0

@Katalonik97 To ten kalafior co był za słaby na kadrę Hiszpanii i musial wybrać kraj z Afryki?

0

@AxelF A co mnie zięć kogokolwiek obchodzi? :)
A Ty za swojego zięcia odpowiadasz?

1

@Senior6 Bo mu Kovac gotowca zostawił.

0

@mekston Arsenal chciał im pomóc wystawiając Kiwiora. Ale nie dało to nic...

1

@ShawnC Spokojnie. Partneruje mu Lenglet.

5

@norbi77 A którego nie gaszą? Jaka to weryfikacja pytaniem od podstawionego gościa?
Śmiejesz się ze Sławka a tymczasem inni ściągają od niego pomysły aby zdobyć tych niezdecydowanych :)
To nic że ma taki typ inne poglądy. Ważne że ambitny i robi wszystko aby wygrać.

16

@norbi77 To lepiej żeby zapraszał "swoich" ludzi którzy mu beda zadawali pytania jakie im zleci?

0

@RosjaninBut Mi wszędzie bez problemu.

1

@escarabajo No chyba pisze na teraz. Szanse miał i już ich nie ma.
Na ten moment faworytów jest kilku. Ale to też o kant dupy. Bo wygra ten kto zgarnie puchary.

0

Salah to ma szansę ale na Złota Piłkę z Dubaju. A i tak musi czekać aż CR odpadnie z CL wielbłądziej.

1

PSG bez Mbappe to dużo lepszy zespół.

0

@Ptasior LFC już Real bezproblemowo ogralo w tym sezonie. A PSG to zawsze w cymbał dostaje.

0

@Terapuls Tak dlatego gdy mierzyli się ostatnim razem. To od Bayernu 2 razy w cymbał dostali.

4

I Liverpool zamiat trypletu to co najwyżej naplet. A Salah to co najwyżej Złota Piłka w Dubaju.

1

@Eklerek Na pewno PSG nie jest tak słabe jak LFC w pierwszym meczu.

1

Jedyny minus pierwszej części to ,że te kalafiory strzeliły gola z "niczego"

4

@Patrykko97 Jednorazowo na miesiąc możesz wykupić i obejrzeć tylko dzisiaj. Nie sprawdzają tego.

0

@escarabajo No teraz to teraz. Oboje już emeryci.

2

@blakkudium Po kiego im taki kalafior? Camavinga podejmuje często głupie decyzję i wolno myśli. Zdecydowanie nie na PL.

0

@Eklerek Jeszcze żeby żółte za pyskowanie i symulki dawał.

0

@Czajka90 @escarabajo Tego nie rozumiem bo to głupota.

Ale po akcji Tibo z KDB bym mu w kadrze dożywotnio podziękował. Bo atmosfery nie można udawać

2

@Eklerek @SinMistico Chyba ostatni blamaz 0:4 z City sędziował.

1

@arasz1819 No jest. Ale to czemu USA miało by ich odciąć i zrzec się kasy?

0

@Cobra303 Od lat? Chłopaki mają 1 mistrzostwo z rzędu :)

2

W poprzedniej kolejce Juve walczyło o scudetto. Motta był bezpieczny.

Po tej walczą o top4 i Motta na wylocie.

0

@Mitch_Atleta Na pewno się świetnie rozwinął. Ciekawe jaki byłby koszt.

0

@Criss18Barca Najlepsza atmosfera a na szarym końcu jeżeli chodzi o umiejętności piłkarskie.

2

@Piotrek1993 Tam jest taki ścisk że do końca będzie walka o top4.

2

@matirix20 Ja zagrałem boosta że Arsenal wygra, obie strzela i powyżej 4,5 różnego. Po kursie 7,5.

0

@Lanosss Anka wstawia sobie tylko zdjęcia z trenerem.

Ter Sregena żona była wzorem. Żadnych zdjęć. I ooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?