PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro A jaki Niemiec ostatnio przechodząc z bundesligi do PL sobie poradził i był gwiazdą?
0
@Nazio_87 Elektryczny z funkcją pary. to chyba oczywiste
1
@Walpiano Przeciez to same sredniaki. Tam nikt nie jest oczywisty. Bo sredniaki musza grac tak czy siak
1
@tbas Ale jakie inwestycje. Przecież oni nic nie zrobili na ten moment. CPK by zakopali gdyby nie społeczeństwo.
1,5 narzekali na poprzedników. Narzekali na Dudę a nie złożyli niczego co ten mógłby podpisać albo odrzucić.
Tusk robi pośmiewisko na cały świat.
Nawybierali ministrów kompetentnych tak że głową mała.
A zaraz rachunki idą w górę, migranci czekają, i jeszcze Ukraincy znów Nas zaleją towarem.
0
@tbas Ale co się stało że KPO zostało odblokowane? Jakieś zmiany w sądownictwie zaszły? No właśnie....
1
@tbas Ale co mają do tego wskaźniki? Co oni zrobili aby zmniejszyć inflację? No nic. Rząd nie miał na to żadnego wpływu.
Co zmieniło się dla Ciebie na lepsze wraz ze zmianą rządu i po tym 1,5 roku?
0
Jakie to gwiazdy? Jakiś Wilczek...
A gdzie Grzesiu Rasiak?
0
@FcPortoFan1999 Borubar bez niego jest samotny.
1
A dlaczego Roker Perejro w Brazylii składzie jest?
0
@tbas Zanczy z kim? Jacy Wy? Ja mam w dupie PIS. To z Tobą jest coś nie tak bi szukasz na siłę jakichś pretekstów by wytłumaczyć obecny rzad, który jest katastrofa. Identyczna jak PIS.
1
@tbas Czysta naiwność. Po pierwsze to konsekwencji do swoich by nie chcieli wyciągać. Dwa musieli by udowodnić celowość żeby wycisnąć konsekwencje. To są mrzonki.
I nie daje to żadnego zabezpieczenia. Jak w Biedronce ochroniarz złapie złodzieja to i tak się znajdzie 50 następnych.
0
@tbas No to jak trzeba ratować system to chyba potrzeba jakiegoś pomysłu. Jak ponowne liczenie ma w tym pomóc? Płacić nieudacznikom 2 razy za 1 robotę? Genialne.
Jeszcze podważać wybory gdzie myliły się komisję bez żadnego przedstawiciela popierającego PIS....
Jeżeli mamy liczyć głosy i Co którzy się pomylili poniosą konsekwencje tocma to sens. Bez względu na to kogo popierają. Inaczej ja tu sensu nie widzę tylko szopkę.
A pomysłu na usprawnienie brak.
@Roobo @turhiay
0
@tbas No Urban doświadczeniem zjada Papszuna czy Siemienca.
I jak możesz napisać że nie ma pomysłu. Skoro potrafi tyle wycisnąć z takiego Górnika który ma problemy na każdym polu.
Ja uważam że trener Jagi to zupełnie nie kaliber na kadrę. Chlop najpierw niech powtórzy 1 świetny sezon. A Papszun to gość który ściąga zadaniowcow pod swój pomysł długofalowy. On miał sukcesy z Rakowem ale budował go latami.
1
@BORO_12 Oni to moja równie dobrze skończyć grając na skrzypcach. Na razie w dorosłym futbolu są nikim. W pierwszej drużynie nie dostaną wielu szans.
A Fermin robi liczby. I jest wartością dodana od 2 lat. Do tego z sukcesami w dorosłej kadrze. Więc wolę Fermina z pewnymi liczbami niż 2 mlokosow z mlekiem pod nosem. @blakkudium
0
@FcPortoFan1999 Kulesza się boi że Janek z Robertem mogą po hiszpańsku gadać. I on nie będzie rozumiał.
0
@mekston Tyle że każdy z tych ich obrońców to potrafi babola walnąć.
2
@ornung Jak któryś z tych dwóch to obojętnie. Aby się nam coś takiego udało, bo finansowo to ciężko będzie.
1
@Pedri16Future 4:0 im starcza.
1
@LeoMessiiBarcaPepa @mekston Dla mnie tam jest tylko atak. Im dalej w tył tym gorzej. Pomoc to kompletny tartak. Oborna szkoda gadać.
0
@Lanosss @tbas To peryferia futbolu. Fajnie ze Polak świeci tam sukcesy. Ale nikt poważny go nie zatrudni. Bo to liga jak właśnie nasza Ekstrakalsa.
1
@Azazel_Pazuzu Brak 9, boczni obrońcy najsłabsi od lat. Brak Rodriego. Skrzydłowi którzy są talentami pokoleniowymi ale bez liczb dla topowych skrzydłowych.
4
@Azazel_Pazuzu Gosc wygrał Euro w każdej kategorii będąc trenerem Repki. A tu Ci wyjdzie jakiś gość. I będzie mu zespół układał. Jeszcze w momencie kiedy kadra ma takie braki. Gdzie przed Euro to kibice myśleli że będą lata posuchy....
@Coutinho007
0
@Lanosss Piszesz jakby liga japońska to była jakaś poważna liga dla trenera.
2
@Rastafarnianin A widziałeś żeby komuś przeszkadzało że ktoś jest biedny?
1
@LeoMessiiBarcaPepa Ta Francja to odważnie biorąc pod uwagę ostatni turniej. I to co graja.
1
@MateS Powinno to się robić pół na pół". To znaczy wracać w tempie akcji i jednocześnie zamykać linie podania.
1
@aspr1me 100mln wlepek Fc Barca chyba.
1
@jacobFCB U mnie normalnie to jest do 23. W każde święto do 21.
0
@directedbyfcb On ma swój pomysł, swoja wizję. I ja realizuje w każdym miejscu w którym jest. A że za tym ida trofea. To może tak robić az mu się samemu znudzi.
0
@krzywy To częste u Pepa. Ale czasem jest skuteczne. Jak widać po trofeach. Z tym że ten pomysł wymaga często perfekcji bo jeden błąd albo brak skuteczności i po Tobie.