3

@barcanawieki Dadzą mu. Nie poleciał cały klub na galę ZP i stał się pośmiewiskiem. To i to dla niego zrobią.

1

@Comentateiro A co Ty mnie tu oznaczasz z jakimiś kalafiorami? Co mnie jakas tępa blondynka obchodzi?
Dla mnie to ona może pracować gdzie chce. I w dupie mam PO i PIS tak samo...

0

@paquito88 Ale tu nie ma czego uczyć. Nie nauczysz emeryta nagle grać nogami. To nie Elevator Kaborno żeby sobie kogoś ogrywac. A ten moment jest potrzebny. Ake jak wróci Mats to trzeba się rozglądać za kimś o jego profilu, młodszym aby mógł go zastąpić.

1

@Bobo25 Każdy trzeźwo myślący czlow8ek wiedział że 100 konkretów na 100 dni jest niewykonalne.

Bardziej boli że swój flagowy projekt kampanii z innymi partiami koalicyjnymi odrzucili , gdy nawet opozycja była za :)

KwotA wolna od podatku.

0

@Eklerek Jeszcze jakby w tej CL była jakaś kolosalna różnica. A tak to nie wiem co to za argument. To taki El Fenomeno był zwykłym kalafiorem....

3

@Herato 12 ze względu na botoks. To ogólnie drogie jest.

0

@yzyr Nic nie zostało ustalone. Bo i nic się nie da ustalić na jednym spotkaniu. Ale.kazdy mógł przedstawić właśnie propozycje zmian, pomysły aby coś usprawnić.

8

@draxidox Zawsze mnie zastanawia czy można przekuć tą umiejętności Lewicy zbieranina tylu baranów w jednym miejscu w coś dobrego.

9

@Arcybiskup Mnie to bardziej bawi że już wszystko wiadomo. Rozmowę każdy słyszał. Także nie ma już się czym ekscytowac. Warunki znane można się rozejść.

0

@Kismeth Jest dla Nas słabszy. Widać jak obrońcy podają mu w ostatecznosci albo się irytują gdy wybija lagę.

W ostatnich 20 latach mieliśmy bramkarzy którzy umieli grać nogami ze względu na nasz styl. Nie bez powodu tego uczą w naszej szkółce. I trochę to słabe gdy rezerwowy Bramkarz będzie tak znacząco odstawał stylem.

1

@Comentateiro Albo jak Bayern wszedł z Celtickiem. Bo może ich spalony nie uratować ;)

4

@okiemtypera_lucaxx95 Ostantio była taka ankieta w Choroszczy przeprowadzona. Wyniki nie zaskakują.

Najlepszy pilkarz : CR
Najlepsza reprezentacja : Portugalia
Najlepszy zespol: zespół Downa
Ukubiony kolor : śmietankowy.

5

Carlo Ancelotti narzekający że wszystkim nie podoba się sędziowanie. I nie wsparli Realu.
Po czym sami się nie stawiają na spotkaniu klubów aby to sędziowanie omówić.
I w końcu sami tworzą plan co trzeba w tym zmienić.
Genialne uniwersum madryćwoków.

Może trzeba dla nich stworzyć oddzielna "superlige" . Real, Getafe i Espanyol.

1

@Marcelinho99 To rasizm. Wszystkie sytuacje związane z czarnymi piłkarzami mają być ulgowo traktowane. Dotyczy tylko ubranych na biało.

0

@MOLESTA Trochę śmieszy ta punktacja patrząc co wygrały kluby Wloskie w ostatnich latach w CL :) Jeden dobry sezon ale i tak bez triumfu. A tak to puchary 2 kategori i granie z pasterzami.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Podobno? To jak pomogliście tej spanikowanej?

2

Na boisku też go nie ma.

0

Jak wróci Mats to ja zupełnie nie rozumiem po co nam Wojtek. Od Niekca jest słabszy. Do tego ma zupełnie inny styl gry i inne predyspozycje.
Ciężko się gra kiedy masz wypracowane schematy, styl gry i nagle gdy wejdzie rezerwowy Bramkarz. To musisz wszystko robić inaczej bo on nogi to ma od wsiadania do tramwaju ..

1

Na Rambli jak zwykle pełno ekspertów od polityki. Ekspertów od negocjacji i przewidywania przyszłości.
Zaraz któregoś zgarnie Tusk do swojego zespołu szybkiego reagowania kryzysowego - tam już Jurek Owsiak z Brzoską czekają.

0

Na pewno będzie to plan Wybitny. Nie mogę się doczekać.

0

@Criss18Barca Historia na film romantyczny.

1

@norbi77 Ale to Trump chce coś swojego oddać? I to bez korzyści dla siebie?

1

@Mitch_Atleta @fart @MesQueUnClub_87 . Możliwe że podobnie jak Quaresmy którego kupiliśmy zamiast CR. Interesowaliśmy się oboma przed. United. Wybór padł na Quaresme który odszedł po roku....

0

@lithotripter No tak. Było widać w Klasyku..

2

@A4ron No główny też nie powinien mieć wady wzroku. Nie można wszystkiego zrzucić na VAR.

1

@Cule2013 No było by to samo. Tylko bez słomek i 138 płci. Do tego dalej zielony ład.

Bo na jakiś konkret to z rok czasu potrzeba.

0

@Michael24 Tak zacofani że mają Goal line jako pierwsi. A La Liga do tej pory nie

0

@Eklerek Raphinia ma już Superpuchar. A to se ktoś idzie jak walec jest niczym. Żadnego pucharu za to nie ma.

0

@Comentateiro Wielkie kluby nie graja w barażach.

2

@F3DO No sam Salah też musiałby coś więcej wygrać niż PL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?