0

@BezglutenowyPedri No bo Modric wtedy akurat nie zasłużył. Dostal z kadrę gdzie nic z nią nie wygrał. A hylo wielu przed nim któryż zdobyli MŚ czy tryplet i ZP nie dostali.

0

@BezglutenowyPedri To daj przykład jak ktoś z naszych rezerw był porównywany do kogoś z innej drużyny, który wygrał krajowy tryplet i był gwiazda reprezentacji.

0

@Eklerek No to może on tylko 12h trzyma szpadel.

0

@escarabajo Może i kozacki. Tyle że to nie tak jest ze Oshimen wybiera Galate bo kasa j mu się w Turcji podoba. Tylko nikt inny za niego żadnej oferty nie złożył. I nie ma wyjścia za bardzo....

0

@Transu96 A Rashford? On nawet w Aston Villi nie miał pewnego placu. Wiec jak to nie można ściągnąć skrzydłowego aby zrobić głębie składu.

1

@Commando Pozwoli. Ale musimy ograniczyć używanie pomp do osuszania budynków. W ramach walko z klimatem tylko wiadra.

4

@clyde i zamiast piłki balon, a zamiast murawy kisiel .

0

Ja tego Joao Pedro to pamiętam z Watfordu hak debiutował w PL. Było widać technikę niezla. Ale brakowało siły bo chlop 50kg z butami ważył.
A rozwinął się niesamowicie.

0

@Laminedependencia w Getafe?

4

@Commando Ale to nie tak od razu. To ze 3 kadencję potrzeba.

0

@Keson Tyle że Czesiu by to wygrał.

0

@PatrychoO Ja tak mam przy każdym meczu kobiet.

0

@Laminedependencia Żeby nie było bana za obrażanie szympansów.

0

@Herato Odpada im 2 skrzydłowych. A i tak mają ich 2 razy więcej on Nas.

0

@directedbyfcb Szybko by zostali w LL wyjaśnieni. Polacy to sobie dobrze razdza tylko w Serie A. Gdzie można niszczyć, a nie trzeba tworzyć.

1

@michal26 No taka narracja musi iść z koalicji. Nie po to oni zlepili koalicję z różnych pokemonów. Żeby teraz ktoś miał czelności rozmawiać z kimś kto w niej nie jest.

0

@Lanosss No właśnie chodzi o to żeby tyle nie zagrał. Swoje lata ma. Do tego Garcia musi dać radę.

1

@Pawel13sz Chciałbym Lookmana. Ale chyba Deco o nim nie słyszał.

1

@ViscaelBarca2007 Napoli nic więcej w przyszłym sezonie niż w obecnym wygrać nie może. Więc o sukces ciężko.

1

@Matiasio Trafiło mu się w robocie i coś mial zrobić. ;)

3

@blakkudium To sobie Conte ekipę montuje na podbój CL. Genialną....

1

@mordini123 @FcPortoFan1999 Po prostu dziennikarza uja tenis interesuje

0

@Encore Jak to tak z nowym Rodrim...

0

@Barca_Big_Moment No była miazga...

0

@mekston A z kim finał wygrany będzie?

0

@Rastafarnianin Mancini sobie z kadra Włoch nie poradził. To gdzie do Polski...

0

@ViscaelBarca2007 No w Barcy B oczywiście. I zupełnie jakoś mi nic szczególnego u niego się nie spodobało.

0

@macio_944 Jakby Fati wiedząc o chęci ściągnięcia Nico czy Diaza. Powiedział że p ile mu wiadomo w klubie jest 2 lewoskrzydłowych. On i Raphinia...To by miał rację.

0

@ViscaelBarca2007 Widziałem go raptem w kilku spotkaniach. Ale no nie imponował niczym. Taki gość jako zapchajdziura do jakiegoś średniaka LL. Coś jak Demir.

1

@ViscaelBarca2007 Transfer świetny. Swoją cegiełkę do sukcesów dołożył.
Ale jednocześnie był symbolem upadku naszej linii pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?