0

@Faro Bardziej chodzi o wachlarz możliwości. Bez niego mamy jedno zestawienie ataku.
A czy zagra on czy Ferran. To Flicka decyzja podjęta po tym jak się prezentowali na treningach i sparingach. Pewnie są blisko.

1

@4drian0 Ale on w zeszłym sezonie było dobry jako zastępca Kounde. A nie jako środkowy obrońca.

1

@Ku84fcb Znienawidzony to za dużo powiedziane. Brak sympatii dla United, Bayernu i całej Serie A.

1

@TR3YWAY @4drian0 No przecież już w sparingach było widać że Flick widzi go raczej w pierwszym składzie.

0

@LeszekFCB Olmo ławka. Zdecydowanie Fermin Albo Gavi za niego po presezonie.

0

@Arkon No ale wymieniłeś stare seriale które każdy widział. To normalne że jest pełni lepszych produkcji. Ale ta jest "świeża" więc stąd zainteresowanie bo nie wszyscy widzieli.

Też bym dał 8/10. Postacie nie przerysowane. Fajny klimat i nic na siłę.

2

@blakkudium Jak on będzie jeszcze dyrektorem sportowym. To mogą się do pucharow nie załapać.

1

@BulaKG I im strasze tym dłużej w powinicy powinny leżeć.

0

@tbas No Bidena to Rosja i Chiny szanowały strasznie :)

0

@Lanosss W zamian będziemy musieli kupić o niego jakieś 2 kasztany.

0

Przesłuchałem właśnie dissu Mesa na Tede...

Ten Typ po 3 tygodniach wypuscil takiego gniota? Dramat.
Kompromitacja jak diss Fokusa na Palucha prawie.

0

@MiloszFCB1899 Ja TV mam i oglądam. Ale co to jest za marka hinense to nie wiem...

0

@Kgorecki2500 Szacun. Chociaż powinien wiedzieć że istnieją gumki.

0

@Faro On pewnie nawet nigdy oferty na stole nie mial.

0

@Faro On to akurat potrzebny nie jest.

0

@marcin62 Kurde. A brzmiało legitnie z tym Interpolem.

0

@KacperVEB Czemu najgorsza? Skoro gra w LE a nie Lidze Konferencji?

0

@D10SLEO Wiadomo czemu slabo idzie.

1

@adamek20151 W worku chyba.

0

Za drogi w utrzymaniu na parkingowego.

0

@arasz1819 Z drugiej strony nie można lekceważyć. Komitetu Technicznego zwłaszcza.

0

@Faro Kupa czasu do meczu. Chlop może się nawet w autobusie dowiedzieć. Laporta lubi trzymać w niepewności.

0

@Hosh Beniaminek. Więc w razie spadku nie przedłuża. A jeseli zostaną to pewnie tak.

0

@Walpiano West Ham to bez żadnych szans.
I stawiam że Chelsea będzie najniżej z wymienionych.

1

@DonCarletto Jak zabory. Tylko teraz Rosja, Bialorus I Węgry

2

@Luciano99 Tak to teraz jest. Eaz piłkę prosto kopnął i 50mln. A koper pod nosem wyrósł i kolejne 20....

0

@FcPortoFan1999 Boso na stadion.

1

Gavi zupełnie bez formy, poszedł donieść na kolegę tak się nie robi.

Usunięto news.........

Zawsze wiedziałem że Gavi by nic takiego nie zrobił.

0

@michalgajdek Ile pułapek ofsajdowych będziemy mieli na koniec sezonu.

0

@FCB24 W PSG obrzydliwe jest to że jak oni nie chcą. To trzymają piłkarzy w klatce....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?