PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonik97 To ten kalafior co był za słaby na kadrę Hiszpanii i musial wybrać kraj z Afryki?
0
@AxelF A co mnie zięć kogokolwiek obchodzi? :)
A Ty za swojego zięcia odpowiadasz?
1
@Senior6 Bo mu Kovac gotowca zostawił.
0
@mekston Arsenal chciał im pomóc wystawiając Kiwiora. Ale nie dało to nic...
1
@ShawnC Spokojnie. Partneruje mu Lenglet.
5
@norbi77 A którego nie gaszą? Jaka to weryfikacja pytaniem od podstawionego gościa?
Śmiejesz się ze Sławka a tymczasem inni ściągają od niego pomysły aby zdobyć tych niezdecydowanych :)
To nic że ma taki typ inne poglądy. Ważne że ambitny i robi wszystko aby wygrać.
16
@norbi77 To lepiej żeby zapraszał "swoich" ludzi którzy mu beda zadawali pytania jakie im zleci?
0
@RosjaninBut Mi wszędzie bez problemu.
1
@escarabajo No chyba pisze na teraz. Szanse miał i już ich nie ma.
Na ten moment faworytów jest kilku. Ale to też o kant dupy. Bo wygra ten kto zgarnie puchary.
0
Salah to ma szansę ale na Złota Piłkę z Dubaju. A i tak musi czekać aż CR odpadnie z CL wielbłądziej.
1
PSG bez Mbappe to dużo lepszy zespół.
0
@Ptasior LFC już Real bezproblemowo ogralo w tym sezonie. A PSG to zawsze w cymbał dostaje.
0
@Terapuls Tak dlatego gdy mierzyli się ostatnim razem. To od Bayernu 2 razy w cymbał dostali.
4
I Liverpool zamiat trypletu to co najwyżej naplet. A Salah to co najwyżej Złota Piłka w Dubaju.
1
@Eklerek Na pewno PSG nie jest tak słabe jak LFC w pierwszym meczu.
1
Jedyny minus pierwszej części to ,że te kalafiory strzeliły gola z "niczego"
4
@Patrykko97 Jednorazowo na miesiąc możesz wykupić i obejrzeć tylko dzisiaj. Nie sprawdzają tego.
0
@escarabajo No teraz to teraz. Oboje już emeryci.
2
@blakkudium Po kiego im taki kalafior? Camavinga podejmuje często głupie decyzję i wolno myśli. Zdecydowanie nie na PL.
0
@Eklerek Jeszcze żeby żółte za pyskowanie i symulki dawał.
0
@Czajka90 @escarabajo Tego nie rozumiem bo to głupota.
Ale po akcji Tibo z KDB bym mu w kadrze dożywotnio podziękował. Bo atmosfery nie można udawać
2
@Eklerek @SinMistico Chyba ostatni blamaz 0:4 z City sędziował.
1
@arasz1819 No jest. Ale to czemu USA miało by ich odciąć i zrzec się kasy?
0
@Cobra303 Od lat? Chłopaki mają 1 mistrzostwo z rzędu :)
2
W poprzedniej kolejce Juve walczyło o scudetto. Motta był bezpieczny.
Po tej walczą o top4 i Motta na wylocie.
0
@Mitch_Atleta Na pewno się świetnie rozwinął. Ciekawe jaki byłby koszt.
0
@Criss18Barca Najlepsza atmosfera a na szarym końcu jeżeli chodzi o umiejętności piłkarskie.
2
@Piotrek1993 Tam jest taki ścisk że do końca będzie walka o top4.
2
@matirix20 Ja zagrałem boosta że Arsenal wygra, obie strzela i powyżej 4,5 różnego. Po kursie 7,5.
0
@Lanosss Anka wstawia sobie tylko zdjęcia z trenerem.
Ter Sregena żona była wzorem. Żadnych zdjęć. I ooo