PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja Marcelo to najbardziej szanuje za to jak puścił w Klasyku Sergiego Roberto przy kontrze w ostatniej akcji meczu, gdzie Leo wywiesił pranie.
0
Fajnie jakby Atleti wygrało. Ale oni na Bernabeu ostatni raz to wygrali w 2018...
Na wyjedzie to niesamowite kalafiory są. Już z nami wykorzystali limit szczęścia
0
@MesQueUnClub96 Swieciki sam woli mecz Serie A. A status ma tam taki że może sobie wybierać.
4
@MessiForeverTheBest To był cymbał do kwadratu. Jeden sezon tego nie zmieni. Pilkarz który nigdy nie ustabilizuje formy.
0
@mekston Wielki mecz. Pewny wynik. Remontada prawie jak drugiego Manchesteru. Khusanov już się spłacił....
0
@Consigliere Atletico to samo wypadnie z wyścigu. Oni drugie rundy maja gorsze.
0
@kuz A ja ze więcej kartek niż goli.
0
@VegetaPolska Ja bym Modriciowi o 3 lata przedłużył.
0
@escarabajo Do Barcy za Fatiego. Krychowiaka ściągnąć z emerytury. I klub polskiego emeryta będzie.
1
@MesQueUnClub96 Bez znaczenia bo i tak Hubert żadnej drabinki by nie pokonał.
0
@Borneo A czemu ta koalicja odrzuciła swój własny projekt z kampanii o kwocie wolnej od podatku? :)
0
@Borneo A kiedy będzie benzyna po 5,19? Bo czekam żeby zatankować.
0
@sendesara Cymbały zwykle. Nie potrafili docenić gościa który 2 sezony z rzędu robił duble-duble. Zawsze przy tym się starając , nie odstawiać nogi itp.
0
@tbas A czemu nie? Jak w przypadku innych wystarczy mówić to co ludzie chcą usłyszeć i ma się 30% poparcia.
0
@Trojanek23 Nie to spoko. Fan Realu to jest bardzo dobre źródło informacji sportowych i światopoglądowych.
0
@BulaKG Ja ryzykuje. Te kalafiory z Turynu jak nie wejdą do CL, to nawet na papier toaletowy w klubie nie będzie.
0
@Criss18Barca On z nogą w gipsie jest lepszy od całej pomocy City. Od Realu tym bardziej.
0
@jakub1906 Simeone? Ten to dawno powinien być pogoniony. Styl tragiczny, zawodnicy co chwile nowi. A zarabia najwięcej na świecie z trenerów....
0
@Herato No 4 Arsenal to był często.
No i myślę że jednak taka kasa jak została wydana to nie po to aby wygrać jedynie Tarcze Wspólnoty.
0
@AmigoBlancos Tam trzeba było to akurat powiedzieć.
Tak samo jak Almeriia czy Celta. Jawne oszustwo na oczach milionów. To co innego niz śmieszny brak kartki za faul....
0
Myślicie ze jak Arteta w tym sezonie znowu nic nie wygra to go zwolnią? Czy pasuje im takie raz na jakiś czas 2 miejsce i wydawanie co sezon kilkuset milionów.
7
@xvcWinterSoldier Wystarczy nie być hipokryta i cymbalem. Ciężko być Carlo i mieć taką wadę wzroku żeby widzieć tylko sytuacje na swoją korzyść. A tych innych jak z Celtą czy Endrickiem nie widzieć...
Już nie mówiąc że sędziowie jak się pomylą na ich niekorzyść to zamrazarka.
A jak pomylka na niekorzyść kogos innego to nic się nie stało. :)
0
@MeMyselfAndI Wiele to pokazuje jaki jesteś krótkowzroczny. Barca nie skorzystała na VAR. Więcej było błędów niż korzyści. Real ma bilans na + jeżeli chodzi o decyzję. Ty chyba nie pamiętasz wała jak z Alemrią. Czy ostatnio z Celta. To nie są żadne rzeczy do interpretacji. To są jawne kradzieże.
7
@AmigoBlancos No cyrki gdy Ciebie decyzje sędziowskie krzywdzą są jednak inne od tych gdy przed chwilą miałeś takiego wała jak z Celtą , albo gdy widzisz coś takiego jak z Almeria...
0
@Mitch_Atleta Gdyby tak się stało to myślę że powinni to być Raphinia, Pedri i Yamal. Lewy tuż za podium chyba że będzie kluczowy w ostatniej fazie.
0
@MeMyselfAndI Nikt nie chce współpracować z Realem bo nie tędy droga aby szerzyć propagandę i wstawiać pseudo filmy na sędziów przed meczami z rywalami z którymi chcesz współpracować aby coś zmienić :)
Każdy ma w dupie ich płacz. Bo każdy wie że to cymbały są. I że to oni zyskali najwięcej w ostatnich latach. Już nie mówiąc o tym ile punktów by mieli mniej według Archivo VAR w zeszłym sezonie.
2
@AmigoBlancos Wiesz w CL to wystarczyło mecze wygrywać i by był ktoś inny.
3
A niech spadają w pizdu. Tam nawet nie ma po kim plakac bo w składzie same kalafiory.
0
Tottenham jest w Wielkiej formie. 25 minuta prawie, a oni bez strzału, bez sytuacji, bez piłki (25%) i 1 kontakt z piłką w polu karnym.....
0
@Rupert_Haubica Bo dostaje minuty Ferran który krst zmiennikiem Lewego. Czego nie rozumiesz?