PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 Jak dla nich to 120mln i niech biorą.
1
@qbsonFCBarca Bardzo fajnie. Tyle że w samochodzie nie zamieszkasz. Nie jest też to inwestycja jak mieszkanie. Bo on co roku tanieje, a mieszkanie wręcz odwrotnie.
1
@Gaucho To akurat byłoby super. Gdyby poszedł do Arabii za dobrą kasę.
4
@gumaz urwy wino i pianino.
13
@Comentateiro Podobno bardzo szybko. Praktycznie od razu umiało chodzić i szczekać.
3
@Ojciec5tkidzieci Dźwiny to był ruch Przemka.
0
@ViscaelBarca2007 Tam pomocy to nie ma z 10lat.
0
@marcin62 Bardzej tragiczne jest to że zwykła reklama z fajna laską.
A wywołuje takie poruszenie.....
1
@NeroTFP1 Masakra. Nie mogli by na tym rytuale podac jej śluzu ślimaka i skasować 500zl. To się im żab zachciało. Amatorzy.
0
@Gaucho To trzeba sprzedać Christensena. Mamy 5 stoperów. Żadnego wkładu w 3 trofea nie miał.
A że sprzedaży czysty zysk bo przyszedł za darmo.
0
@FcPortoFan1999 Będziesz mógł się emocjonowac jak tutejsi kibice, że Polak w składzie.
2
@Gaucho Fermin to jest ogromna wartość dodana. Sporo liczb, ważnych goli. Prawie zawsze impuls po wejściu z ławki. Do tego wychowanek z niska pensja I walczak. Właśnie takich ludzi tu trzeba.
0
@Jakchcesz On jest idiotą i jego odbiory są idiotami.
Ale tak samo ludzie przyklejający się do drogi czy pikietujący albo przerywający jakieś wydarzenia z powodu ratowania klimatu również są idiotami.
Zarzadzjacy UE wprowadzający regulacje z tego powodu, gdzie cała UE odpowiada za mały % tych zmian i praktycznie nie ma to żadnego wpływu na "ratowanie planety" gdy Chiny się z Nas śmieją. Również są idiotami.
0
@macio_944 PIS dopiero co rządził. Od 2 lat rządzi kto inny. I jakoś dla szarych obywateli to się dużo nie zmieniło...
0
@MOLESTA Na pewno miał pewno lewizny ma innych kontach. I też w coś powkładane.
0
@DonCarletto Da się. Tylko trzeba mieć odpowiedni plan. Mogli wziąć takiego Durana ktory chciał sie wyrwać z Arabi.
I jest jeszcze kilku lepszych niż Sesko, zwłaszcza za 70-80mln o których się mówi.
1
@Stinger_ Największy problem z alkoholem to jest wtedy. Jak chcesz dalej pić a go nie ma.
0
@betonito Powiedział by w mediach publicznie że się nim brzydzi. I że nie zagra on więcej w koszulce Napoli.
1
@RosjaninBut Będzie miał dyskomfort od siedzenia w szkatułce.
2
@Sinirsey Ale to po co mu Laporta przedłużył kontrakt?
0
@Comentateiro A jaka on miał misję? W sensie czego mial dokonać?
0
@Szreko No właśnie tam 40mln to tyle co frytki.
1
@tbas No i był uparty co do piłkarzy na których stawiał. Teraz widać go nie ma. A odpaleni przez niego dają radę.
0
@Karol145 @tbas Za Xaviego po presezonie Romeu był jednym z najlepszych DM na świecie.
0
@FcPortoFan1999 Nie zna języka to i w Portugali wywiadów nie będzie.
0
@Encore Jakby chciał do Barcy i Nas ylo stać. To by hylo gadanie że ambitny i z niewolnika nie ma pracownika.
0
@marcin62 Kobiety by tak nie zrobiły. Bo tam 3 razy wolniej jest wszystko.
14
Chłopy dopiero zaczynają okres przygotowawczy. Przed nimi najcięższy czas treningów mocno siłowych. Aby na ligę być w jak najlepszej formie.
A ludzie tu oceniają zawodników po 1 sparingu z jakimiś paziami. Jakby tu o wynik chodziło.
0
Najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż Christensena. Raz że z jego transferu claa kwota idziemdo Nas. Nie ma amortyzacji bo przychodził za darmo. To i Flick widać go nie potrzebuje, a chlop i tak co chwile ma dyskomfort.
0
@MichuZ44 Ciekawe czy ich złapali.