0

@directedbyfcb On ma swój pomysł, swoja wizję. I ja realizuje w każdym miejscu w którym jest. A że za tym ida trofea. To może tak robić az mu się samemu znudzi.

0

@krzywy To częste u Pepa. Ale czasem jest skuteczne. Jak widać po trofeach. Z tym że ten pomysł wymaga często perfekcji bo jeden błąd albo brak skuteczności i po Tobie.

0

@Stinger_ Tak, tylko na odkurzaczach się ściągają.

0

@krzywy Skrzydłowi idą szeroko. A boczni zamykają rywala tworząc "zamek" I tak klepią dla klepania.

0

Co gadał Ter Stegen to jedno. Ale Wojtek mówił że będzie jego zmiennikiem. Na trybunach będzie mu krzesła pilnował?

0

@Katalończyk 99 Jak kalafiora policzyli.

0

@Sulimo U Lecha w pucharach to niczego nie można w ciemno zakładać...

1

@blakkudium Arteta wydał tyle pieniędzy. Że 100mln to mu nie powinno różnicy robić ;)

1

@Czajka90 Jak Wy chcecie wygrać PL z Sesko na 9? To wieksza szansa jest w lotto 6 trafić.

0

@AnsuLamine Ale grali coś w profesjonalnym futbolu? Czy na skrzypcach na razie?

0

Ale co tu krytykować? Yamal może aspirować do ZP. Może "dźwigać" na barkach Barce. Ale nie może puknąć 29latki?

4

@blakkudium Takie czasy że za byle kalafiora co piłkę kopnie w poważnej lidze takie pieniądze krzyczą.

1

U tych Włochów U21 to są jakieś talenty co graja w poważnym klubie w pierwszej drużynie? Nazwisk nie kojarzę zupełnie...

1

A w ME U19 Niemcy prowadzili z Anglia 5:1 by w 10 minut było 5:5

0

@Debfc Ten sam którego nie ma bo został wymyślony.

0

@FcPortoFan1999 No jak mają biegać czarnoskórzy dla samego biegania. To lepiej och po browary wysłać. A nie do grania w kadrze.

1

@KanapkaFCB Razem oba zespoły wygenerowały 0,36 XG . Więc poziom podobny.

0

@FcPortoFan1999 A kiedy czarnoskóra reprezentacja wygrała coś poważnego?

0

@626 A po co wtedy Chorwat? Żeby bidony nosił?

1

@Croocers Możliwe bo oni mają 14stu stoperów ale 90% kontuzjowanych.

0

@Kgorecki2500 A to mało ministerstw wymyślono aby komuś dać stołek? :)

1

@Koni8M 60 baniek za Fermina nie tylko oni jedni by wyłożyli. Fermin robi liczby i jest młody z dużym potencjałem.

5

@Roobo Strategiczny punkt dowodzenia to był.

0

@Stinger_ Obwiniać nie. Ale tak jak pisałem chwalony był za co tylko się dało bo Polak.

A na boisku żadnej różnicy między nim czy Penia.

0

@Stinger_ No pretensje są l to bo ludzie oceniają przez pryzmat Sommera. Który kilka piłek wyjął.

I właśnie dał coś ekstra. Ogólnie rzecz biorąc barmakarz w takim klubie musi dać coś ekstra. Bo jak będzie bronił to co każdy powinien to nic go nie wyróżnia. A podsumowując cały sezon Wojtka to miał on więcej baboli niż spektakularnych interwencji.

0

@doc Swoje dla klubu zrobił. Ale jednocześnie był symbolem upadku środka pola Barcy.

1

@kuz Raczej będzie gloryfikowanie Wojtka. I że Szczena by to wyjął.

0

@GTBTP Tam to debatują nawet co bybylo gdyby Marsjanie Nas zaatakowali. Niczego to nie zmienia.
Historycznie Iran Nam Polakom pomógł. Wielu naszych rodaków znalazło tam schronienie podczas II wojny światowej. @Kgorecki2500

0

@mekston Tak. O tym co był starterem w lidze. A i tak go Sorloth w bramkach wyprzedził

0

Włosi wzięli na selekcjonera Gattuso
To my weźmy Rumaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?