0

@kaamil1910 Jak dla nich to 120mln i niech biorą.

1

@qbsonFCBarca Bardzo fajnie. Tyle że w samochodzie nie zamieszkasz. Nie jest też to inwestycja jak mieszkanie. Bo on co roku tanieje, a mieszkanie wręcz odwrotnie.

1

@Gaucho To akurat byłoby super. Gdyby poszedł do Arabii za dobrą kasę.

4

@gumaz urwy wino i pianino.

13

@Comentateiro Podobno bardzo szybko. Praktycznie od razu umiało chodzić i szczekać.

3

@Ojciec5tkidzieci Dźwiny to był ruch Przemka.

0

@ViscaelBarca2007 Tam pomocy to nie ma z 10lat.

0

@marcin62 Bardzej tragiczne jest to że zwykła reklama z fajna laską.
A wywołuje takie poruszenie.....

1

@NeroTFP1 Masakra. Nie mogli by na tym rytuale podac jej śluzu ślimaka i skasować 500zl. To się im żab zachciało. Amatorzy.

0

@Gaucho To trzeba sprzedać Christensena. Mamy 5 stoperów. Żadnego wkładu w 3 trofea nie miał.
A że sprzedaży czysty zysk bo przyszedł za darmo.

0

@FcPortoFan1999 Będziesz mógł się emocjonowac jak tutejsi kibice, że Polak w składzie.

2

@Gaucho Fermin to jest ogromna wartość dodana. Sporo liczb, ważnych goli. Prawie zawsze impuls po wejściu z ławki. Do tego wychowanek z niska pensja I walczak. Właśnie takich ludzi tu trzeba.

0

@Jakchcesz On jest idiotą i jego odbiory są idiotami.

Ale tak samo ludzie przyklejający się do drogi czy pikietujący albo przerywający jakieś wydarzenia z powodu ratowania klimatu również są idiotami.
Zarzadzjacy UE wprowadzający regulacje z tego powodu, gdzie cała UE odpowiada za mały % tych zmian i praktycznie nie ma to żadnego wpływu na "ratowanie planety" gdy Chiny się z Nas śmieją. Również są idiotami.

0

@macio_944 PIS dopiero co rządził. Od 2 lat rządzi kto inny. I jakoś dla szarych obywateli to się dużo nie zmieniło...

0

@MOLESTA Na pewno miał pewno lewizny ma innych kontach. I też w coś powkładane.

0

@DonCarletto Da się. Tylko trzeba mieć odpowiedni plan. Mogli wziąć takiego Durana ktory chciał sie wyrwać z Arabi.
I jest jeszcze kilku lepszych niż Sesko, zwłaszcza za 70-80mln o których się mówi.

1

@Stinger_ Największy problem z alkoholem to jest wtedy. Jak chcesz dalej pić a go nie ma.

0

@betonito Powiedział by w mediach publicznie że się nim brzydzi. I że nie zagra on więcej w koszulce Napoli.

1

@RosjaninBut Będzie miał dyskomfort od siedzenia w szkatułce.

2

@Sinirsey Ale to po co mu Laporta przedłużył kontrakt?

0

@Comentateiro A jaka on miał misję? W sensie czego mial dokonać?

0

@Szreko No właśnie tam 40mln to tyle co frytki.

1

@tbas No i był uparty co do piłkarzy na których stawiał. Teraz widać go nie ma. A odpaleni przez niego dają radę.

0

@Karol145 @tbas Za Xaviego po presezonie Romeu był jednym z najlepszych DM na świecie.

0

@FcPortoFan1999 Nie zna języka to i w Portugali wywiadów nie będzie.

0

@Encore Jakby chciał do Barcy i Nas ylo stać. To by hylo gadanie że ambitny i z niewolnika nie ma pracownika.

0

@marcin62 Kobiety by tak nie zrobiły. Bo tam 3 razy wolniej jest wszystko.

14

Chłopy dopiero zaczynają okres przygotowawczy. Przed nimi najcięższy czas treningów mocno siłowych. Aby na ligę być w jak najlepszej formie.
A ludzie tu oceniają zawodników po 1 sparingu z jakimiś paziami. Jakby tu o wynik chodziło.

0

Najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż Christensena. Raz że z jego transferu claa kwota idziemdo Nas. Nie ma amortyzacji bo przychodził za darmo. To i Flick widać go nie potrzebuje, a chlop i tak co chwile ma dyskomfort.

0

@MichuZ44 Ciekawe czy ich złapali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?