PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Coutinho007 No Roque bardziej taki zadziorny. Bo Paco to taki nijaki był.
1
@jacobFCB Jakbym miał napisać co sądzę o tym parszywym przebrzydłym klubie to bym dostał bana na rok. A na notstniki na milion lat.
0
@TR3YWAY Dla dzieci które chodzą do szkoły to może późno.
0
@SinMistico Jak widać nikt poważny się nie połasił. Zawodnik za darmo. A odszedł z Benfici i wielu chętnych nie było.
4
W takich meczach liczy się tylko wynik i brak kontuzji.
0
@Encore To jak w Serie A. Tylko że tam zawodnicy slabsi nawet. Jak i potęgi.
1
@Eto'o9 R10 Ale gdy Inigo dostaje piłkę za plecy też jest po temacie. Bo nikogo nie dogoni.
0
@Rastafarnianin Ja uważam że Inigo wcale tak łatwo nie wskoczy do składu.
Bo ciężko coś zmienić gdy wyniki są dobre.
Araujo jest dużo słabszy w wyprowadzeniu. Ale za to lepszy w powietrzu i szybszy. Jego siła daje dużo w walce.
2
A jeszcze wczoraj. Liga byla już skończona. Mbappe był królem strzelców bo to kwestia czasu. A wpierdol w El Classico ich tylko wzmacnia.
0
@VegetaPolska I oby były kolejne porażki Realu abyś był wyluzowany i spokojny
1
@norbi77 Dokładnie. To są tak zwane rotację Carlo :)
0
@DonCarletto Na to wyglądało. Każdy problem mięśniowy go eliminuje.
2
Ja to się zastanawiam czy Zalewski to liczy na grę na pianinie w tym Interze. Ochodzi z Romy gdzie wahadła dużo słabsze i rywalizacja mniejsza. Do klubu gdzie na 1 skald to szans żadnych bo jest 3 klasy gorszy od Di Marco czy Dumfriesa. A i rezerwowi lepsi niż w Romie....
0
@FcPortoFan1999 Z deszczu pod rynnę.
2
@ViscaelBarca2007 Wypożyczenie z rozsądna kaluzula wykupu w lecie gdyby się sprawdził jest rozsądnym pomysłem.
On jest bez formy. Ale kto w United po Ten Haagu ma formę? A niedawno notował naprawdę dobre liczby.
1
@Roobo No jak lepszymi jak właśnie Bruggia dostała w cymbał od City.
0
@RomanGroza Ja to bym ich wypierdo... i bez pucharów.
0
@ViscaelBarca2007 To jest okrutny kalafior. Tylko totalny naiwniak by go kupił za nawet połowę tej kwoty.
2
Ale co Mourinho zaraz nawet z tureckiej ligi wywala i tego Fenerbahce.
Mu zostanie już tylko Elevator Kaborno i to jakby był pierwszym wyborem.
0
@Hen Tu bardziej chodzi o to że aby coś w piłce wygrać. To nie mozna polegać na szczęściu i dobrym losowaniu. A żadnego meczu się nie wygrywa przy losowaniu kulek.
1
@Kidd Villa dala 20mln. Zarobiła dużo więcej. A był u nich rezerwowym. Więc tu każdemu się opłacało.
2
@norbi77 To normalne bo Polak.
A prawda jest taka że ani Pena, ani Wojtek to nie są Bramkarze na ten klub. Wojtek jest zdecydowanie lepszy na linii ale gorzej gra nogami czy na przed polu
I mimo że dla mnie Flick może postawić na kogo chce bo to on jest trenerem. To nie rozumiem zachwytu gdyż Wojtek nam żadnego meczy nie "uratowal" ani nie był czołową postacią.
1
@jacobFCB Wady - to królik.
Zalety - dobry pasztet można zrobić.
0
@Coutinho007 No gra tam Raphinia który schodzi do środka i robi miejsce Balde. Przy graczu trzymającym się linii Balde byłby bezużyteczny.
0
@Coutinho007 No to powinna być decyzja Flicka kogo on woli mieć.
0
@GigiAmoroso @pt9 Gość był świetnym transferem. Ale jednocześnie symbolem upadku naszej lini pomocy. Uosobienia tego co ta formacja prezentowała przez lata i jak wychodziła z pod pressingu.
0
@Coutinho007 Doku to kalafior. Gość może zrobić różnice ale nigdy nie utrzyma formy stabilnej. A intelegiencje boiskowa ma jak Dembele.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 No z Monaco przegraliśmy w tym sezonie 2 razy. Eaz w CL I w Pucharze Gampera.
0
@Batys Czy brawo to po meczu się okaże.
5
@NeroTFP1 Robię foliową czapkę. I zaczynam od jutra budowę schronu.