0

@michal26 To który zawalił? Bo błędów to mniej niż Szczęsny. Który tea podobno super :)

0

@lucca87 A za kogo?

1

@norbi77 Bo on podawał klatką tylko kolega nie zdążył ;)

0

@norbi77 Dokładnie. Tu akurat Araujo świetnie wyszedł do przodu.

1

@Pawci023x W Lyonie to każdy jest dobry, a później idą do lepszego klubu czy ligi I wracają z powrotem....

Lacazette, Tolisso ,Aouar.....

0

@BezglutenowyPedri Casado na autobusy nie jest tak potrzebny.

1

@BORO_12 Pewnego miejsca to nikt nie powinien mieć. Tylko ten kto wygra rywalizację.

4

@BORO_12 Na ten moment najlepiej wygląda Cubarsi - Inigo. Ale zobaczymy.

1

@Coutinho007 Może to kwestia rotacji. Albo odpoczynku.

0

@Mitch_Atleta Ale co finał Cdr? :)

0

@Mitch_Atleta Dosyć dziwne by Atletico ostatni raz na Bernabeu wygrało w 2016...

Więc chyba jakaś ściema.
@Danny Gaucho

0

@tbas Brednie to jest w naszym państwie ochrona myśliwych. I brak odstrzału dzików czy wilków. Nie trzeba czytać głupot żeby o tym wiedzieć.

13

Tak naprawdę to sędziowie wczoraj skrzywdzili Real Madryt. Karnego nie powinno być. Bo Touchmeni to nie obrońca i nie jego wina, że jest kalafiorem na tej pozycji. Ceballos ma grupę inwalidzką stąd ulga na kartkę. A Bellingham powiedział to do sędziego w imieniu kampani "stop rasizmowi"

0

@tbas A pewnie ze trzeba. Nikomu to do nieczego nie potrzebne. A podchodzą.coraz bliżej miast/wsi i już był nie jeden incydent gdzie zjadły psa, czy ptactwo gospodarcze.

3

@Pawci023x W Valencii znany z swoich baboli.

0

@MesQueUnClub96 Styl gry jest na pewno lepszy za Flicka.
Ale na koniec liczą się puchary. Na razie to Flick zdobył tylko Superpuchar , który Xavi też wygrał w 1 sezonie.

0

@Aragorn33 Baena nigdy nie grał w klubie z ścisłego topu. Do tego zupełnie inny profil.

Fermin jako rezerwowy jest idealny. Ma zadziornosc i do tego liczby. Jest wychowankiem który zarabiał będzie mniej od Baeny. Taki pilkarz jak Pedro który pewnego poziomu nie przeskoczył. Ale stał się kimś który zawsze dawał radę czy w 1 składzie czy z ławki mimo iż gwiazd mieliśmy pełno.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ale za to przy tym gorszy od nikogo.

0

@Safrani I tym się powinien zająć Tebas. Ten przepis trzeba zmienić aby móc ogrywac zawodników np po kontuzji.

1

@Gronek A ile są bez obrony? Bo Rudiger wypadł ostatnio. I zaliczyli 2 wpadki + męczarnie w PK.

1

@FcPortoFan1999 No a jak by nie punktowali to też by się nic nie działo :). Zwykle opinie i tyle.

1

@FcPortoFan1999 No to po co ogólnie rozmawiać o jakichs kontrowersjach, sędziach, karnych itp skoro to nie ma znaczenia?

Masz zbiór ewidentnych pomyłek sędziowskich. Ale nie wszystkich bo tego zawsze pełno. Ale tych które podlegają pod VAR.

1

Ja Marcelo to najbardziej szanuje za to jak puścił w Klasyku Sergiego Roberto przy kontrze w ostatniej akcji meczu, gdzie Leo wywiesił pranie.

0

Fajnie jakby Atleti wygrało. Ale oni na Bernabeu ostatni raz to wygrali w 2018...
Na wyjedzie to niesamowite kalafiory są. Już z nami wykorzystali limit szczęścia

0

@MesQueUnClub96 Swieciki sam woli mecz Serie A. A status ma tam taki że może sobie wybierać.

4

@MessiForeverTheBest To był cymbał do kwadratu. Jeden sezon tego nie zmieni. Pilkarz który nigdy nie ustabilizuje formy.

0

@mekston Wielki mecz. Pewny wynik. Remontada prawie jak drugiego Manchesteru. Khusanov już się spłacił....

0

@Consigliere Atletico to samo wypadnie z wyścigu. Oni drugie rundy maja gorsze.

0

@kuz A ja ze więcej kartek niż goli.

0

@VegetaPolska Ja bym Modriciowi o 3 lata przedłużył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?