4

@MesQueUnClub96 Trzaskowski który sciaga pomysły od pozostałych i ma wszystkie możliwe poglądy jest genialny. Do tego udane inwestycje jak kibel za 650tys. Z nim o rozwoj kraju i negocjacje międzynarodowe możemy być sppokojni.

1

Czyli w jakim celu mamy mu obniżać klauzulę skoro oboje strony chcą dalej współpracować. Przecież przy klauzuli miliarda nikt nie musi odrzucać 100mln np. Głupota totalna.

0

Żeby dzisiaj Lewy nie grał tylko w tych korkach rozmiar 56.

3

@esem91 Bo w ataku liczby robi każdy. Często się zmienia zadownik który jest decydujacy. A w środku pola jest Pedri i dlugo dlugo nic....

0

@MessiForeverTheBest Bo on jako pierwszy wytypował że Tusk spełni 3 ze 100 obietnic.

0

@BulaKG Ja to widzę inaczej. W Atletico nie masz 5 szans w meczu jak w Live. A z 2. I musisz buc skuteczny. Darwin tu ma ogromne problemy.

0

@abram3k Rodri przed wszystkim wygrał trofeum z kadra i był jej najlepszym zawodnikiem na turnieju.

0

@kamyk_23 Torre to zawodnik bez żadnej dyscypliny taktycznej. Już prędzej Gavi , Casado I De Jong by wyszli.

3

@kamyk_23 Nie ma szans. Sociedad lubi neutralizować środek pola. Mają tam między innymi Zubiego od tego. A my bez Pedriego w środku nie mamy żadnej kontroli.

1

@BulaKG Było też pełno 9 które sobie tam nie poradziły. A Simeone betonowy futbol. Ale zawsze 4 napastników miał.

0

@abram3k No Salah na razie na pewno prowadzi. Chodz na ten moment pucharu żadnego. A sama liga może nie wystarczyć.

0

@abram3k W Marcu tytułów nie przyznają. A i tak to Alvarez gra bliżej bramki i łatwej mu o liczby.

Na ten moment Raphinia jednym z kandydatów do ZP. A Alvareza nikt tam nie wymienia.

4

Laboga komentuje bo praca podobno dobrze działa na żałobę.

0

Jak to powiedział Valverde wpierdziel w Klasyku ich wzmocnił. Teraz po kolejnym to będą niezwyciężeni.

2

@Kapitan hawk Nie bo to przehypowany kalafior był.

Co innego taki Adriano. Tam głową nie dojechała. Bo Balo po prostu był tępy.

0

@PIWOSZ89 Za 75? To go spakować i związać, zakneblowac i wysłać kurierem.

7

Będzie po mieście chodzil i ludzi zaczepiał.

1

@Eklerek @tbas Się ludzie podpalali ze świetny trener. Bo zrobił dobry wynik z Bologna. To nic że w wielkim klubie nie zweryfikowany. I w poprzednich dwóch klubach Serie A zwolniony....

1

@Krzysztof1987 Xavi zrobił mistrzostwo I SPH. Zawsze to będzie dużo więcej niż nic.

3

@ranger3120 Kalafior. Daleko mu do Douglasa czy Keirrisona.

0

@Messiankaramessi Może dobrze kawę parzy. Co mnie obchodzi kto jest szefem ich Pentagonu. Dla mnie to może być gość sprzedający hot-dogi.

0

@mekston Blad już masz w samym działaniu VAR. Bo to główny gdy się konsultują musi podejść do monitora i ocenić jak nie widzial. A nie ze VAR sobie ocenia i mówi że bramka.

Tu nie potrzebna była celowość. To nie był też błąd techniczny który jest puszczany. To był ruch i korzyść z zagrania ręką. Bez której asysty by nie było.

2

@arasz1819 Mi koło uja lata Trump. Śmieszą mnie właśnie tacy dascynaxi którzy wierzą we wszystko co kto powie. Może z tym Putinem to jak z 100 konkretami było? :)

0

@Messiankaramessi A ten spiker może chociaż oszukał ze ma dyplom czy nie?

3

@arasz1819 Popeiram. Ale Ty widzę nie kupujesz tego. Bo naskrobałeś 1001 postów o Trumpie jaki to on jest.

Żeby mi Tusk chociaż plastkiwe słomki wprowadził. Ale to ze 3 kadencję pewnie trzeba.

0

@michal26 Tylko takim VARze że nawet do monitora nie podszedł.

1

A to Trump nie rozebrał i nie sprzedał tej Ukrainy? Bo czytałem tu z tydzień temu że już przyklepane i nowe granice z Putinem ustalają?

0

@Leooo Genialne jak pomysł Van Bastena o braku spalonych aby więcej goli było.

1

@escarabajo Ale co ma Felix do zaoferowania prócz jakiejś bezproduktywnej piętki?

1

@takisobiektos Dziwne ze sędzia nie podszedł do monitora i nie zdecydował sam. Bo to nie tak działa VAR...

Gdyby nie ta ręką to piłka pod nogi strzelca by nie spadła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?