2

@partymaker a to ta pomoc z tymi kalafiorami to będzie dobra? Przecież oddali swojego najlepszego pomocnika do City.

0

@Damiain Czyli każdy Polak odpada.

0

@doc Czapkę gruszek wart. To i za czapkę poszedł.

0

@Eto'o9 R10 Torre to do Femina może na Pan mówić. Bliżej mu na ten moment do Puiga.

0

@Gaucho Tam sam szrot i emeryci. Jedyny Cherki warty uwagi już w City.

0

@Astad Tak. Zaraz się okaże że lepiej na zleceniu pracować niż na umowie o pracę. Nic państwo z takich nie ma. Brak składek już widzę się całkiem w dupach poprzewracalo.

0

@JanneAhonen Bayern jednak patrzy inaczej na takie Flamenco.

0

Bayern wyszedł jakimiś kalafiorami rezerwowymi i myslal ze samo się wygra?

1

@blakkudium Idealne aby zająć 3 miejsce w lidze. I odpaść w pierwszym dwumeczu fazy pucharowej CL.

4

@Encore Łukasza Fabiańskiego na trenera bramkarzy.

Reszta się nawet na parkingowego nie nadaje.

0

@Bogan Odejście Fatiego. Lengleta z którym się bujalismy tyle lat.

Kupił Olmo. Przedłużył kontakty naszym najwazniejszym piłkarzom.

0

@tbas I to jest dla "zwyklych" ludzi. Zmniejszenie składki kosztem służby zdrowia i to tym bogatszym?

1

@escarabajo Juve lubi wszystko co za darmo.

0

@tbas Niech złoży koalicja rządząca jakiś projekt ważny dla ludzi. I wtedy będzie można sprawdzać Nawrockiego.
Bo nie rozumiem narzekania na Dude. Kiedy przez prawie 2 lata niczego nie mógł odrzucić bo i nic od tych nieudaczników nie dostał na biurko.

0

@Bogan Mnie tam kombinacje i praca w innych klubach Alemanyego nie obchodzą.

Gość płacił za piłkarzy tyle ile chciały kluby. I powyżej ich wartości rynkowej. Do tego nie sprzedał nikogo na fajnych warunkach. Tylko jakieś odroczenia i przedłużanie kontraktów.

0

@Eto'o9 R10 To farmazony dziennikarzy. Nikt nie wie ile będzie grał. Bi to zależy od formy i tego ile będzie strzelał. Od formy tego kto miałby grać za niego. Od trenera itp. Dużo zmiennych. A chryje ewentualne nikogo nie obchodzą.

0

@Gibbon_FCB W końcu się na coś przydał.

1

@escarabajo Atletico to każdy puchar odpuszcza.

1

@Bogan No a Alemany kogo kupił?
Raphinie za tyle ile chciało Leeds :)
I za każdego zaplacil tyle ile wynosiła albo powyżej ceny rynkowej. A odejścia takie że płacimy do tej pory.

1

@jotyn Tam nie trzeba było żadnej księgowości. Bo były dźwignie. Po za tym dyrektor jest od negocjacji i dopinania transferów w obie strony

0

Tylu tutaj chwaliło Alemanyego. A Deco dostawało się ze kolesiostwo i że się nie nadaje.
A po tym okienku między nimi żadnej różnicy może nie być. :)

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Chłop zatrudniony na hura. Wygrywa baraz i wychodzi z grupy na MŚ. A kibice narzekają. I teraz mamy ciężkie boję z Moldawiami i Wyspami Owczymi.

0

@Walpiano Jak dla mnie z tej dwójki to Nkunku jest lepszym piłkarzem.

0

@ViscaelBarca2007 We Włoszech to nawet emeryci zesłani z PL strzelają.

3

@FcPortoFan1999 Ja to jestem pewny ze Michniewicz z taką Moldawia czy Finlandia by nie przegrał.

10

@bartekvisca Turcję to oni mogą poprosić aby im kebaby wysłała. Nic Turkom nie grozi

1

@Jakchcesz Najważniejsze żeby nikt go nie przedryblował

0

@LOPEZ16 Różnica taka że u nich wiekszosc żołnierzy zaprawiona w boju.

A u Nas 95% nigdy strzału w kierunku nikogo nie oddała. A jedyne na czym się znają to pilnowanie płotu.

1

@Comentateiro Dla mnie City dalej jest uzależnione od tego ile będzie strzelał Haaland i z kim.

Tam w ofensywie skrzydła dramat I przewidywalność. Środek pola nie wiadomo jak się zgra. Cherki dla mnie niewypał sezonu będzie.

1

@Gaucho Jak dowiezie transfer Nico czy właśnie takiego talentu. Jednocześnie się pozbędziemy Ter Stegena, Fatiego to będzie klasa.
Alemany tu za byle co był chwalony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?