PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@turhiay Jego zadowolenie to powinno być głównym celem naszej polityki.
3
Chelsea która ma 148 piłkarzy w kadrze. Sprzedaje Madueke, swojego prawego atakującego do swojego rywala Arsenalu.
Zostając w kadrze z jednym prawym atakującym Neto, który był jego zmiennikiem. I grając tam Nkunku którego chcieli sprzedać ale nikt się nie zgłosił. Genialna strategia transferowa u nich pod każdym względem.
0
Wystarczy że Rashford pofarbuje włosy na blond. Wtedy na pewno tu przyjdzie.
0
@MessiForeverTheBest No u Nas w kraju by go kochali za walkę z niżem demofraficznym.
0
@Gaucho Wystarczy sam Lookman.
0
@Aragorn33 Do tego Mendy wystawiony na sprzedaż. I Alaba który siedzi w szpitalu więcej niż gra.
1
@July_6_BcN Zapomnial kupić farby w Rossmanie i wielkie halo.
2
Pamiętajcie że to nic nie ważny turniej.
Guler jest najlepszym rozgrywającym na świecie.
Garcia będzie walczył z Mbappe o 1 sklad.
Asencio to starter reprezentacji Hiszpanii na następnych 48lat, tylko jeszcze nie zadebiutował.
0
Mi się gra Realu podobała w pierwszej połowie. Lubię taki Real oglądać. Tak trzymać.
0
@tbas Premier zarobiony? Przecież on dopiero po 1,5 roku wziął się Di pracy. Znaczy tak mówił.
0
@Safrani Ja uważam że więcej piwnno być ludzi którzy nie potrzebują stołka aby się utrzymać. I nie będą robili wszystkiego aby się na tym stołu utrzymać głosując jak im ktoś karze.
0
@ProMILs No nie jest słaba. Ale futbolu na tak nie graja.
Plus on nie był starterem. Więc nie widzę ryzyka aby go wypożyczyć i poszerzyć nasze możliwości.
0
@Safrani No jak widać posłem jest. Sam się nie wybierał.
Może trzeba zmienić prawo. Aby trzeba było uzyskać jakiś minimum % głosowań. Bo od narzekania na tako stan rzeczy nic się nie zmieni.
0
@Eto'o9 R10 Patrząc na tych co głosowali często i chcą realnie coś zmieniać. To wolałbym aby ich tam więcej nie było.
4
@Safrani Kogo to obchodzi? Chłop jakby glosowal to ten głos nic by nie zmienił.
A do tego nie bierze pensji za to.
0
@Rastafarnianin Do tego maszyny rolnicze maja po kilka milionów. A chcą podwyki za zbiory 5gr. I że ledwo ciągną.
2
@RozowaPantera Szkoda bo by Nam za darmo zbudowali.
0
@MessiForeverTheBest Niemożliwe to jest. Laporta ma wszystko pod kontrolą. On jest przygotowamy na 148 scenariuszy.
0
@lambard No jak najbardziej tak. Nawet w Aston Villi zrobił 10pkt w kanadyjce.
Poszerzył by głębie składu, plus u Nas zdecydowanie więcej gramy atakując i tworząc okazję. Więc I o liczby łatwiej.
7
Nowe Camp Nou? Pamiętacie artykuły że Limak firma budujaca. Ma zapłacić za każdy dzień przekroczenia terminu 1mln Euro!
Pff, już możemy 6 Nico Williamsow kupić....
0
@Yoshi94 Uwielbiam Gaviego. Ale jeszcze bardziej uwielbiam Barcelone, więc tak.
0
@lambard Jeżeli miałoby to być wypożyczenie z opcją kupna to jak najbardziej na tak.
Może być uzależnione od rozegrania 50% minut jak kiedyś Atletico Nas z Griezmannem wyrolowało ;)
2
@Comentateiro @NeroTFP1 Odpowiedź Natalii jest bardzo mądra.
Problem polega na tym że niektóre kobiety grające w piłkę chciałyby zarabiać tyle co mężczyźni uprawiajacy ten sport. I stąd tyle złej energii na piłkarki. Oczywscie nie odpowiadają one za wszystkie. I sama chęć zarabinia większych pieniędzy też jest normalna. Tyle że ktoś ewidentnie nie wiedział co to różnice generuje.
0
@Kamiloza91 A jak ma wyglądać jak nikt nowy nie przyszedł?
0
@escarabajo Topowe kluby stać. A Napoli to żaden top.
1
@Faro A kogo widzisz na miejsce Gaviego z La Masii na już? Przecież my mamy wąska kadrę do grania na wszystkich frontach.
Chlop walczak, dający odpocząć kilku graczom z podstawy ma iść wzmocnić rywala i Nas osłabić? Przecież to debilizm.
0
@konrad1661 A jakie to są Januszowe biznesy?
0
@Pawlak1992 Śmiech na sali.
Plotki o tym że Messi chce iść do Europy aby się przygotować do mundialu.
A tu De Paul na emeryturę.
0
@DonCarletto No właśnie. Wie ja napisałem, że można ściągnąć zawodnika do rotacji. A @Transu96 że nie. Podczas gdy ściągnęła go taka Aston Villa.
0
@escarabajo To że strzela świadczy o nim bardzo dobrze.
Ale nie można go nazwać topowym napastnikiem. Kiedy nie gra w klubie z topu. I nikt się nim nie interesuje.