PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@partymaker a to ta pomoc z tymi kalafiorami to będzie dobra? Przecież oddali swojego najlepszego pomocnika do City.
0
@Damiain Czyli każdy Polak odpada.
0
@doc Czapkę gruszek wart. To i za czapkę poszedł.
0
@Eto'o9 R10 Torre to do Femina może na Pan mówić. Bliżej mu na ten moment do Puiga.
0
@Gaucho Tam sam szrot i emeryci. Jedyny Cherki warty uwagi już w City.
0
@Astad Tak. Zaraz się okaże że lepiej na zleceniu pracować niż na umowie o pracę. Nic państwo z takich nie ma. Brak składek już widzę się całkiem w dupach poprzewracalo.
0
@JanneAhonen Bayern jednak patrzy inaczej na takie Flamenco.
0
Bayern wyszedł jakimiś kalafiorami rezerwowymi i myslal ze samo się wygra?
1
@blakkudium Idealne aby zająć 3 miejsce w lidze. I odpaść w pierwszym dwumeczu fazy pucharowej CL.
4
@Encore Łukasza Fabiańskiego na trenera bramkarzy.
Reszta się nawet na parkingowego nie nadaje.
0
@Bogan Odejście Fatiego. Lengleta z którym się bujalismy tyle lat.
Kupił Olmo. Przedłużył kontakty naszym najwazniejszym piłkarzom.
0
@tbas I to jest dla "zwyklych" ludzi. Zmniejszenie składki kosztem służby zdrowia i to tym bogatszym?
1
@escarabajo Juve lubi wszystko co za darmo.
0
@tbas Niech złoży koalicja rządząca jakiś projekt ważny dla ludzi. I wtedy będzie można sprawdzać Nawrockiego.
Bo nie rozumiem narzekania na Dude. Kiedy przez prawie 2 lata niczego nie mógł odrzucić bo i nic od tych nieudaczników nie dostał na biurko.
0
@Bogan Mnie tam kombinacje i praca w innych klubach Alemanyego nie obchodzą.
Gość płacił za piłkarzy tyle ile chciały kluby. I powyżej ich wartości rynkowej. Do tego nie sprzedał nikogo na fajnych warunkach. Tylko jakieś odroczenia i przedłużanie kontraktów.
0
@Eto'o9 R10 To farmazony dziennikarzy. Nikt nie wie ile będzie grał. Bi to zależy od formy i tego ile będzie strzelał. Od formy tego kto miałby grać za niego. Od trenera itp. Dużo zmiennych. A chryje ewentualne nikogo nie obchodzą.
0
@Gibbon_FCB W końcu się na coś przydał.
1
@escarabajo Atletico to każdy puchar odpuszcza.
1
@Bogan No a Alemany kogo kupił?
Raphinie za tyle ile chciało Leeds :)
I za każdego zaplacil tyle ile wynosiła albo powyżej ceny rynkowej. A odejścia takie że płacimy do tej pory.
1
@jotyn Tam nie trzeba było żadnej księgowości. Bo były dźwignie. Po za tym dyrektor jest od negocjacji i dopinania transferów w obie strony
0
Tylu tutaj chwaliło Alemanyego. A Deco dostawało się ze kolesiostwo i że się nie nadaje.
A po tym okienku między nimi żadnej różnicy może nie być. :)
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie. Chłop zatrudniony na hura. Wygrywa baraz i wychodzi z grupy na MŚ. A kibice narzekają. I teraz mamy ciężkie boję z Moldawiami i Wyspami Owczymi.
0
@Walpiano Jak dla mnie z tej dwójki to Nkunku jest lepszym piłkarzem.
0
@ViscaelBarca2007 We Włoszech to nawet emeryci zesłani z PL strzelają.
3
@FcPortoFan1999 Ja to jestem pewny ze Michniewicz z taką Moldawia czy Finlandia by nie przegrał.
10
@bartekvisca Turcję to oni mogą poprosić aby im kebaby wysłała. Nic Turkom nie grozi
1
@Jakchcesz Najważniejsze żeby nikt go nie przedryblował
0
@LOPEZ16 Różnica taka że u nich wiekszosc żołnierzy zaprawiona w boju.
A u Nas 95% nigdy strzału w kierunku nikogo nie oddała. A jedyne na czym się znają to pilnowanie płotu.
1
@Comentateiro Dla mnie City dalej jest uzależnione od tego ile będzie strzelał Haaland i z kim.
Tam w ofensywie skrzydła dramat I przewidywalność. Środek pola nie wiadomo jak się zgra. Cherki dla mnie niewypał sezonu będzie.
1
@Gaucho Jak dowiezie transfer Nico czy właśnie takiego talentu. Jednocześnie się pozbędziemy Ter Stegena, Fatiego to będzie klasa.
Alemany tu za byle co był chwalony.