0

@Szmulek No wiem że dwójka. Ale 2 lata dla emeryta. Do tego nie pewny Ter Stegen który też ma swoje lata. Ni ciężko widzieć przyszłość na tej pozycji.

0

@BorzyKrzys No zdecydowanie lepszy ten Joan Garcia którego obserwuja. 24 lata, lepszy profil i dużo miejsca na rozwój

0

@blakkudium Składać mu ofertę. Idealny aby obskoczyc u Nas oba skrzydła.

0

Szczęsny na kolejne 2 lata?
Z całym szacunkiem ale gość ma swoje lata. Nie daje żadnej perspektywy długoterminowej. Nie ma profilu potrzebnego w klubie. I co najważniejsze nie daje nic ekstra. Ilość jego spektakularnych interwencji ratującej od gola jest mniejsza od ilości błędów!

Fajnie ze kolejny Polak i robi "atmosfere" Ale to nie kadra Polski gdzie się gości dla atmosfery powołuje.

1

@PatrychoO Garcia przykrywa Martina czapką. Chłop dawał radę na 3 pozycjach.

3

Pewnie przykre uczucie kiedy sędzia robi co może. Stara się jak może w pocie czoła.
Ale nie daje to nic....

0

@Wojciech123 Nie no nawet jak dostanie kolejny raz Real w cymbał. To przez to Feio nie wyrzuca.

2

@norbi77 No tak to przy obecnej taktyce jest. Że jak nie ma skuteczności z przodu. To przegrywasz przez kaszane z tyłu.

0

@Barca_Big_Moment Akurat porównanie Busequetsa do De Jonga jest śmieszne. Holender mógłby mu bidon nosić.

Ale sam komentarz oczywiście blazenada.

1

@Starrk Ale ze nie puścił. To się nazywa wytrwalosc.

5

@norbi77 Przesądy to tylko przesądy. Tak jak też że musisz być tryplet w tym sezonie bo ogralismy Bayern itp....

0

@maroon No podczas kampanii zauważył że to się nie opłaca. Jak nawet Trzaskowski gadał ze są 2 płcie i oddał tęczowa flagę. Co nie znaczy że w okresie gdy wyborów nie ma. To robią rzeczy zupełnie bez sensu.

0

@FcPortoFan1999 Ja wiem ze oni do ostatniej kolejki będą walczyli o CL. Dlatego ważne byśmy my dzisiaj nie przegrali.

0

Dzisiaj Bilbao gra z będącym tuż nad kreska Alaves. Goście ostatnio w dobrej formie. Leganes wygra więc mają tylko 1 pkt przewagi nad nimi.
A Athletic po porażce z United włączyć o CL w przyszlym sezonie bez 3 najlepszych skrzydłowych braci Williams i Berenguera. Zobaczymy jak Ernesto sobie poradzi bo Betis będzie naciskał.

1

@Swistus172 Ten mecz pokaże. Bo na razie to dyrdymały dziennikarskie.

0

@Gall W obronie przy stałych fragmentach to nawet lepiej ;)

0

@kuz Ciężko im będzie z tym terminarzem skończyć w CL.

3

@jedrek7000 Ja tam nigdy nie jaram się ją tym etapie zawodnikami. Bo często nie potrafią przeskoczyć jednak z juniora do seniora. A dwa że statystyki na tym etapie mogą zależeć od różnicy fizycznej zawodników. Przykładem taki Mukoko z BVB.

0

@maroon No działa. Wymyśla nowe płcie i takie tam.

0

@norbi77 Mi absolutnie nie. Uważam że osiągnął maxa że swoimi umiejętnościami. Bez dryblingu i z taką głową.

0

@Seledynowy Dokładnie. Nie skoordynowany pressing. Dziura na kilkadziesiąt metrów w środku pola. I w obronie 1na1 gdy 2 minuty do końca.

0

@maroon Że gość udaje mądrego i dobrze wypada w debatach. A potem przez kilka lat go nie ma.

0

@Criss18Barca Oni są zmęczeni pucharami.

2

Simeone stawiał cały sezon na Alvareza I Griezmana. A Sorloth będąc rezerwowym, strzelił więcej goli w lidze niż jeden i drugi.....

1

@blakkudium I to uczciwa cena jest.

0

@Yoshi94 @Zieliniak W tym przypadku to śmieszyć powinna kara za gwałt. Po czym "resocjalizacja" taka że chlop wychodzi i gwałci kolejny raz...

0

@Azi No jak nie ma kogo to musi. Nie można samymi 17latkami grać.

0

@Transu96 Niby dużo grał. Ale często przed najważniejszymi meczami miał sraczke albo dyskomfort.

0

@Azi Wróżenie z fusów nie. Natomiast gdy masz gościa który 2 lata z rzędu robił błąd przez ltody odpadasz z CL to nie jest przypadek. Tak samo jak przez tyle lat nikt nie nauczl De Jonga walki do końca bez odpuszczania zawodnika.
No jeżeli coś się zdarza kilka, kilka naście razy. To naiwana jest dopiero wiara że tym razem będzie inaczej.

0

@Azi Ale to nie oznacza od poszczególnych zawodników wyciągać konsekwencji wobec błędów indywidualnych? Jak ktoś jest słabszy i odstaje od grupy to mimo wszystko ma grać?
To chyba normalne że zawodnika rozliczać się z zaan boiskowych. My ich nie znamy. Ale jestem pewien że żaden nie ma w zadaniach truchtania i odpuszczania krycia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?