0

@barteq Tak. Bawił się w tym czasie na imprezie z influencerami jakimiś.

2

@VegetaPolska Żeby tam było kim rotować. Jak tam 3 pomocników z czego dwóch to 14 innych pozycji musi obskoczyc.

0

@MichuZ44 I opalenizna będzie prima sort.

0

@Frimpong No United go chciało,:)

0

@fart @Lanosss Rozumiem emerytów którzy tam idą. Ale De Paul który w sumie niedawno zaczął grać w klubie z ścisłego topu. Ma w wieku 31lat iść na emeryturę?

0

@FcPortoFan1999 No ale Probierz to przegrywał i męczył się z takimi kalafiorami, które Brzęczek to na miękko ogrywal.

3

@esem91 Truskawka na torcie tego związku by to była :)

5

@blakkudium Bo teraz go kibice LFC nie chcą. Po tym co odwalił z pogrzebem Joty.

5

Zamiast w wieku 18 lat mieć żonę i trójkę dzieci, jakiegoś psa albo kota. To ten sobie orgie urządza.

0

@Kinginiesta Cyckow nigdy nie widzial. Na żywo....

5

@don'T.R.I.P.e Oby dawno temu. Bo kto by chciał materiał od tych oszołomów.

0

@pepo_barcarzadzi 14h? A to tyle można pracować...

2

@DonCarletto Przecież United praktycznie środka pola nie ma.

0

A to nie mogli mu powiedzieć wcześniej? Jak były oferty za niego.

1

@adamek20151 Eee tam. U Nas był by chwalony za walkę z niżem demograficznym.

0

@Criss18Barca U nich pomocy zero. Odszedł Kroos, jest 135 letni Modric.

I to tyle bo w obwodzie jest zapchajdziura Camavinga i drugi Touchmeni. Cebullos i gość który grał ogony.

0

@Eklerek Ale chociaż nie musi surogatek wynajmować.

5

@Adran360 Można? Można. A nie jakichś pseudo ekspertów Mirka z Cześkiem brać.

0

Bayern to musi zrobić transfery jeżeli chce się w ogóle liczyć w walce o cokolwiek po za Bundesliga.

0

@Bilon87 Świątek jest tak techniczną zawodniczką, że nawet sama sobie nie potrafi piłki podrzucić.

0

@Barca_Big_Moment To dlaczego szkoda? Żeby sterydziarz miał łatwiej?

0

@BORO_12 Ilu by się nie licytowało. To i tak kwota kosmiczna za takiego kalafiora.

2

@4drian0 Ale co będzie dla Kvary bidony podawał?

3

@maroon Od Realu to każdego by człowiek wolał. Od Elevatora Kaborno po Sydney FC

2

Jak mało to było te 50mln za Nico.
Niech pokaże fakt że Cheslea kupiła Gittensa za 63mln.....

3

@Matheu12 W pełni nie przekonywał. Ale za 50mln to grzech było nie spróbować. Zna ligę i gra w kadrze gdzie jest połowa naszych. Do tego młody.

Za 100mln to oczywiste że nikt go nie kupi. Ale alternatyw za 50mln nie masz.

0

@ptrx 33 latek bazujący na szybkości? Genialny pomysł.

0

@FcPortoFan1999 Ale do 65 roku życia to on grając w piłkę nie dociągnie.

1

Z realnych opcji to Kamil Grosicki.

0

@Kaktusek Jeżeli chodzi o liczby to nie. Każdy czołowy zawodnik z LL idący do PL był tam gwiazda. I robił liczby. Aguero, Torres, Silva, Mata....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?