PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@torondirn Dokładnie. Klub musi poinformować Espanyol o chęci wpłacenia klauzuli gdy będzie to robił i tyle.
0
@Herato Seedorf?
0
@Gall Wielka Polska ograla Moldawie. Która ma tyle samo punktów w grupie eliminacyjnej co Włosi ;)
7
W Europie nie ma już słabych drużyn :)
My się męczyliśmy z Moldawia towarzysko.
A Anglicy z Andorą nie mogą sobie poradzić w meczu o punkty.
4
@Frimpong Co mu Kowal KO zrobił to jego.
0
@Stinger_ No gdyby nie CL to nikt by o żadnym graczu PSG w kontekście ZP nie rozmawiał. A w przypadku Yamala czy Raphini rozmawiamy mimo że jej nie wygrali. Więc chyba jest różnica?
1
Wyświetlił mi się tytuł - Klątwa Moldawii przełamana....
Genialna sprawa.
1
Się śmiejecie z tej Moldawi. A oni mają tyle samo punktów w grupie eliminacyjnej co Włosi.
1
@Marcelinho132 I dobrze. A komu oni potrzebni?
0
Tylko narzekacie a tu jest pewne prowadzenie. Na 0 z tyłu. Debiut młodego. Pożegnanie starego. Emocje jak na rybach , no jest wszystko dla koneserów :)
0
@FcPortoFan1999 Włosi baraż to potrafią przegrać nawet z Macedonią.
0
@turhiay Lepiej? Chyba w warcaby
0
@JordiAlbion Hejt za grę, albo za to że mu mecz nie wyjdzie jest idiotyczny. Lewy zrobił bardzo dużo dla kadry i na pewno jest wartością.
Jak rezygnuje albo selekcjoner go zastąpi kimś młodszym to ok. Ale co da gra bez Lewego w tych 2 meczach. Jak wiadomo że.na kolejne wróci i to on będzie grał?
0
@MesQueUnClub_87 To byłby hejt na Probierza, że nie powołuje Lewego który z kadry nie zrezygnował.
0
@qbsonFCBarca Dla każdego Polaka jego występy w kadrze są Ważniejsze niż w klubie. Chłop mógł sobie ostatnja kolejkę odpuścić.
Kadra Polski to nie miejsce dla gości którzy nie wiedzą czy chcą tam grać.
Dla mnie może kończyć z gra w repce. Zrobił dla niej wiele. I wtedy nikt problemu by nie miał.
0
@MesQueUnClub_87 To niech rezygnuje z kadry. Da się opaskę komuś innemu i tyle. A nie chlop będzie jeździł kiedy mu się podoba.
To wygląda jak Stefan w B-klasie. Raz jedzie na mecz , a raz nie bo kac.
4
@Gall PIS wygrał wybory parlamentarne. Tylko Tusk zrobił sojusz wszystkich innych nieudaczników i udało się uzyskać większość.
3
Lewandowski
Ja się wcale krytyce nie dziwię. Gość przed chwilą miał kontuzje i odpoczywał od gry. Wrócił i zagrał ostatni mecz ligowy z Espanyolem strzelając 2 gole.
I nie mógł rozegrać jeszcze 1 spotkania przed wakacjami? Przecież to jest kpina z kadry. Ja wiem ze Finlandia to nie jest żaden topowy rywal. Ale to jest obecnie nasza półka. My z nikim poważnym ostatnio nie wygraliśmy. A blamazy kilka po drodze było.
On jest kapitanem i na prawdę można to było rozegrać lepiej. Bronić go mogą tylko zaślepieni fani Barcy, albo jego samego.
0
@kpiarz W uju mam takie promocje. Bo nie interesuje mnie czy zapłacę 1zl więcej czy mniej za 2 serki. I biorę tak czy siak wszystko po co przyszedłem.
A są ludzie którzy jeżdżą po kilku sklepach bo cosctam gdzieś jest taniej....
3
@HypeR Joan ma duży potencjał.
Ale ja bym balonika nie pompował aż tak. Chłop ma 1, dosłownie jeden sezon rozegrany na najwyższym poziomie.
0
@norbi77 Powinien skończyć od zastrzyku. Oczywscie po rzucie moneta. Aż do skutku aż wypadnie co trzeba.
Szkoda utrzymywać takie coś w więzieniu.
0
@escarabajo Rodri to klasa. Ale właśnie go zabrakło i się okazało że taki Doku, Savinho, Grealish , Kovacic czy wypalony Gundo to żadna siła rażenia.
0
@escarabajo A graja prawie ciągle Ci sami. Który klub z topu nie ma takiej kadry?
Przecież tam pomoc prócz Rodriego to kalafiory.
1
@escarabajo Cherki to następca De Bruyne. A Reijnders Gundigana ktory zaraz odejdzie. A już w tym sezonie nie grał w wyjsciowym.
0
@Frimpong Najważniejsze że okrągła
0
@Gaucho Za tyle to bym im Olmo sprzedał.
0
@blakkudium Proponuje kupić 3 nowych napastników. I potem grać 1.
1
Transfer Diaza coraz bliżej.
Trzeba tylko przekonać zawodnika do obniżenia kontraktu.
Przekonać Liverpool do obniżenia kosztów transferu oraz rat.
I znaleźć mieście w budżecie plac aby udało się go zarejestrować po kilku pierwszych kolejkach sezonu.
1
@mekston Wątpię aby chciał mieszkać na pustyni w takim miejscu.
0
@APTAPT No jest to najważniejszy mecz w tej grupie. Bo z bezpośrednim rywalem, który ma takie aspiracje jak my.
Również uważam że przegrana byłaby kompromitacja. Ale ja nie takie w ostatnich latach widziałem. I to z Lewym na boisku.