1

Ja Marcelo to najbardziej szanuje za to jak puścił w Klasyku Sergiego Roberto przy kontrze w ostatniej akcji meczu, gdzie Leo wywiesił pranie.

0

Fajnie jakby Atleti wygrało. Ale oni na Bernabeu ostatni raz to wygrali w 2018...
Na wyjedzie to niesamowite kalafiory są. Już z nami wykorzystali limit szczęścia

0

@MesQueUnClub96 Swieciki sam woli mecz Serie A. A status ma tam taki że może sobie wybierać.

4

@MessiForeverTheBest To był cymbał do kwadratu. Jeden sezon tego nie zmieni. Pilkarz który nigdy nie ustabilizuje formy.

0

@mekston Wielki mecz. Pewny wynik. Remontada prawie jak drugiego Manchesteru. Khusanov już się spłacił....

0

@Consigliere Atletico to samo wypadnie z wyścigu. Oni drugie rundy maja gorsze.

0

@kuz A ja ze więcej kartek niż goli.

0

@VegetaPolska Ja bym Modriciowi o 3 lata przedłużył.

0

@escarabajo Do Barcy za Fatiego. Krychowiaka ściągnąć z emerytury. I klub polskiego emeryta będzie.

1

@MesQueUnClub96 Bez znaczenia bo i tak Hubert żadnej drabinki by nie pokonał.

0

@Borneo A czemu ta koalicja odrzuciła swój własny projekt z kampanii o kwocie wolnej od podatku? :)

0

@Borneo A kiedy będzie benzyna po 5,19? Bo czekam żeby zatankować.

0

@sendesara Cymbały zwykle. Nie potrafili docenić gościa który 2 sezony z rzędu robił duble-duble. Zawsze przy tym się starając , nie odstawiać nogi itp.

0

@tbas A czemu nie? Jak w przypadku innych wystarczy mówić to co ludzie chcą usłyszeć i ma się 30% poparcia.

0

@Trojanek23 Nie to spoko. Fan Realu to jest bardzo dobre źródło informacji sportowych i światopoglądowych.

0

@BulaKG Ja ryzykuje. Te kalafiory z Turynu jak nie wejdą do CL, to nawet na papier toaletowy w klubie nie będzie.

0

@Criss18Barca On z nogą w gipsie jest lepszy od całej pomocy City. Od Realu tym bardziej.

0

@jakub1906 Simeone? Ten to dawno powinien być pogoniony. Styl tragiczny, zawodnicy co chwile nowi. A zarabia najwięcej na świecie z trenerów....

0

@Herato No 4 Arsenal to był często.
No i myślę że jednak taka kasa jak została wydana to nie po to aby wygrać jedynie Tarcze Wspólnoty.

0

@AmigoBlancos Tam trzeba było to akurat powiedzieć.

Tak samo jak Almeriia czy Celta. Jawne oszustwo na oczach milionów. To co innego niz śmieszny brak kartki za faul....

0

Myślicie ze jak Arteta w tym sezonie znowu nic nie wygra to go zwolnią? Czy pasuje im takie raz na jakiś czas 2 miejsce i wydawanie co sezon kilkuset milionów.

7

@xvcWinterSoldier Wystarczy nie być hipokryta i cymbalem. Ciężko być Carlo i mieć taką wadę wzroku żeby widzieć tylko sytuacje na swoją korzyść. A tych innych jak z Celtą czy Endrickiem nie widzieć...

Już nie mówiąc że sędziowie jak się pomylą na ich niekorzyść to zamrazarka.
A jak pomylka na niekorzyść kogos innego to nic się nie stało. :)

0

@MeMyselfAndI Wiele to pokazuje jaki jesteś krótkowzroczny. Barca nie skorzystała na VAR. Więcej było błędów niż korzyści. Real ma bilans na + jeżeli chodzi o decyzję. Ty chyba nie pamiętasz wała jak z Alemrią. Czy ostatnio z Celta. To nie są żadne rzeczy do interpretacji. To są jawne kradzieże.

7

@AmigoBlancos No cyrki gdy Ciebie decyzje sędziowskie krzywdzą są jednak inne od tych gdy przed chwilą miałeś takiego wała jak z Celtą , albo gdy widzisz coś takiego jak z Almeria...

0

@Mitch_Atleta Gdyby tak się stało to myślę że powinni to być Raphinia, Pedri i Yamal. Lewy tuż za podium chyba że będzie kluczowy w ostatniej fazie.

0

@MeMyselfAndI Nikt nie chce współpracować z Realem bo nie tędy droga aby szerzyć propagandę i wstawiać pseudo filmy na sędziów przed meczami z rywalami z którymi chcesz współpracować aby coś zmienić :)

Każdy ma w dupie ich płacz. Bo każdy wie że to cymbały są. I że to oni zyskali najwięcej w ostatnich latach. Już nie mówiąc o tym ile punktów by mieli mniej według Archivo VAR w zeszłym sezonie.

2

@AmigoBlancos Wiesz w CL to wystarczyło mecze wygrywać i by był ktoś inny.

3

A niech spadają w pizdu. Tam nawet nie ma po kim plakac bo w składzie same kalafiory.

0

Tottenham jest w Wielkiej formie. 25 minuta prawie, a oni bez strzału, bez sytuacji, bez piłki (25%) i 1 kontakt z piłką w polu karnym.....

0

@Rupert_Haubica Bo dostaje minuty Ferran który krst zmiennikiem Lewego. Czego nie rozumiesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?