PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 Trzaskowski który sciaga pomysły od pozostałych i ma wszystkie możliwe poglądy jest genialny. Do tego udane inwestycje jak kibel za 650tys. Z nim o rozwoj kraju i negocjacje międzynarodowe możemy być sppokojni.
1
Czyli w jakim celu mamy mu obniżać klauzulę skoro oboje strony chcą dalej współpracować. Przecież przy klauzuli miliarda nikt nie musi odrzucać 100mln np. Głupota totalna.
0
Żeby dzisiaj Lewy nie grał tylko w tych korkach rozmiar 56.
3
@esem91 Bo w ataku liczby robi każdy. Często się zmienia zadownik który jest decydujacy. A w środku pola jest Pedri i dlugo dlugo nic....
0
@MessiForeverTheBest Bo on jako pierwszy wytypował że Tusk spełni 3 ze 100 obietnic.
0
@BulaKG Ja to widzę inaczej. W Atletico nie masz 5 szans w meczu jak w Live. A z 2. I musisz buc skuteczny. Darwin tu ma ogromne problemy.
0
@abram3k Rodri przed wszystkim wygrał trofeum z kadra i był jej najlepszym zawodnikiem na turnieju.
0
@kamyk_23 Torre to zawodnik bez żadnej dyscypliny taktycznej. Już prędzej Gavi , Casado I De Jong by wyszli.
3
@kamyk_23 Nie ma szans. Sociedad lubi neutralizować środek pola. Mają tam między innymi Zubiego od tego. A my bez Pedriego w środku nie mamy żadnej kontroli.
1
@BulaKG Było też pełno 9 które sobie tam nie poradziły. A Simeone betonowy futbol. Ale zawsze 4 napastników miał.
0
@abram3k No Salah na razie na pewno prowadzi. Chodz na ten moment pucharu żadnego. A sama liga może nie wystarczyć.
0
@abram3k W Marcu tytułów nie przyznają. A i tak to Alvarez gra bliżej bramki i łatwej mu o liczby.
Na ten moment Raphinia jednym z kandydatów do ZP. A Alvareza nikt tam nie wymienia.
4
Laboga komentuje bo praca podobno dobrze działa na żałobę.
0
Jak to powiedział Valverde wpierdziel w Klasyku ich wzmocnił. Teraz po kolejnym to będą niezwyciężeni.
2
@Kapitan hawk Nie bo to przehypowany kalafior był.
Co innego taki Adriano. Tam głową nie dojechała. Bo Balo po prostu był tępy.
0
@PIWOSZ89 Za 75? To go spakować i związać, zakneblowac i wysłać kurierem.
7
Będzie po mieście chodzil i ludzi zaczepiał.
1
@Eklerek @tbas Się ludzie podpalali ze świetny trener. Bo zrobił dobry wynik z Bologna. To nic że w wielkim klubie nie zweryfikowany. I w poprzednich dwóch klubach Serie A zwolniony....
1
@Krzysztof1987 Xavi zrobił mistrzostwo I SPH. Zawsze to będzie dużo więcej niż nic.
3
@ranger3120 Kalafior. Daleko mu do Douglasa czy Keirrisona.
0
@Messiankaramessi Może dobrze kawę parzy. Co mnie obchodzi kto jest szefem ich Pentagonu. Dla mnie to może być gość sprzedający hot-dogi.
0
@mekston Blad już masz w samym działaniu VAR. Bo to główny gdy się konsultują musi podejść do monitora i ocenić jak nie widzial. A nie ze VAR sobie ocenia i mówi że bramka.
Tu nie potrzebna była celowość. To nie był też błąd techniczny który jest puszczany. To był ruch i korzyść z zagrania ręką. Bez której asysty by nie było.
2
@arasz1819 Mi koło uja lata Trump. Śmieszą mnie właśnie tacy dascynaxi którzy wierzą we wszystko co kto powie. Może z tym Putinem to jak z 100 konkretami było? :)
0
@Messiankaramessi A ten spiker może chociaż oszukał ze ma dyplom czy nie?
3
@arasz1819 Popeiram. Ale Ty widzę nie kupujesz tego. Bo naskrobałeś 1001 postów o Trumpie jaki to on jest.
Żeby mi Tusk chociaż plastkiwe słomki wprowadził. Ale to ze 3 kadencję pewnie trzeba.
0
@michal26 Tylko takim VARze że nawet do monitora nie podszedł.
1
A to Trump nie rozebrał i nie sprzedał tej Ukrainy? Bo czytałem tu z tydzień temu że już przyklepane i nowe granice z Putinem ustalają?
0
@Leooo Genialne jak pomysł Van Bastena o braku spalonych aby więcej goli było.
1
@escarabajo Ale co ma Felix do zaoferowania prócz jakiejś bezproduktywnej piętki?
1
@takisobiektos Dziwne ze sędzia nie podszedł do monitora i nie zdecydował sam. Bo to nie tak działa VAR...
Gdyby nie ta ręką to piłka pod nogi strzelca by nie spadła.