PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 Turcja to by ich zmiotła z planszy.
0
@Nazio_87 Oni też nie wiedzą jak to zrobili i by tego nie powtórzyli. Pięknie wyszło, zagrali instynktownie.
0
@Stinger_ Nie uważam ze zrobi liczby jak Nikolic. Ale Legia potrafiła w napastników. Nikolic czy Prijovic dali kasy dużo. Druga sprawa że pewnie uważają że w razie czego odzyskają prawie pelne 3mln. Bo nie takie kalafiory z naszej ligi za tyle szły.
No i najważniejsze czyli kwestia preferencji trenera. Skoro trener woe co chce grać i go potrzebuje. To uważam że trzeba sprowadzić go za 3mln.
0
@Stinger_ Znaczy tak to każdego napastnika można podważyć.
Zobaczymy jak mu pójdzie. Nowy dyrektor jednak transfery potrafił robić.
0
@maroon U Arabów nie mógłby urządzać orgii z panienkami i karłami. Także odpada.
0
@Kondziubarca To akurat dobrze.
1
@maroon Tak samo tam jest Lidl. Jak była Matka Boska.
1
@Comentateiro Magika jakiegoś. Znam jednego co by gościom portfele zajumał.
0
My powinniśmy od siebie jakiegoś emeryta Milanowi wcisnąć
0
@Zoker @Danny Gaucho A skąd ona wie jakie były wymagania? Dostala formularz gdzie musiała wymiary wpisać i kolor włosów?
1
@Gronek W sensie prawie za rok ktoś będzie o tym pamiętał?
0
@tbas No on opcje na pewno ma zweryfikowane. Rashford i Diaz byli sondowani już w trakcie sezonu. Różnica polega na tym że nikt nie wiezial kiedy będzie 1:1 i co możemy komu zaoferować.
0
@tbas No opcją był Diaz tyle, że my pieniędzy nie mamy aby Grosickiego zarejestrować.
1
@PatrychoO Lewy miał wychodne do 22. Się zwinął zanim impreza się rozkręciła.
0
W PSG teraz radość że o Superpuchar Europy będą z Totenhamem grali.
0
@Encore Może na Lecha postawił.
0
@Walpiano Stawiam że w przyszłym sezonie poleci ze stołka.
2
@Goralkov Prawda to jest taka że dostali w cymbał i tyle.
Marzenia o wszystkich trofeach legły w gruzach. I teraz zw następnym sezonie muszą potwierdzić swoją formę. Inaczej każdy o nich zapomni jak o jedno sezonowym wyskoku.
30
Dobrze ze te buraki z Paryża dostały tak w cymbał. Bo były już komentarze, że są jedną z najlepszych ekip w historii.
0
@Wiktoria13 Gakpo to się do tarcia chrzanu nadaje.
1
@Maker0 Są ludzie którzy rezygnują z większej kasy na rzecz Barcy. A nawet sami dopłacają by tu trafić.
2
@Encore No powinieneś wiedzieć że krytyka za samą postawę sportową to co innego. Była słuszna. Ale dziennikarze wymyślali takie historie, że w pale się nie mieści. I to oczywiste co Iga miała na myśli dodając sztab.
0
@Lionel_Messi10 Długo się w topie nie nagrał. Szkoda ze emerytura w tym wieku.
5
@Encore A co masz rozumieć? Krytykowali ja za wszystko. Nawet za to że źle dobrała sztab. A teraz ona triumfuje i może im pokazać duży palec.
8
Dużo lepsza opcja od Rasha czy Diaza.
Ale to marzenia ściętej głowy.
0
@Kozinho. Co najwyżej focha mogłaby strzelić.
0
@Pawlak1992 To się okaże.
1
@Danny Gaucho A kto będzie rywalem? Taksówkarz czy jakiś Youtuber ?
2
@Popitek12 Pełna demoralizacja podobno. Piccolo, chipsy i słodycze.
0
@Faro Olmo to na ten moment nie jest udany transfer.
A Casado owszem zagrał genialny sezon. Ale to jego pierwszy na takim poziomie. Do tego bez udziału w kluczowej fazie.