0

@Lewangoooolsky Tu chodzi o 2 bramkarzy. Wklad Wojtka był w to znikomy. Bo spektakularnych interwencji miał mniej niż błędów.

0

@torondirn A skąd Ci się wziął Lewy? Mówię o dwóch emerytach w bramce. Którzy są obecnie średniakami. I nie porównuj ich do Buffona.

Zadne z nich nie gwarantuje tego że Ci obronią z 10pkt w sezonie.

5

Ale jak Ter Stegen ma odejść. Jak Szczęsny już powiedział że będzie jego zmiennikiem :)

2

Bez przesady, 2lata?
I będziemy się bujać z 2 emerytami.

0

@clyde Ale tu o gole chodzi. Gdzie on przy Mbappe tam goli nastrzela?

0

@LOPEZ16 Gavi to walczak. Chłop nie odstawia nogi i gra zawsze na maksa.
Cristiano przy nim to panienka bo młody on podmuchu wiatru nie upada....

Szacunku mu odmówić nie można bo powinno się doceniać zaangażowanie. Do tego chłopak w piłkę grać potrafi. To nie jest żaden typowy fizol albo przecinak.

1

@Szlag Ale Bednarek podobno świetny sezon. Aż dziwne ze do 11stki sezonu go nie wzięli.

0

@Toretto W naszym kraju premier brał udział w ustawkach. A byl tez przewodniczącym w Unii Europejskiej. :)

0

@Jakchcesz Ważne że Ty czuwasz nad ich Twitterem. Właśnie takich ludzi potrzebują.

0

@Stinger_ Raz że byli liderami i dostali z kelnerami gola w doliczonym. Teraz przegrali finał w 90+10. I w obu przypadkach z największym rywalem.
Tak są frajerami.

0

Myślicie ze Sorloth gdyby w tym sezonie był nasza pierwsza 9 to by strzelił więcej goli niż Lewy? I został by królem strzelców w LL?

Chlop był rezerwowym w Atletico a i tak huknął 20 goli.

3

Wszystko byłoby w porządku z tym piwem. Gdyby Trzaskowski soku malinowego nie chciał.

0

@tbas Właśnie u prezydenta to jest potrzebna gadka i prezencja. Za całą resztę odpowiadają inni ludzi przez niego nominowani. Specjaliści w swoich dziedzinach.

2

@ViscaelBarca2007 Ja to się dziwię City że odpuściło Wirtza....

1

@osa91 Hojlund to jest przeplacony kalafior. I nje ma potencjału na 9 w żadnym topowym klubie.

A Garnek z Antonym są za drodzy w utrzymaniu na rezerwowych. Bo na mici niego się nie nadają.

4

@tbas Bosak jest lepszy od wszystkich tych kandydatów.

A sam Zandberg miał tyle głupich pomysłów że daj spokój.

0

@mekston Teraz można gdybać. Ale kontuzji Kounde czy Balde mogłoby nie być. Byliśmy lepsza ekipa. Ale błędów popełniliśmy dużo.

0

@Mixtape Jakieś konkretne?

Bo jakby coś na niego było to właśnie jest moment aby to ujawnić.
Za przypuszczenia, albo zexktos coś słyszał od kogoś to nikogo się nie osadza.

1

@mekston Ale miala znaczenie przy rotacjach. Przy takiej przewadze moglibyśmy mieć mniej kontuzji. I na Inter wyjść świeżutcy.

0

Wielki triumf Conte i Napoli.

A za rok wpierdziel w Lidze Mistrzów. Szanse na tytuł pogrzebane w połowie sezonu i zwolnienie.

0

@Mixtape Mógł powiedzieć że poszedł w ślady Tuska, który też przyznawał że robił takie rzeczy.

1

Ciekawe co wtedy z Olmo I Ferminem. Przecież to marnotrawstwo zasobów.

2

@Frimpong To zdecydowanie lepszy Garcia czy Chevalier.

1

@mkord Mógł się umówić z swoim klubem że sadaa mu po prostu odejść. Nie przy wpłaceniu klauzuli ale np w ratach. 3x20. Skoro nie odszedł za darmo to i tak by zarobili.

0

@Sysia11 Za to że pobił kilka rekordów w PL. Niestety nie takich o jakie kibicom chodziło. I wydał na transfery 700mln! A grali z sezonu na sezon I meczu na mecz coraz gorzej.....

0

@jacobFCB Jakbyśmy mieli wziąć za niego 50. Dołożyć drugie tyle i wziąć Isaka. To już Ferran byłby spakowany.

0

@Pnog37 Komentuja na ślepo jak chłopy machają kijami :)

5

@OBSERWATOR2021 On żartował i to wyrwane z kontekstu.

A nie czekaj to nie ten....

0

@ViscaelBarca2007 Mało wyksplatowany? Weź biegaj po tych kartofliskach kulumbijskich.

0

@D10SLEO Nie widzę nic złego w tym żeby byl szatniarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?