PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lewangoooolsky Tu chodzi o 2 bramkarzy. Wklad Wojtka był w to znikomy. Bo spektakularnych interwencji miał mniej niż błędów.
0
@torondirn A skąd Ci się wziął Lewy? Mówię o dwóch emerytach w bramce. Którzy są obecnie średniakami. I nie porównuj ich do Buffona.
Zadne z nich nie gwarantuje tego że Ci obronią z 10pkt w sezonie.
5
Ale jak Ter Stegen ma odejść. Jak Szczęsny już powiedział że będzie jego zmiennikiem :)
2
Bez przesady, 2lata?
I będziemy się bujać z 2 emerytami.
0
@clyde Ale tu o gole chodzi. Gdzie on przy Mbappe tam goli nastrzela?
0
@LOPEZ16 Gavi to walczak. Chłop nie odstawia nogi i gra zawsze na maksa.
Cristiano przy nim to panienka bo młody on podmuchu wiatru nie upada....
Szacunku mu odmówić nie można bo powinno się doceniać zaangażowanie. Do tego chłopak w piłkę grać potrafi. To nie jest żaden typowy fizol albo przecinak.
1
@Szlag Ale Bednarek podobno świetny sezon. Aż dziwne ze do 11stki sezonu go nie wzięli.
0
@Toretto W naszym kraju premier brał udział w ustawkach. A byl tez przewodniczącym w Unii Europejskiej. :)
0
@Jakchcesz Ważne że Ty czuwasz nad ich Twitterem. Właśnie takich ludzi potrzebują.
0
@Stinger_ Raz że byli liderami i dostali z kelnerami gola w doliczonym. Teraz przegrali finał w 90+10. I w obu przypadkach z największym rywalem.
Tak są frajerami.
0
Myślicie ze Sorloth gdyby w tym sezonie był nasza pierwsza 9 to by strzelił więcej goli niż Lewy? I został by królem strzelców w LL?
Chlop był rezerwowym w Atletico a i tak huknął 20 goli.
3
Wszystko byłoby w porządku z tym piwem. Gdyby Trzaskowski soku malinowego nie chciał.
0
@tbas Właśnie u prezydenta to jest potrzebna gadka i prezencja. Za całą resztę odpowiadają inni ludzi przez niego nominowani. Specjaliści w swoich dziedzinach.
2
@ViscaelBarca2007 Ja to się dziwię City że odpuściło Wirtza....
1
@osa91 Hojlund to jest przeplacony kalafior. I nje ma potencjału na 9 w żadnym topowym klubie.
A Garnek z Antonym są za drodzy w utrzymaniu na rezerwowych. Bo na mici niego się nie nadają.
4
@tbas Bosak jest lepszy od wszystkich tych kandydatów.
A sam Zandberg miał tyle głupich pomysłów że daj spokój.
0
@mekston Teraz można gdybać. Ale kontuzji Kounde czy Balde mogłoby nie być. Byliśmy lepsza ekipa. Ale błędów popełniliśmy dużo.
0
@Mixtape Jakieś konkretne?
Bo jakby coś na niego było to właśnie jest moment aby to ujawnić.
Za przypuszczenia, albo zexktos coś słyszał od kogoś to nikogo się nie osadza.
1
@mekston Ale miala znaczenie przy rotacjach. Przy takiej przewadze moglibyśmy mieć mniej kontuzji. I na Inter wyjść świeżutcy.
0
Wielki triumf Conte i Napoli.
A za rok wpierdziel w Lidze Mistrzów. Szanse na tytuł pogrzebane w połowie sezonu i zwolnienie.
0
@Mixtape Mógł powiedzieć że poszedł w ślady Tuska, który też przyznawał że robił takie rzeczy.
1
Ciekawe co wtedy z Olmo I Ferminem. Przecież to marnotrawstwo zasobów.
2
@Frimpong To zdecydowanie lepszy Garcia czy Chevalier.
1
@mkord Mógł się umówić z swoim klubem że sadaa mu po prostu odejść. Nie przy wpłaceniu klauzuli ale np w ratach. 3x20. Skoro nie odszedł za darmo to i tak by zarobili.
0
@Sysia11 Za to że pobił kilka rekordów w PL. Niestety nie takich o jakie kibicom chodziło. I wydał na transfery 700mln! A grali z sezonu na sezon I meczu na mecz coraz gorzej.....
0
@jacobFCB Jakbyśmy mieli wziąć za niego 50. Dołożyć drugie tyle i wziąć Isaka. To już Ferran byłby spakowany.
0
@Pnog37 Komentuja na ślepo jak chłopy machają kijami :)
5
@OBSERWATOR2021 On żartował i to wyrwane z kontekstu.
A nie czekaj to nie ten....
0
@ViscaelBarca2007 Mało wyksplatowany? Weź biegaj po tych kartofliskach kulumbijskich.
0
@D10SLEO Nie widzę nic złego w tym żeby byl szatniarzem.