PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@directedbyfcb On ma swój pomysł, swoja wizję. I ja realizuje w każdym miejscu w którym jest. A że za tym ida trofea. To może tak robić az mu się samemu znudzi.
0
@krzywy To częste u Pepa. Ale czasem jest skuteczne. Jak widać po trofeach. Z tym że ten pomysł wymaga często perfekcji bo jeden błąd albo brak skuteczności i po Tobie.
0
@Stinger_ Tak, tylko na odkurzaczach się ściągają.
0
@krzywy Skrzydłowi idą szeroko. A boczni zamykają rywala tworząc "zamek" I tak klepią dla klepania.
0
Co gadał Ter Stegen to jedno. Ale Wojtek mówił że będzie jego zmiennikiem. Na trybunach będzie mu krzesła pilnował?
0
@Katalończyk 99 Jak kalafiora policzyli.
0
@Sulimo U Lecha w pucharach to niczego nie można w ciemno zakładać...
1
@blakkudium Arteta wydał tyle pieniędzy. Że 100mln to mu nie powinno różnicy robić ;)
1
@Czajka90 Jak Wy chcecie wygrać PL z Sesko na 9? To wieksza szansa jest w lotto 6 trafić.
0
@AnsuLamine Ale grali coś w profesjonalnym futbolu? Czy na skrzypcach na razie?
0
Ale co tu krytykować? Yamal może aspirować do ZP. Może "dźwigać" na barkach Barce. Ale nie może puknąć 29latki?
4
@blakkudium Takie czasy że za byle kalafiora co piłkę kopnie w poważnej lidze takie pieniądze krzyczą.
1
U tych Włochów U21 to są jakieś talenty co graja w poważnym klubie w pierwszej drużynie? Nazwisk nie kojarzę zupełnie...
1
A w ME U19 Niemcy prowadzili z Anglia 5:1 by w 10 minut było 5:5
0
@Debfc Ten sam którego nie ma bo został wymyślony.
0
@FcPortoFan1999 No jak mają biegać czarnoskórzy dla samego biegania. To lepiej och po browary wysłać. A nie do grania w kadrze.
1
@KanapkaFCB Razem oba zespoły wygenerowały 0,36 XG . Więc poziom podobny.
0
@FcPortoFan1999 A kiedy czarnoskóra reprezentacja wygrała coś poważnego?
0
@626 A po co wtedy Chorwat? Żeby bidony nosił?
1
@Croocers Możliwe bo oni mają 14stu stoperów ale 90% kontuzjowanych.
0
@Kgorecki2500 A to mało ministerstw wymyślono aby komuś dać stołek? :)
1
@Koni8M 60 baniek za Fermina nie tylko oni jedni by wyłożyli. Fermin robi liczby i jest młody z dużym potencjałem.
5
@Roobo Strategiczny punkt dowodzenia to był.
0
@Stinger_ Obwiniać nie. Ale tak jak pisałem chwalony był za co tylko się dało bo Polak.
A na boisku żadnej różnicy między nim czy Penia.
0
@Stinger_ No pretensje są l to bo ludzie oceniają przez pryzmat Sommera. Który kilka piłek wyjął.
I właśnie dał coś ekstra. Ogólnie rzecz biorąc barmakarz w takim klubie musi dać coś ekstra. Bo jak będzie bronił to co każdy powinien to nic go nie wyróżnia. A podsumowując cały sezon Wojtka to miał on więcej baboli niż spektakularnych interwencji.
0
@doc Swoje dla klubu zrobił. Ale jednocześnie był symbolem upadku środka pola Barcy.
1
@kuz Raczej będzie gloryfikowanie Wojtka. I że Szczena by to wyjął.
0
@GTBTP Tam to debatują nawet co bybylo gdyby Marsjanie Nas zaatakowali. Niczego to nie zmienia.
Historycznie Iran Nam Polakom pomógł. Wielu naszych rodaków znalazło tam schronienie podczas II wojny światowej. @Kgorecki2500
0
@mekston Tak. O tym co był starterem w lidze. A i tak go Sorloth w bramkach wyprzedził
0
Włosi wzięli na selekcjonera Gattuso
To my weźmy Rumaka.