PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 One w 99% to babochłopy....
8
Ten gol Ferrana prócz dobicia rywala sprawia że mamy lepszy bilans z Atletico w lidze :)
2
Flick z Atletico nie wyciąga wniosków. Za każdym razem nas kontrują 2-3 podaniami i strzelają.
0
@insp1re w pojedynkach w powietrzu to on zawsze tak wyglądał i będzie tak wyglądał. Bo ma 150 wzrostu w kapeluszu i waży 60kg jak sobie kamieni do kieszeni wlozy.
1
@macio_944 Dla mnie może gola sękiem strzelić albo ze dwa.
0
@Pedri16Future Wyciągnęli wnioski i nie dali sobie 4 strzelić.
1
@4drian0 Jak samochodem to zależy gdzie mieszkasz i masz w miarę blisko. Bo 2-3 dni to szkoda by było połowę w samochodzie być....
Albo Litwa np i tam jest sporo do zobaczenia.
Albo jakaś Praga, Budapeszt czy jakieś miasto w Niemczech.
1
@Comentateiro Wlasnie na tym polega piłka. Można mieć super formę w październiku jako zespół, można robić statystyki indywidualne przez pierwsze pół sezonu. A to i tak bez wiekszego znaczenia, jeżeli nie potrafisz tego przełożyć na moment sezonu kiedy toczy się prawdziwa gra o puchary.
1
@Bocheno1 Było z tydzień temu :)
1
@Firestone Oj zgadza się. Nie ma wyborów które by nie siały wątpliwości. Tyle że Motte przed Bologna zwolnili z 2 klubów tej samej ligi.
Ja np wątpiłem w Flicka przed zatrudnieniem. Ale co mi zaimponował i zamkną gębę to jego.
2
@Messibestplayerintheworld Na ten moment wiadomo że nie Salah.
1
A pamiętacie jak Liverpool szedł po potrójna koronę, a Juventus się włączył do walki o Scudetto?
0
@blakkudium Arsenal tych bramkarzy ostatnio kupuje. I co jeden to lepszy ananas.
1
@fart Jest tragiczny. Jego gra nogami to zart. I na pewno nie będzie 1 w LFC.
7
@norbi77 A jaka jest alternatywa?
W sensie masz jakiegoś dobrego kandydata bez wad?
Może ten Trzaskowski się nadaje. Który w mieście w którym jest prezydentem nie wie że mają gaz z Rosji. Drzewa kupuje z Niemiec. Albo buduje kible za 600tys. I w kampanii ciągnie pomysły od Mentzena chociażby :)
On będzie git?
1
@blakkudium Jak Lewy zostaje to priorytetem jest LS oraz boczny obrońca.
David chodz fajne Nazwisko za darmo, nie da więcej niż Ferran Torres....
1
@norbi77 Pamiętam gosly komentatorów że mają genialną kadrę z 2 zawodnikami na każdą pozycję.
Zapomnieli dodac że to 11 piłkarzy i każdego zmiennikiem jak Camavinga.
4
@blakkudium Nie no chlop przed 30 za tyle kasy. Dajcie spokój z tym kalafiorem.
0
@FcPortoFan1999 Każdy statystyka kiedyś się kończy. Bez znaczenia czy ktoś ją wrzuca czy o niej mówi. Tak to właśnie jest z statystykami.
0
@Yoshi94 Nie byłby lepszy. Miałby lepsze liczby. Ale tam nje widać by było jego przeglądu pola, nie mógłby zaznaczyć kontaktem każdej akcji.
4
Ten to ma władze. Dzwoni mówi co mają robić i tyle...
1
@Herato Nie wiem czy Antony jest gotowy na Podlasie i dar puszczy
0
@Fantastyczny Chłopiec Mało widziales w takim razie.
0
@Rastafarnianin Czyli ma to co każdy kandydat i spełnia wymagania. Brakuje mu tylko niespełnionych obietnic na koncie i jakichś miejskich przeplaconych inwestycji
2
Nico jednak ostatnio coraz lepiej do wiatru dołożył liczby.
0
@Sulimo Ale kto krzyczy? Ja mam w dupie i PIS I PO i Konfederację. Uważam że w naszym państwie wybieramy w gównie.
Natomiast rozrozniam gdy ktoś kłamie na temat wlasnej obietnicy wyborczej. A jak ktoś kłamie na temat tego co jadł na śniadanie.
2
@Rastafarnianin @macio_944 Brawo. Fantastyczna sprawa. Zdemaskowaliscie go w kluczowej sprawie dla Polski.
0
@Danny Gaucho Nie było takiago portalu, który by wytykał błędy lub nie sędziów związane z VAR. Więc tu się wstrzelili. Niewiadomo kto to. Ale podsumowują wszelakie decyzje VAR i mają spore grono widzow/odbiorców.
A tak na prawdę bez znaczenia kto to prowadzi. Bo powołując się na przepisy gry w piłkę. Sporo eecyzjo jest subiektywnych. I nawet sędziowie oceniają je inaczej. 5 powie ze ręka i karny. 5 powie ze naturalnie ułożona bez ruchu do piłki I brak karnego.
0
@Katalonik97 To ten kalafior co był za słaby na kadrę Hiszpanii i musial wybrać kraj z Afryki?
0
@AxelF A co mnie zięć kogokolwiek obchodzi? :)
A Ty za swojego zięcia odpowiadasz?