PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Talent ma/miał. Ale jest taki raz właśnie mało konkretny. A dwa że ma dziwny styl poruszania na szybkie granie.
0
@tbas I to jeszcze do sędziego. Bo on sobie wymyślił ze to tak w eter puścił.
0
@Herato A ja nie jestem raki pewien. On trenował "tylko" Leverkusen. Z sukcesami ale dalej to nie ten poziom. Bez takiej presji oraz bez gwiazd.
Nie jeden z sukcesami w takim zespole po objęciu dużo większego poległ.
6
Dajcie spokój. Ćwiąkalski już wyjaśnił ze takie słowa padają 100 razy w ciągu meczu do sędziego :)
0
@kazbychu Przegranym meczem?
0
Z tych wszystkich Isak jest najlepszym wyborem. Bo mógłby być naturalnym następca Lewego.
David to z rozsądnym kontraktem świetna opcją bo na nim nic nie stracimy. Młody i zawsze powinniśmy zarobić gdyby się nie sprawdził.
Diaz za stary ,on bazuje tak jak Leao i Nico na szybkości i zwrotności. Ale zaraz ma 30 lat. No nie zbudujesz na nim zespolu na lata. Nico aż 8 lat młodszy to lepsza opcja , tańsza mimo słabszego sezonu pewniejsza.
0
@FioletoweOczy To jest hockey akurat.
1
@kuz No ale gdzie on by tam grał? Na skrzypcach?
Raz że oni wola kupować, dwa we jest tam Carlo który stawia na młodych wtedy jak nie ma innej możliwości bo 14 zawodników ma kontuzje.
14
@wpwelement Pamiętam bana (słusznego zreszta) jak ktoś figo napisał z dużej litery.
1
@MesQueUnClub96 Raphinia w 2 pierwszych sezonach tutaj zrobił ponad 10 goli I 10 asyst w każdym. A chcieli go sprzedawać cymbały różne.
0
@MesQueUnClub96 10 bramek przekroczył aż 2 razy? Genialny piłkarz
1
@Kinginiesta Ja byłem za to pewien.
0
W sprawie tych śmietankowych pytają jakichś śmiesznych ekspertów l, wypowiadają się dziennikarze, komentatorzy, kibiców. A nikt Pique nie zapytał.
2
Włoch tłumaczy, że Anglik w swoim rodowitym języku powiedział coś co miało być przełożone na hiszpański.
Czego nie rozumiecie?
0
@Messibestplayerintheworld Lepiej z tamtad kalafiorow przepłaconych nie kupować
0
@barca__rządzi No jakby ludzie mówili z sensem, to się ich w psychiatryku nie zamyka.
1
@MesQueUnClub96 Wytłumaczenie wprowadzenia plastikowych słomek. Jest to Ważniejsze po prostu niż klimat.
0
@Comentateiro No głownie o to mi chodzi. Możesz grać na wynik. Ale brak żadnej sytuacji w meczu nie przystoi takiej ekipie. Mającej takich zawodników.
Bo właśnie w CL nikt czegoś takiego nie wybacza.
0
@Rewolucja123 Bundesliga to na nikim nie robi wrażenia. Tym bardziej na Bayernie....
1
Jak tam wczoraj mocny Bayern? Widziałem Xg na poziomie 0,05...
Oni z typowymi ekipami to za Kompanego grać nie potrafią.
@Comentateiro
0
@jacobFCB I gumę do żucia. On nawet cygaro pali z gumą.
5
Co Carlo Ancelotti jest ekspertem od języka angielskiego oraz przełożenia go na inne języki to nie mam pytań.
0
@FCB24 Cubarsi grał bo wygrał rywalizację. Nawet gdy zdrowy był Inigo z Christensenem to grał on. Także to nie to samo.
0
@cules100pro Nie no Barrios faul z dużym impetem i podniósł nogę.
1
@Coutinho007 A później ją czyta...
2
Ale ta Chelsea jest tragiczna. Tyle kasy, Tyle transferów. A wyciągasz jednego Palmera i zespół na środek tabeli.
Maresca nie wiem ile wytrzyma na stołku. Ale jak nie idzie to on zupełnie nie ma pomysłu. Zmianami też nie pomaga.
0
@FcPortoFan1999 Ona nikogo nie obchodzi.
0
@TR3YWAY No to jak niedługo to już liczyłeś że będzie Twoja żona? W takim wieku? Gdzie poznawanie się, mieszkanie razem czy coś?
0
@TR3YWAY A ile byście razem?
0
@Dari0G A co tam się wydarzyło? Bo United dzisiaj nie gra chyba.