoria13 Gakpo to się do tarcia chrzanu nadaje.

1

@Maker0 Są ludzie którzy rezygnują z większej kasy na rzecz Barcy. A nawet sami dopłacają by tu trafić.

2

@Encore No powinieneś wiedzieć że krytyka za samą postawę sportową to co innego. Była słuszna. Ale dziennikarze wymyślali takie historie, że w pale się nie mieści. I to oczywiste co Iga miała na myśli dodając sztab.

0

@Lionel_Messi10 Długo się w topie nie nagrał. Szkoda ze emerytura w tym wieku.

5

@Encore A co masz rozumieć? Krytykowali ja za wszystko. Nawet za to że źle dobrała sztab. A teraz ona triumfuje i może im pokazać duży palec.

8

Dużo lepsza opcja od Rasha czy Diaza.
Ale to marzenia ściętej głowy.

0

@Kozinho. Co najwyżej focha mogłaby strzelić.

0

@Pawlak1992 To się okaże.

1

@Danny Gaucho A kto będzie rywalem? Taksówkarz czy jakiś Youtuber ?

2

@Popitek12 Pełna demoralizacja podobno. Piccolo, chipsy i słodycze.

0

@Faro Olmo to na ten moment nie jest udany transfer.

A Casado owszem zagrał genialny sezon. Ale to jego pierwszy na takim poziomie. Do tego bez udziału w kluczowej fazie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?