- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1181 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1181 Culés
7
Mendes.
Angielskie media też łączą Nkunku z Barcą.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360 @Who_you_mam
13
@blakkudium dajmy spokój xD
4
@blakkudium kto od Mendes-a mógłby przyjść na LS z wyjątkiem R. Leao?
4
@Messibestplayerintheworld https://www.transfermarkt.pl/gestifute/beraterfirma/berater/413
Tak szczerze mówiąc, to za bardzo nie ma nikogo takiego na LS. Barcoli nie liczę. Mora ma klauzulę 70 mln €. Neto nie do wyjęcia też.
@ViscaelBarca2007 Czytałem dzisiaj, że Lino może odejść z Atletico. Może spróbować go wypożyczyć, skoro rozważają nawet takiego Zaragozę? U Cholo latał na wahadle, ale wcześniej to był skrzydłowy.
16
@blakkudium meh. Nie podoba mi się to grzebanie po śmietnikach innych klubów choć jest jak jest. Z takich odpadów chyba tylko ten Rashford mnie przekonuje o ile nie damy sobie wcisnąć obowiązku wykupu.
1
@ViscaelBarca2007 Też bym wolał kogoś jakościowego, ale wychodzę z założenia, że głębia składu jest jednym z kluczowych aspektów, tym bardziej przy stylu Flicka. Sam Virgili może nie wystarczyć na LS, a kij wie, co z tym Rashem będzie.
2
@ViscaelBarca2007 Z tych niechcianych to mnie też przekonuje tylko Rash.
Bo Lookman to raczej po za naszym zasięgiem zainteresowan i finansów.
1
@blakkudium si, ale niech to będzie chociaż zbliżony profil do naszych potrzeb lub jakość, a nie całkiem przeciwny biegun pod jednym czy drugim względem. Rynek zbyt wiele nie oferuje, a my mamy związane ręce, ale ruch dla samego ruchu też mnie nie przekonuje.