1

@Chaoss No już w samym opisie bez wchodzenia jest ze jedno z największych w Europie i największe w Polsce. Więc to było wiadomo, że na tym drugiego Dubaju nie będą budować.

0

@mekston Nie podałeś żadnego piłkarza który by był świetny w LL I potem zaliczył ostry zjazd w PL. A o tkauch mi chodziło. A nie kaszaniarzy z średnich klubów. Czy kogos kto kiedyś tam miał epizod.

W transferach bezpośrednich gwiazd. Te z LL zawsze błyszczą w PL. Odwrotnie to nie działa. I to od dawien dawna.

0

@Schoogs Bardzo głupi ruch. Zwłaszcza patrząc na to kto obecnie rządzi Srokami. I gdzie ten klub już w tym momencie jest.

13

Rashford najbardziej to żałuję że nie mógł przyjść tydzień wcześniej i być na urodzinach Yamala.

0

@Faro Raphinia zjadał Olmo na SPO. Robil liczby i to najważniejsze. Wiele meczów nam wygrał w końcówkach. A tyle goli w CL samo się nie zrobiło.

Rash takich liczb nawet w swoim Prime nie mial.

0

@mekston No różne okresy. Ale pokaż mi jakiegoś czołowego piłkarza z LL, który sobie nie poradził w PL.

W drugą stronę było tego sporo.

Masz takiego Mate, Silve, Cazorle, Oezila

0

@aspr1me Żeby Fati kiedyś miał takie liczby jakie Rashford robił

1

@bart_azz La Liga tak słaba że odbił się od niej najlepszy gracz PL Hazard. Bale był słabszy niż w Totkach.
Coutinho przepadł.

A jak jakiś atakujący z LL idzie do PL to jest gwiazdą ligi. Torres, Aguero, Isak

0

Dopiero co narzekaliście na brak transferów.
Na to że przy każdej próbie dużo szumu.

To macie transfer bez szumu. Załatwiony raz dwa. Na dobrych warunkach bez obowiązku wykupu. Zawodnika którego chciał sam Flick
To i tak narzekanie...

0

@tbas Zaplaciiismy podobno 10mln brutto za wypożyczenie, i pensja też jest w brutto.

Bez obowiązku wykupu czego chciało United. Więc to uważam za dobry deal. Zwłaszcza tak szybko załatwiony przed Tournee. I na to że chciał go Flick.

0

@MichuZ44 A czemu jakikolwiek klub miałby coś mieć wspólnego z jakimś oszołomem? W sensie musi tak zrobić żeby gawiedz zadowolić?

0

@Schoogs Do United to nie chciał sam Szwed. Bo obecnie nie interesuje go brak gry w CL. I klub który jest fundamentalnie na dnie.

0

@escarabajo A za pasem mecz eliminacyjny w pucharach.

0

@Faro Autografy od Fatiego?
W jakiejś pączkarni?

2

@takisobiektos A Rebicia do Tojego Milanu?

1

@GeneralXavi No płacisz ale pewnie jakieś grosze zamiast wykupu za 40-50mln.
Zazwyczaj za samo wypożyczenie się płaci.

0

@escarabajo No Eintracht na pewno nie.

1

@escarabajo A ilu przepłaconych :)

2

@arkon____ Tyle że w berka.

0

@manero Dlatego w zeszłym sezonie zrobił 10pkt w Kanadyjce grając w Aaton Villi i notując gola czy asystę na 90min.

0

@MessiForeverTheBest To że przypomnij mi historyczne sukcesy Niemca a naszej ławce. Albo Polaków w Barcy :)

A także słyszałem argumenty. Że Anglik to sobie nie poradzi.

0

Ludzie się czepiają Rashforda że Anglik i Ci sobie slabo radzą w LL.

Tymczasem trenerem Barcy jest Niemiec. A w wyjściowej 11stce grało 2 Polaków.....

Przecież to jest transfer praktycznie bez wad. Wypożyczenie bez obowiązku wykupu. Gościa który jest w świetnym wieku. Dobrej formie fizycznej co pokazał w AV. Do tego ktoś kto robił liczby w PL. W zespołach które okazji stwarzałyniej od Nas.

0

@Popitek12 Ronaldo by żądał aby nie można bylo po twarzy uderzać. Bo botoks mógłby się skasztanić.

0

@LukaszFan No czego nie rozumiesz? Że będzie teraz rezerwowym? A za Koemana by grał bo składzie grali Braithwait czy Demir?

0

@Comentateiro No trzeba przyznać że po odejściu z Ajaxu do lepszej ligi pobił kilka rekordów. Osiągnięcia wybitne.

4

@Flyingbetoniarka Za Koemana chlop by był starterem na 3 pozycjach.
A teraz będzie rezerwowym na 3.....

2

@NeroTFP1 Sie czepiasz a on ma wizję.
No i zagrał 1 dobry sezon z Ajaxem w CL 10 lat temu.

0

@Encore Dalej lepsza od dzisiejszej. Mkhitaryan i Mata w kwiecie wieku.

0

@Encore Pomoc lepsza niż dzisiejszego United :)

0

@Frimpong @cules100pro @Eto'o9 R10 Gio to był najwiekszy talent jaki nie zrobił kariery. Chłopak miał drybling i technikę niesamowita.

Bojan był mocno hypowany przez to że był Hiszpanem. Ale chłopak nie miał w sumie niczego. Ani dryblingu czy szybkości. A fizycznie też słabo.
Więc jedyne na czym mógł się oprzeć to gra na małej przestrzeni nietypowa u 9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?