7

@AmigoBlancos No cyrki gdy Ciebie decyzje sędziowskie krzywdzą są jednak inne od tych gdy przed chwilą miałeś takiego wała jak z Celtą , albo gdy widzisz coś takiego jak z Almeria...

0

@Mitch_Atleta Gdyby tak się stało to myślę że powinni to być Raphinia, Pedri i Yamal. Lewy tuż za podium chyba że będzie kluczowy w ostatniej fazie.

0

@MeMyselfAndI Nikt nie chce współpracować z Realem bo nie tędy droga aby szerzyć propagandę i wstawiać pseudo filmy na sędziów przed meczami z rywalami z którymi chcesz współpracować aby coś zmienić :)

Każdy ma w dupie ich płacz. Bo każdy wie że to cymbały są. I że to oni zyskali najwięcej w ostatnich latach. Już nie mówiąc o tym ile punktów by mieli mniej według Archivo VAR w zeszłym sezonie.

2

@AmigoBlancos Wiesz w CL to wystarczyło mecze wygrywać i by był ktoś inny.

3

A niech spadają w pizdu. Tam nawet nie ma po kim plakac bo w składzie same kalafiory.

0

Tottenham jest w Wielkiej formie. 25 minuta prawie, a oni bez strzału, bez sytuacji, bez piłki (25%) i 1 kontakt z piłką w polu karnym.....

0

@Rupert_Haubica Bo dostaje minuty Ferran który krst zmiennikiem Lewego. Czego nie rozumiesz?

0

@BORO_12 Po mojej? To Ty szukasz jakichś śmiesznych interwencji aby pokazać że coś zrobił. Bilans błędów do super obron nie jest korzystny. I tu nie chodzi że Pena jest lepszy, bo nie jest. Ale to trzeba na boisku udowodnić.

0

@BORO_12 Jaki remis uratował? Jakie gole z Bilbao? Przecież gdyby on takich piłek ,które w niego lecą by nie bronił to można być postawić manekina.

0

@BORO_12 Trochę wróżenie z fusów. Sam nic do niego nie mam. Ale on nam żadnego punktu nie uratował. A nawet w żadnym meczu nie był kluczowa postacią.

0

@BORO_12 A jakim meczem Cię utwierdził że bramka świetnie obstawiona? :)

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nie no Szanujmy się. Krytyka zasluzona to nie hejt. Pena był również bardzo mocno krytykowany. Chociaż błędów od Wojtka mniej leży większej liczbie spotkań....
Nie mówię że cymbały się nie zdarzają. Ale nie każdy kto krytykuje robi to ze względu na narodowosc np.
Suarez w Barcy krytyko i hejtu dostal co nie miara. A zasługi dużo większe niż Lewy.

Lewy jest krytykowany głównie za swoją błędy techniczne. Bo ciężko się patrzy jak ktoś zarabiający najlepiej w zespole musi prosta piłkę na 5 razy przyjmować

0

@yzyr Najpierw trzeba by wszystkich górników pogonić.

0

@kuz To się zdziwisz. Myślę że oni nie wyjdą już tak naiwnie z tak wysoko postawiona obrona.

2

@Joe_Barbaro Dla mnie dalej Xavi. Może za szybko dostal szanse - chodz to go prosili.
Ale godcna boisku był najinteligentniejszy ze wszystkich. Do tego grał tu tyle sezonów, i mógł czerpać od tyłu trenerów że musi to zaprocentować.

0

@Jackazz No jednak obroty spaść by im musiały. Raczej musieliby się skupić na exporcie :)

0

@daniel32778 Szkoda ze w meczach na razie nie widać.

0

@ViscaelBarca2007 No są ludzie którzy się obronią. Suarez opuszczając Holandię był takim przykładem.

0

@Mitch_Atleta Chuco pewnie więcej będzie strzelał niż Roque. Serwis będzie miał.

0

@Coutinho007 No o tym napisałem. Że musi popracować nad tym co ma dobre plus koncentracją i poprawić wyprowadzenie.

4

@D10SLEO Człowiek sukcesu :)

0

@betonito No w Benfice coś pokazał. I jedzie na tym od lat.

0

@Czajka90 cenić można obu. Ale nawet kibic Elevatora Kaborno znający się na futbolu wie który był lepszy.

1

@Mitch_Atleta Ja tam wolę żeby Real dostal w cymbał od City oraz w PK od Leganes.

0

@Coutinho007 No nie będzie lepszy od Inigo czy Erica w wyprowadzeniu. To zupełnie inny profil. Musi być lepszy w tym co robi dobrze. Wyprowadzenie może poprawić. Ale musi się skupić, bo przeważa w grze w powietrzu, w pojedynkach 1na1 .

1

@Lionel_Messi10 Odbudowa? Odbudować to można dom. Zastąpienie Messiego czy Di Marii jakimiś kalafiorami młodymi to żadna odbudowa.

4

@KamQiX No pewnie uznali ze w półfinale będą takie marki że finansowo to się opłaca.

0

@mekston No historia to jednak mało kogo obchodzi. Bo na tym dlugo nie pociągniesz.

1

@Ojciec5tkidzieci @escarabajo Że nie są z Roque zadowoleni to wiadomo nie od dzisiaj. Robili podchody po kilka innych 9 w ostatni dzień okna, jak Batschuayi np

0

@escarabajo Patrząc na naszych klasycznych lewych obrońców w ostatnich 20 latach to jednym z lepszych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?