0

@Mankind Czyli podsumowując obaj zmieniają zdanie. Obaj są populistami.
Wiec w czym problem?

5

@Deathwing112 Bo uważają że lepsze znane zło niż nieznane. Taka Polska mentalność. Można narzekać ale po co coś zmieniać.

1

Alaba musisz znowu to zrobić.

1

Alaba co za powrót. Genialna forma i oby był starterem.

0

Ten trener Sociedad to już chyba a wypalony co? @Kapitan hawk

Swego czasu fajnie grali, były puchary nawet. Ale teraz im dalej tym gorzej.

2

No strasznie się to ogląda. Mecz nudny, emocje jak na rybach. I jeszcze jakiś kalafior z Laskowskim komentuje. Dramat.

0

@Encore Chyba dla Realu. Jakub tego kalafiora do kieszeni chowa.

4

Ale się elegancko zapowiada pojedynek Kiwior kontra Mbappe.

1

@blakkudium W United w ostatnich latach kilku skrzydłowych- Elanga , Sancho, Antony i wszyscy za słabi gdy w innych klubach błyszczą.

0

@SelloutCrowd A w czym problem? Idealna pora aby usiąść z szklanka whisky i obejrzeć to marne, ale wciąż widowisko.

0

@ObiwanKenobi No jakby to Stefan z Heńkiem po harnasiach budowali to może bym uwierzył. Ale no nikt normalny tak nie robi. To pierwszy etap budowy gdy odnawiasz stary dom. Sprawdzasz fundamenty, stropy itp czy się wszystko nadaje.

1

@Kazragore Trochę dziwne ze firma sprawdziła to teraz gdy obiekt jest na tym etapie budowy :)

4

@Kgorecki2500 Cola Zero to do szorowania garnków jest dobra.

0

@ShawnC Nie daje się nigdy takich deklaracji. Na dziś to Szczęsny. Ale jakość trzeba utrzymac motywację dla obu.
Nikt placu gwarantowanego nie ma.

0

@Herato Byli piłkarze Barcy czy United.
A nie tam jakieś placki z Totkow czy BVB.

0

@Stinger_ Wniosek taki że przyszedł Kane który nie zna języka, jest w zupełnie innym kraju lidze i otoczeniu.
Gosc który w karierze nie ma żadnego trofeum.
A na dzień dobry ma lepsza średnia goli niż Lewy w Bayernie.

0

@Stinger_ @mekston Specjalnie dałem przyklady Davida który strzela duzo w Lille, czy Sorlotha który w zeszłym sezonie walczył o koronę. Bo to napastnicy którzy liczby zrobią a też wiele im warsztatu brakuje.
Skoro strzelają dużo w gorszych zespołach to z XG Lewego spokojnie by zrobili podobne liczby.

0

@takisobiektos No Kane w Bayernie na dzień dobry zrobił sezon gdzie sporo osób o rekordzie myślało. A był to jego pierwszy sezon, nie zna języka i musiał się zaaklimatyzować.

A w którym swoim roku w Bayernie Robert ustanowił ten rekord?

1

@mekston No grał w zespołach mega ofensywnych które stwarzają dla napastnika multum sytuacji.

Wstawiasz do dzisiejszej Barcy jakiegoś Davida czy Sorlorha i mają tyle samo goli.

0

@mekston Długowieczności, dostawiania nogi. Regularności oraz wytrwałości na pewno.

Gorzej z technika użytkowa, rozegraniem czy gra na małej przestrzeni.

1

@MesQueUnClub_87 Whisky jest najlepsza z sokiem jabłkowym. Takim cappy np. Mmmm...

1

@Stinger_ Ja sobie kupuje Mickiewicza. Bardzo dobra bez odoru i ze średniej półki.

0

@GTBTP Wystawił się na grad pytań i poległ. To chyba każdy potrafi?

0

@kuz Zrzuca odpowiedzialność. Do tego prestiż przy zwycięstwie i alibi przy porażce.

0

@Pawlak1992 Real za dzieciaka? Nie, byłem normalnym zdrowym dzieckiem.

0

@koziar To nawet jako zart jest słabe

0

@MeAndSwan No i to bardzo dobrze o Flicku świadczy.

0

@MesQueUnClub_87 Jakie mity? Średnia 1 Polaka na mecz to mit?
A co ma granie Szczakowianką Jaworzno w 3 lidze do gry kadry Polski? Podobnie się zarzadza takimi piłkarzami?

0

@kanver_ No nikt mu nie bronił nauczyć się języka. Do tego odszedł bez gry w europejskich pucharach. Nadaje się Ale do kadry San Marino.

1

@kanver_ Genialny trener. Europa się o niego biła. Bayern rozważał zamiast Kompanyego. Do tego Celtic i inni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?