PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 To który zawalił? Bo błędów to mniej niż Szczęsny. Który tea podobno super :)
0
@lucca87 A za kogo?
1
@norbi77 Bo on podawał klatką tylko kolega nie zdążył ;)
0
@norbi77 Dokładnie. Tu akurat Araujo świetnie wyszedł do przodu.
1
@Pawci023x W Lyonie to każdy jest dobry, a później idą do lepszego klubu czy ligi I wracają z powrotem....
Lacazette, Tolisso ,Aouar.....
0
@BezglutenowyPedri Casado na autobusy nie jest tak potrzebny.
1
@BORO_12 Pewnego miejsca to nikt nie powinien mieć. Tylko ten kto wygra rywalizację.
4
@BORO_12 Na ten moment najlepiej wygląda Cubarsi - Inigo. Ale zobaczymy.
1
@Coutinho007 Może to kwestia rotacji. Albo odpoczynku.
0
@Mitch_Atleta Ale co finał Cdr? :)
0
@Mitch_Atleta Dosyć dziwne by Atletico ostatni raz na Bernabeu wygrało w 2016...
Więc chyba jakaś ściema.
@Danny Gaucho
0
@tbas Brednie to jest w naszym państwie ochrona myśliwych. I brak odstrzału dzików czy wilków. Nie trzeba czytać głupot żeby o tym wiedzieć.
13
Tak naprawdę to sędziowie wczoraj skrzywdzili Real Madryt. Karnego nie powinno być. Bo Touchmeni to nie obrońca i nie jego wina, że jest kalafiorem na tej pozycji. Ceballos ma grupę inwalidzką stąd ulga na kartkę. A Bellingham powiedział to do sędziego w imieniu kampani "stop rasizmowi"
0
@tbas A pewnie ze trzeba. Nikomu to do nieczego nie potrzebne. A podchodzą.coraz bliżej miast/wsi i już był nie jeden incydent gdzie zjadły psa, czy ptactwo gospodarcze.
3
@Pawci023x W Valencii znany z swoich baboli.
0
@MesQueUnClub96 Styl gry jest na pewno lepszy za Flicka.
Ale na koniec liczą się puchary. Na razie to Flick zdobył tylko Superpuchar , który Xavi też wygrał w 1 sezonie.
0
@Aragorn33 Baena nigdy nie grał w klubie z ścisłego topu. Do tego zupełnie inny profil.
Fermin jako rezerwowy jest idealny. Ma zadziornosc i do tego liczby. Jest wychowankiem który zarabiał będzie mniej od Baeny. Taki pilkarz jak Pedro który pewnego poziomu nie przeskoczył. Ale stał się kimś który zawsze dawał radę czy w 1 składzie czy z ławki mimo iż gwiazd mieliśmy pełno.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ale za to przy tym gorszy od nikogo.
0
@Safrani I tym się powinien zająć Tebas. Ten przepis trzeba zmienić aby móc ogrywac zawodników np po kontuzji.
1
@Gronek A ile są bez obrony? Bo Rudiger wypadł ostatnio. I zaliczyli 2 wpadki + męczarnie w PK.
1
@FcPortoFan1999 No a jak by nie punktowali to też by się nic nie działo :). Zwykle opinie i tyle.
1
@FcPortoFan1999 No to po co ogólnie rozmawiać o jakichs kontrowersjach, sędziach, karnych itp skoro to nie ma znaczenia?
Masz zbiór ewidentnych pomyłek sędziowskich. Ale nie wszystkich bo tego zawsze pełno. Ale tych które podlegają pod VAR.
1
Ja Marcelo to najbardziej szanuje za to jak puścił w Klasyku Sergiego Roberto przy kontrze w ostatniej akcji meczu, gdzie Leo wywiesił pranie.
0
Fajnie jakby Atleti wygrało. Ale oni na Bernabeu ostatni raz to wygrali w 2018...
Na wyjedzie to niesamowite kalafiory są. Już z nami wykorzystali limit szczęścia
0
@MesQueUnClub96 Swieciki sam woli mecz Serie A. A status ma tam taki że może sobie wybierać.
4
@MessiForeverTheBest To był cymbał do kwadratu. Jeden sezon tego nie zmieni. Pilkarz który nigdy nie ustabilizuje formy.
0
@mekston Wielki mecz. Pewny wynik. Remontada prawie jak drugiego Manchesteru. Khusanov już się spłacił....
0
@Consigliere Atletico to samo wypadnie z wyścigu. Oni drugie rundy maja gorsze.
0
@kuz A ja ze więcej kartek niż goli.
0
@VegetaPolska Ja bym Modriciowi o 3 lata przedłużył.