PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szlag No walczą jeszcze aby zająć 1 miejsce.
0
@BORO_12 https://www.fcbarca.com/126093-wojna-o-joana-garcie-bramkarz-espanyolu-nie-dla-barcy.html
0
@KacperVEB Ma klauzulę 25. @ShawnC To nie jest dużo przy obecnym rynku. Na pewno zarabiałby też mniej od Niemca.
Jak spadną to i klauzula spada do 15.
0
@BORO_12 Raz że ma klauzulę 25. Dwa że zarabialby mniej bo i ma mniejsze Nazwisko obecnie.
0
@lithotripter A powinni mieć gorzej. A że są skrajnymi debilami to druga sprawa. To akurat bez głosowania wiadomo.
0
@BORO_12 Garcię. Bo dużo tańszy, do tego zna język i łatwiej o porozumienie z obrońcami. A że talent ma to pokazał w tym sezonie.
0
@kamilop Nas stać. Wystarczy brać tego z Espanyolu który jest młody, ma niska klauzulę i bronił w tym sezonie świetnie.
0
@Lewy952468xx Szczęsny ogólnie to mało co wybronił. Chłop co 2 strzał wpuszcza.
4
2 tura za pasem , zostało w końcu dwóch kandydatów.
Nie patrzcie na to który ma więcej mieszkań i więcej ludzi z własnych wywalił. To nie konkurs na najlepszego dewelopera.
Nie ma znaczenia który co powiedział. I kto mu kazał.
Powinien wygrać ten który będzie bardziej opalony i lepiej wygląda w garniturze. Bo to są rzeczy ważne dla prezydenta w tym kraju.
0
@escarabajo Ja nigdy nie chce pracusia w Barcy. Już mieliśmy Griezmanna ktory gyl chwalony głównie za powroty. I pracuje jeszcze więcej niż Lautaro.
A chlop psychicznie i jakościowo nie dał rady.
Praca? Owszem Ale tylko jako dodatek do goli. Bo to golami sie wygrywa mecze. I 9 przede wszystkim musi umieć strzelać co sezon ponad 30goli. A tego Lautaro NIGDY nie dokonał.
5
@Matheu12 Bo ludzie mają dość wciskania poglądów lewicowych na siłę. Tolerancji na siłę i pokazywania tego w filmach czy serialach. Nakazów odgórnych itp.
Oni sami się wykończą.
0
@lajcior Kluby PL to już kuszą pełno zdolnej młodzieży nawet z Barcy oferując om milionowe kontrakty i biorąc za "frytki".
Masz przykład Fabregasa, Bellerina czy Garci od Nas.
1
@kuz Trzeba mieć na uwadze że piłkarze z tamtad odchodzili za więcej bo płaciło się też za potencjał. Tu chlop ma już 27 lat.
0
@Stinger_ Lautaro jest przeceniany i to bardzo. W kadrze wieczny rezerwowy. Wyszedł mu 1 turniej Copa. Do tego w ważnych meczach znika.
Gość nie będzie nigdy wymieniany wśród najlepszych na swojej pozycji w historii. I to też zamyka temat ZP
0
@tbas Nie ma tu nic o wspieraniu Nawrockiego. Tylko o prawej stronie. A już na pewno nje ma namawiania.
Każdy powinien zrobić jak uważa.
Dla mnie sam Bosak gdyby startował byłby najlepszym wyborem.
0
@D10SLEO @Kgorecki2500 77 do 33 będzie w 2 turze
0
@MesQueUnClub96 Nawet w wyzywaniu jest lepszy od Holowni i to dało efekt.
0
@tbas A Bosak startował? To jak ma przekazać poparcie?
Powiedzial za kim będzie i tyle. To chyba różnica niż namawianie na głosowanie na Rafała przez Holownie. Który jak zwykle nabrał ludzi w balona.
0
@tbas Jak Ty nie widziałeś to co ja na to poradzę. Było to właśnie w czasie gdy Mentzen miał wygrać z Nawrockim. Siła rzeczy z matematyki wynika, że wtedy gdy 2 się bije tam trzeci korzysta.
1
@escarabajo Tak samo czerwone dla Inzaghiego i Baroniego.
1
Ale co przewidywania Rambli się prawie sprawdziły.
Trzaskowski bardzo duża przewaga w 1 turze. Mentezen mijanka z Nawrockim.
Nawrocki wymieniony na innego.
Holownia przeganiający Mentzena.
Biejat może namieszać....
0
Nikt nie chce byc mistrzem Włoch i nikt nie chce być mistrzem Polski.
Dlatego Polacy tak często szturmują Serie A, bo czują się tam jak ryba w wodzie.
6
Jeszcze ze 2 czerwone i może Real coś wcisnie.
0
@Gaucho Ja to bym chciał w końcu. 9 której piłka przy nodze nie przeszkadza. Isak czy Alvarez po za zasięgiem finansowym. Ale taki Jesus np.
0
@Limaker A co on teraz będzie robił?
2
@Rewolucja123 Kojarzę gościa. Żal tylko ze ten świński ryj go nie trafił.
0
@Cule1234 No widziałem też o United. Tam akurat może by się przydał. Oni lubią wydawać kasę bez sensu.
1
@FCB_dimiC Ja jeździłem takim gokartem jak Kubica.
6
Skąd te plotki o Emiliano Martinezie w Barcy? Przecież chlop ma kontrakt do 2029. Do tego w tym roku 33lata. Bliżej mu do Arabii niż takiego klubu.
0
@QQL5 No więc sam sobie odpowiedziałeś.