2

@D10SLEO Świnkę Peppę w wersji Netflixa mógłby grać.

31

@Popitek12 Ja wiem ze teraz młodzież coraz dziwniej się ubiera. Ale żeby w szmatach do podłogi chodzić to już coś nie tak.

0

@Ojciec5tkidzieci W sensie ze forma ma przyjść konkretnie na 2 kolejkę? Żeby nie przyszła po odpadnieciu z pucharów.

1

Czyli jednak Lech zmęczony sezonem. Do tego trzeba dodać że wieku zawodników kontuzje po wyczerpującym sezonie i graniu w pucharach.

2

@marcin62 Ja myślałem że to legginsy.

0

@Bobo25 Wiadomo ze super. Przyklad Torre pokazuje że nie każdy talent da radę.
A my obecnie mamy tyle zdolnej młodzieży, że potrzebny kogoś kto da jakość od razu.

Jeżeli chcemy się liczyć w walce o CL. I być ciągle konkurencyjni. To transfery z zewnątrz też trzeba robić.

0

@Kazragore A takie transfery za 60 jak Raphinia?

1

@Stinger_ No Widzew nie ma limity wynagrodzen ustalonego przez Ekstraklase żeby być w zasadzie 1:1. I obowiązku przestawienia gwarancji umowy sponsorskiej z firmą produkującą opony.

0

@Walpiano Zdecydowanie lepsze ruchy niż jakieś kalafiory z ligi holenderskiej czy innej takiej.

Chłopy ograne w PL. Będące gwiazdami swoich ekip i grające dobrze w meczach z tymi dużymi.

1

@Safrani No jak wszyscy razem zarabiają po kilka piłek i czapce gruszek. To jaki to problem.

0

@Ku84fcb @turhiay @MesQueUnClub_87 Griezmann na pewno. Chodz o A te tranfery były bardzo nieudane. Przepłacone a zawodnicy to nie kaliber na ten klub.


Griezmann zmarnował taka ilość sytuacji i strasznie nie potrafił się odnaleźć. Presją chłopa zjadła. Chodz wszyscy w klubie robili co mogli. To chwalony był najbardziej za powroty do obrony....

0

@fart Tak na pewno. Tusk sam z lustrem rozmawia. I na spotkaniach partyjnych graja w karty.

6

@fart No Schetyna jednak jest w tym ugrupowaniu co premier. To chyba coś tam wie...

0

@Encore Ten Palmer Xd.

0

@KonopaaEagle Chłop już ostatnio był rezerwowym w Fenerbahce. Daj spokój z takimi emerytami.

0

@Sulimo A daj spokój. Legia wyszła kilkoma rezerwowymi.
Co to zmienia?
Dostal to dostal. Legia w poprzednim sezonie w Europejskich pucharach wynik zrobiła. W lidze gorzej. Ale no jak ten sezon zobaczymy.

3

Się śmiali z tej Legii że zmęczona sezonem. A tu 2 mecze wygrane i spuszczony wpierdziel Lechowi na jego terenie.

Żeby inne polskie kluby były tak zmęczone w Europie.

0

@Faro Ja wymienię nawet więcej synów którzy prezentowali taki poziom jak Ci mniej znani bracia.

2

@Arkon A na tylnym siedzeniu?

0

@Safrani No nie jest to piłkarz potrzebny. Na jego pozycji mamy przesyt i to jak wyrzucenie pieniędzy w błoto.
A u siebie nie mamy nikogo kto może rywalizacjac na LS z Raphnia który typowym lewoskrzydłowym nie jest.
Virgil może mieć talent. Ale njwntakiego kalibru aby decydować o wynikach meczu.

0

Z jednej strony jakieś kalafiory Simonsy jako opcej na LS. A z drugiej jakieś informacje ze Flick ceni Virgila :)

Wszystko żeby usprawiedliwić fiasko w przypadku braku transferu.

0

@Ja124477yr4 Bo w presezonie Romeu był lepszy. I połowa Rambli się podniecała jaki to super transfer za grosze.

0

@Faro On jest Nam nie potrzebny bo z niego żaden skrzydłowy. A w soddku mamy przesyt i bez niego

3

@kpiarz A kto by chciał takiego kaszaniarza za Gaviego?

2

@ViscaelBarca2007 Z tych niechcianych to mnie też przekonuje tylko Rash.

Bo Lookman to raczej po za naszym zasięgiem zainteresowan i finansów.

0

@Mroziu No właśnie Fati był dobry. Ale nie był mega dobry i taka gwiazda jaka jest już Yamal. Chłopaka rozpatrują jako zdobywcę ZP. Wygrał trofea z kadra i Barca będąc jej kluczowym piłkarzem w decydującej fazie.

3

@Lionel_Messi10 @NeroTFP1 Kiedyś z podstawówce miałem takiego jednego z innej klasy z którym mi bylo nie po drodze. I tamten miql brata rok starszego i kilka razy szarpałem się na ich dwóch. Przychodzę w końcu do taty i mówię że mi dokuczają.
On wysłuchał i mówi że jak następnym razem tak będzie że ich dwóch. To mam wziąć cegłę i jednego piznac w łeb.
No i tak zrobiłem jak byli Kiedyś na rowerach. Wezwali moich rodziców do szkoły. Ich też. Ale od tego czasu jak mnie widzieli to omijali łukiem. Także złote rady taty ;)

0

Ja tam bym nie powiedział że to wzmocnienie.....

0

@Encore Messi w PRIME to xa ze 100 pewnie miał.

0

@Aragorn33 W sensie mamy im wysłać 4 tiry wideł do gnoju?
J

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?