PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@D10SLEO Świnkę Peppę w wersji Netflixa mógłby grać.
31
@Popitek12 Ja wiem ze teraz młodzież coraz dziwniej się ubiera. Ale żeby w szmatach do podłogi chodzić to już coś nie tak.
0
@Ojciec5tkidzieci W sensie ze forma ma przyjść konkretnie na 2 kolejkę? Żeby nie przyszła po odpadnieciu z pucharów.
1
Czyli jednak Lech zmęczony sezonem. Do tego trzeba dodać że wieku zawodników kontuzje po wyczerpującym sezonie i graniu w pucharach.
2
@marcin62 Ja myślałem że to legginsy.
0
@Bobo25 Wiadomo ze super. Przyklad Torre pokazuje że nie każdy talent da radę.
A my obecnie mamy tyle zdolnej młodzieży, że potrzebny kogoś kto da jakość od razu.
Jeżeli chcemy się liczyć w walce o CL. I być ciągle konkurencyjni. To transfery z zewnątrz też trzeba robić.
0
@Kazragore A takie transfery za 60 jak Raphinia?
1
@Stinger_ No Widzew nie ma limity wynagrodzen ustalonego przez Ekstraklase żeby być w zasadzie 1:1. I obowiązku przestawienia gwarancji umowy sponsorskiej z firmą produkującą opony.
0
@Walpiano Zdecydowanie lepsze ruchy niż jakieś kalafiory z ligi holenderskiej czy innej takiej.
Chłopy ograne w PL. Będące gwiazdami swoich ekip i grające dobrze w meczach z tymi dużymi.
1
@Safrani No jak wszyscy razem zarabiają po kilka piłek i czapce gruszek. To jaki to problem.
0
@Ku84fcb @turhiay @MesQueUnClub_87 Griezmann na pewno. Chodz o A te tranfery były bardzo nieudane. Przepłacone a zawodnicy to nie kaliber na ten klub.
Griezmann zmarnował taka ilość sytuacji i strasznie nie potrafił się odnaleźć. Presją chłopa zjadła. Chodz wszyscy w klubie robili co mogli. To chwalony był najbardziej za powroty do obrony....
0
@fart Tak na pewno. Tusk sam z lustrem rozmawia. I na spotkaniach partyjnych graja w karty.
6
@fart No Schetyna jednak jest w tym ugrupowaniu co premier. To chyba coś tam wie...
0
@Encore Ten Palmer Xd.
0
@KonopaaEagle Chłop już ostatnio był rezerwowym w Fenerbahce. Daj spokój z takimi emerytami.
0
@Sulimo A daj spokój. Legia wyszła kilkoma rezerwowymi.
Co to zmienia?
Dostal to dostal. Legia w poprzednim sezonie w Europejskich pucharach wynik zrobiła. W lidze gorzej. Ale no jak ten sezon zobaczymy.
3
Się śmiali z tej Legii że zmęczona sezonem. A tu 2 mecze wygrane i spuszczony wpierdziel Lechowi na jego terenie.
Żeby inne polskie kluby były tak zmęczone w Europie.
0
@Faro Ja wymienię nawet więcej synów którzy prezentowali taki poziom jak Ci mniej znani bracia.
2
@Arkon A na tylnym siedzeniu?
0
@Safrani No nie jest to piłkarz potrzebny. Na jego pozycji mamy przesyt i to jak wyrzucenie pieniędzy w błoto.
A u siebie nie mamy nikogo kto może rywalizacjac na LS z Raphnia który typowym lewoskrzydłowym nie jest.
Virgil może mieć talent. Ale njwntakiego kalibru aby decydować o wynikach meczu.
0
Z jednej strony jakieś kalafiory Simonsy jako opcej na LS. A z drugiej jakieś informacje ze Flick ceni Virgila :)
Wszystko żeby usprawiedliwić fiasko w przypadku braku transferu.
0
@Ja124477yr4 Bo w presezonie Romeu był lepszy. I połowa Rambli się podniecała jaki to super transfer za grosze.
0
@Faro On jest Nam nie potrzebny bo z niego żaden skrzydłowy. A w soddku mamy przesyt i bez niego
3
@kpiarz A kto by chciał takiego kaszaniarza za Gaviego?
2
@ViscaelBarca2007 Z tych niechcianych to mnie też przekonuje tylko Rash.
Bo Lookman to raczej po za naszym zasięgiem zainteresowan i finansów.
0
@Mroziu No właśnie Fati był dobry. Ale nie był mega dobry i taka gwiazda jaka jest już Yamal. Chłopaka rozpatrują jako zdobywcę ZP. Wygrał trofea z kadra i Barca będąc jej kluczowym piłkarzem w decydującej fazie.
3
@Lionel_Messi10 @NeroTFP1 Kiedyś z podstawówce miałem takiego jednego z innej klasy z którym mi bylo nie po drodze. I tamten miql brata rok starszego i kilka razy szarpałem się na ich dwóch. Przychodzę w końcu do taty i mówię że mi dokuczają.
On wysłuchał i mówi że jak następnym razem tak będzie że ich dwóch. To mam wziąć cegłę i jednego piznac w łeb.
No i tak zrobiłem jak byli Kiedyś na rowerach. Wezwali moich rodziców do szkoły. Ich też. Ale od tego czasu jak mnie widzieli to omijali łukiem. Także złote rady taty ;)
0
Ja tam bym nie powiedział że to wzmocnienie.....
0
@Encore Messi w PRIME to xa ze 100 pewnie miał.
0
@Aragorn33 W sensie mamy im wysłać 4 tiry wideł do gnoju?
J