PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Senstin No musieli się oboje na to zgodzić.
0
@Encore Obrona jakieś odrzuty. A pomoc taki dramat że będzie walka ale o 8 miejsce z Totkami.
0
@Criss18Barca Już 25 lat? A w Polsce dalej młody talent....
1
@Comentateiro Nilt mu nie odbierze kreatywności w zarządzaniu księgami.
Natomiast plamy wizerunkowe z odejściem Messiego, czy decyzje aby dyskredytować własnych ludzi w mediach oczerniajac ich dobre nie były.
0
@AxelF W momencie gdy to mówił w klubie bylo 2 bramkarzy związanych kontraktem.
0
@FCB24 Gundogan to akurat pokazał w City że nie było czego żałować. Posunął się strasznie fizyczne. Przy naszej dynamice w środku pola to by odstawał.
Inigo również jest bardzo zaawansowamy wiekowo. Do tego pełno kontuzji. I jeden sezon dobry w naszych barwach.
0
@CurryTheGoat30 @DariaFCB Nikogo. Bo i nie ma potrzeby. Mamy 4 środkowych bez niego.
Wraca Christensen i jest Eric.
0
@Nightraider Ja tu nie widzę problemu. Ostatni dzwonek na zarobek dla klubu I dla Inigo.
Chlop motorycznie odstaje.
Będzie już tylko słabszy. A i tak zagrał 1 świetny sezon.
0
@kuz Chłop zaraz karierę kończy. Patrząc na ilość urazów w ostatnich latach. To ostatni dzwonek żeby coś zarobić i dla Nas i dla niego.
4
Przecież sprzedaż 34 letniego Inigo w tym momencie to majstersztyk. Chłop jest wart 5mln według wyceny.
Bardzo często łapał kontuzje.
Zbudować na nim przyszłości nie zbudujemy.
Był świetny w zeszłym sezonie. Zaskoczył wszystkich. Ale no majac tylu stoperów to może być dobry deal.
0
@Eklerek No Isak nie grał w CL. Do tego Norweg więcej goli w kadrze.
0
@DonCarletto To akurat się okaże po sezonie.
Bo na dziś pieniądze wyłożone na Dunczyka były przesadzone.
0
@DonCarletto Nie jest warto obecnie tej ceny. Płaci się za "potencjal" jak w przypadku Hojlunda.
I jest to kwota przesadzona na obecne realia.
0
@Criss18Barca Dla mnie to on może obracać połowę celebrytek. Byle na boisku swoje robił i trenował jak trzeba.
0
@Filipem Nie dość że nic. To jeszcze w CL nie potrafili miejsca w pierwszej 8 zająć.
0
@DonCarletto Normalna Ale nie za takiego kalafiora.
Patrząc na to ile zapłaciło takie Atletico za Alvareza.
1
@DonCarletto A Inter z uakij wacni miałby być? Ich największe osiągnięcie to wyeliminowanie Barcy.
A tak to 2 puchary przegrane z największym rywalem. I największy oklep w historii finału CL. I jeszcze przegrane mistrzostwo z Napoli które miało śmieszna kadrę.
0
Prawda jest taka, że jakby się mialo postawić 5zl na wygraną Lecha w Belgradzie dwoma golami.
To bardziej się opłaca dać 5zl żulowi.
0
@Comentateiro Bayern z obecną kadra to o Puchar miast targowych może walczyć.
6
@Konradowskyy Wystarczy że pomyślisz logicznie i będziesz wiedział.
Konfederatom bliżej do Nawrockiego poglądowo.
Nawrocko podpisał deklaracje u Mentzena. I gdy się z tego nie wywiąże. To nie ma szans na zebranie zaufania później u nich. A ma szansę stracić zaufanie wśród swoich którzy również popierają większość tego co chciał Mentzen.
1
@Eklerek Ma 33 lata, a.wciaz jest największym angielskim talentem :)
0
@Kubsoleon @DonCarletto Napoli bez szans. Conte gdy musi grać w lidze I CL to idzie mu jak tirówce w deszcz.
0
@Puyol88 Nie chodzi o kupno bramkarza. Ani o informowanie o tym.
Chodzi o informację dla Niemca że on sam już nie widnieje w planach klubu.
A takiej nie było. Wszystko za plecami Stegena. Atak w mediach i wypuszczanie informacji. Plotki o jakichś odrzucanych ofertach gdy nawet nikt Niemców nie powiedział że chceli by jego odejścia w oczy jak człowiekowi.
0
@Puyol88 Syf bo sam przedłużył mu kontrakt. I zamiast z Niemcem porozmawiać o tym ze chcą się rozstać. To wybierał presję przez media i głupie artykuły w ogóle go o tym nie informując.
1
@sendesara Barcelona sama sobie ten problem stworzyła. Kontrakt Gundogana był taki że nie miał on nic do gadania.
Natomiast Matsowi przedłużył go sam Laporta. Potem gdy postanowili ze chcą go sprzedać, to nie przyszli z nim porozmawiać. Tylko wypuszczali do mediów różne plotki i historie na jego temat.
0
@barcelonaLM Nie no szanujmy się. On w najlepszej swojej życiowej formie nie był materiałem na ZP.
Niech zrobi takie liczby jakie zrobił Rapha. To będzie jego zyciowka.
1
@Faro W tym meczu był świetny. Ogólnie też nieźle. Ale będzie mial ciężko z graniem. Bo to tylko sparingi z paziami. A w lidze kolejka przed nim.
0
@tbas Chyba tylko o Rambli piszesz. Bo miejscowi kibice go nie skreślają.
0
@Faro Bardziej potrzebne nam są liczby. A Rash nigdy takich jak Rapha w poprzednim sezonie nie zrobił.
Brazylijczyk miał je genialne. Był królem CL. Bez niego można by było o tym marzyć. Yamal drybluje lepiej ale liczb takich nie zrobi. A to gole wygrywają mecze. Świetnie wchodził na wolne pole i za plecy obrońców. Do tego nieustępliwy i świetny w obronie.
Więc to logiczne że będzie grał zamiast gościa który się ma tu odbydowac bo w ostatnie 3 lata miał 5 dobrych meczów.
4
@tomek8756 Mamy. Przy rezygnacji Lewego i kontuzji Ziela, Możemy wystawić nawet 4 równorzędne 11stki. :)