1

@NeroTFP1 A wystarczyło żeby Szpaku był kobietą z brodą. A on zrobił odwrotnie i tak wyszło.

0

Mi się średnio podoba opcją że Szczęsnym jako 2 bramkarzem w kolejnym sezonie.
Sam Wojtek gada że będzie dwójka. To co to za rywalizacja? Nie dość że dwaj emeryci. To żaden nie jest bramkarzem najwyższej klasy. To już lepiej wziąć tego Bramkarza z Espanyolu , który jest tani i dobry. Oraz perspektywy są na przyszłość.

0

@Encore Tak wiadomo. Jeden słabszy sezon I już pełno głosów że się skonczyli. Nawet były takie że to koniec Pepa....

A taki Arsenal czy United, Chelsea wydając nawet więcej miały dużo słabsze sezony

0

@takisobiektos Idealny moment wybrał.

0

@Lionel_Messi10 No i nie wsadzili.

0

@mekston @Lionel_Messi10 Albo się nadzieja ją kontrę i po zawodach będzie.

1

@Rewolucja123 Szczęsny to akurat co drugi strzał wpuszcza.

0

@FcPortoFan1999 Dziękuje serdecznie dobry człowieku.

0

@adamek20151 A widzisz. A ja szukam po Elevenach, Canal plusach czy Viaply i już myślałem że wymyślili jakiś kanał z czapy.

0

Na jakim kanale leci City z Palace?

0

@FcPortoFan1999 Mi nie siadł Villareal z którym gramy jutro. Obstawiałem że to oni będą 4 siła. Ze względu na brak pucharów. Niby szanse mają. Ale wątpię.

1

@tbas Mecz tak ważny, że mogą na kacu być jak w B-klasie.

1

@maroon No jednak różnica jest i w świat poszło że są rasistami. A oni tylko głupka od głupków wyzwali.

2

@sendesara Dla mnie Pedri.

0

@FcPortoFan1999 No słyszałem że mieli plan wszystko przegrać. Aby zwolnić Calro, osłabić Barce i uspokoić Viniciusa.

4

Chciałbym z tego miejsca pogratulować Madryciakom że nic nie wygrali. Wielkie brawa ,do zobaczenia przy kolejnym wpierdzielu. Pozdrawiam serdecznie.
Dobre wariaty z Was, tak trzymać dobrze robicie.

7

@KamQiX Piekny to będzie dzień. Nawet mimo pogody.

1

Ale ten Florentino miał sprytny plan.

0

@Encore Salah to co najwyżej gracza PL może dostać. Żadnych szans i nawet go nie będzie w 3.

0

@MesQueUnClub_87 To też był żart.
A na poważnie to jakby wszystkich emerytów zapraszali to by trzeba było to na stadionie zrobić.

0

@Stinger_ Nikogo ten wymyślony turniej nie obchodzi. Nie ma to żadnej renomy. Nie ma czego żałować.

0

@tristan87 Wszystkich lubi.

1

@RosjaninBut On nie wiedział :)

0

@messi33 A kogo obchodzą ostatnie 2 mecze? Tam trzeba wyjść młodych ogrywac.

0

@MesQueUnClub_87 A dlaczego mają go zaprosić?

0

@Michu94 I bardzo dobrze. PSV przy 40 więcej golach strzelonych zasłużyło bardziej.

1

@IAmLegend Jeżeli prorosyjskosc miała by oznaczać kupowanie od nich gazu i tańsze rachunki dla Polaków. To większość ludzi u Nas w kraju była by prorosyjska.

0

@Kengo A Alves winny czy nie? Bo mnie śmieszy że przed tą afera był najlepszym PO w historii i wymieniany przez wielu piłkarzy w swojej najlepszej 11stce. A teraz nagle nikt go nie wymienia.

0

@norbi77 Espanyol nawet przy porażce ma 5 pkt przewagi nad strefa spadkową na 2 kolejki przed końcem.

0

@Pressinho Milan jednak to upadły klub dalej. A i tak pozbawili Interu 2 pucharów. Więc tu akurat bym ich nie dał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?