PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież gdyby Probierz wyszedł na konferencję i skłamał z tym, że rozmawiał o tym z rada drużyny.
To chlop już by nie miał nikogo po swojej stronie. Mógłby sam grać. Przecież żaden pilkarz by nie chciał żeby ktoś nim mordę wycierał.
7
@Mixtape No na pewniaka. Pytasz czy pójdzie sama czy masz pomoc paralizatorem.
0
@Stinger_ Ja bym jednak poszedł w Pawła Brożka.
1
@kaamil1910 To jest zawsze pół na pół. Z jednej strony dobrze żeby oczyścić atmosferę.
A z drugiej kadra to nie kółko wzajemnej adoracji.
2
@Danny Gaucho I Boruc.
2
Rada drużyny nie istnieje.
Radę wymyśliliście Wy dziennikarze.
0
@Stinger_ Mało tu widziałeś głosów krytykujących Niemca?
2
Czyli mówicie że Ter Stegena można pozbawić opaski, wywalić z klubu oczerniając w mediach. Próbować nakłonić do zerwania kontraktu.
Ale Lewego pozbawić opaski za brak przyjazdu na kadrę nie można?
1
@Tasde @Comentateiro @Stinger_ Jeżeli prawda jest ze to większość drużyny chciała zmiany kapitana. I powiedziała Probierzowi że oczekuje ruchu z jego strony. No to musiał tak zrobić. Bo gdyby było tak jak wymyślił sobie Lewy to przekaż dla ekipy byłby dalej taki że Robert jest pępkiem świata
2
@Walpiano Uratował Belgów przed kompromitacja.
0
@lucca87 Wystarczy zagrać jak Cadiz. I Koeman będzie miał pozamiatane.
1
@takisobiektos Tak. Muszą teraz jeszcze raz powymyślać odpowiedzi.
5
Robert na grającego trenera reprezentacji.
Porządna impreza wieczorem w celu scalenia zespołu - dziwki wino i pianino.
I potem na Finlandię.
Gwarantuje że poziomu gorszego od Probierza nie będzie.
1
@Lucyffffer1922 On sam siebie dziennikarzem nigdy nie nazwał.
0
@Gibbon_FCB Go mogą brać. Bo to kalafior jest. W kadrze gra tylko dzięki kontuzji Rodriego.
0
@Popitek12 Najpierw trzeba pokonać Maroko w 1/8
5
Jaki reżyser by nie pisał scenariusza do tego dramatu. To w każdej wersji Morata by to spier...
1
Niestety ale Probierz po przełamaniu klątwy Moldawii jest u Kuleszy nie do ruszenia ;)
0
@insp1re Wiadomo ze wszystkiemu winien Mati Borek.
0
@JordiAlbion No mógłby sam to zrobić po jakimś turnieju. Ale tak o?
0
@Prorokk Wtedy była to gluoja decyzja. I teraz też jest głupia.
Ja rozumiem gdy przychodzi selekcjoner i ustalą swoją hierarchię. Albo chce zmiany i świeżości po jakimś nieudanym turnieju. Ale tak z gruchy bo nagle mu się coś ubzdurało.
5
Ale ze taka drama wyjdzie z braku udziału Lewego w zgrupowaniu to nikt się nie spodziewał.
0
@Kukiz FCB Ale przecież to dobrze akurat.
1
@szela1899 Taki kalafior w sam raz.
0
@FcPortoFan1999 No cóż. Tak to w futbolu jest.
0
Ale żeby ani 1 gola nie strzelić Francji z takim paździerzem w obronie i pomocy to wstyd jednak.
0
@Cule1234 No tak zamyka się cykl każdego Wloskiego trenera.
Sukces w Serie A. Nieudany pobyt za granicą. Klapa po powrocie do wloskiej piłki, kadra albo Serie A
3
@Rifek Gdy wpłaca klauzulę to nie musi.
Espanyol mógłby wnieść skargę o to że kontaktowali się z zawodnikiem mającym kontrakt. Ale nikt tego nie robi.
13
@torondirn Dokładnie. Klub musi poinformować Espanyol o chęci wpłacenia klauzuli gdy będzie to robił i tyle.
0
@Herato Seedorf?