PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pnog37 No właśnie. W tamtej Lewy by przeszkadzał. By zobaczyli jak piłkę przyjmuje i pół roku kopania o mur.
0
@MesQueUnClub96 Każdy? Błędy się mogą zdarzać każdemu. Ale on technicznie ostatnimi czasy wygląda dramatycznie. Na 5 piłek przyjmuje 1...
3
@Pnog37 Lepiej takiego co umie obie rzeczy. Bo Suarez jest 3 w klasyfikacji strzelców wszechczasow Barcy :)
0
@arasz1819 Po Ole przyszedł pewien wizjoner. Dostal 600mln na transfery i pobił kilka klubowych rekordów. Tylko nie wiem czy są z tego wszyscy zadowoleni.
0
@MesQueUnClub96 Ale też grali jak kalafiory z każdym.
0
@MesQueUnClub96 Za to Luis przyjmował większość piłek na raz. Co jest lepszym wynikiem o 3,88 od średniej Lewego który musi przyjmowac prawie na 5 razy.
1
@SkN Na pewno jest w tym trochę racji. Zwłaszcza że u Nas ruwale często podwajają Yamala np i korzysta na tym Raphinia. A u nich pokryc Nico i tyle....
Nie mówiąc o tym że ciężej się gra jeżeli masz 3 graczy na wysokości pola karnego , a u Nas 6.
1
@Eklerek To tylko liga włoska. Tam nawet odrzuty i kalafiory z Angli sobie świetnie radziły. Abraham, Pulisic , Loftus, i pełno obrońców rezerwowych w lepszych klubach.
3 odrzuty z Cheslea a w Milanie pierwsze skrzypce....
0
@barteq To ich wychowanek i stąd taka cena odkupu.
0
@GigiAmoroso A punktowo w lidze dużo gorzej....
0
@blakkudium No to lepszy Kovac chyba. :)
0
@Szklaner Średnią? Ja widziałem typa w takim państwie europejskim, co miał 100 konkretów na 100dni. Udało się kilka w rok, a ludzie wiwatują.
0
@Fido66 Legit 100% . Kumpel kiedyś wysłał 100zl za "pewniaki" . I czeka jeszcze na typy.
0
@Szklaner Od razu widać że jesteś człowiekiem małej wiary.
3
I taka jest prawda. W Juve również był kwestionowany po meczach CL. Przez innych byłych graczy.
0
@Pawlak1992 I Mateusz Borek prowadzący debatę?
0
@Kgorecki2500 Najlpsze że Stano jak obieca gruszki na wierzbie ,to będzie co najmniej tak samo słowny jak reszta kandydatów.
1
@BulaKG Z tym Araujo to bym poczekał. Wczoraj mu mecz nie wyszedl. Ma swoje mankamenty. Ale w ostatnich meczach był bardzo dobry. Twardy i nieustępliwy w obronie.
0
@Rifek Ter Stegen nogami grać potrafi chociaż
2
@fart Nawet jak ja przyjmuje na 5 razy :)
0
@Comentateiro Timing był ok. Ale decyzja sama zła. Nie wychodzi do piłki jeżeli obrońca ma ja pod kontrolą. Książkowy błąd.
A to nie jest Elevator Kaborno żebyśmy sobie mogli Wojtka przyswajać i uczyć wyjść do piłki w wieku emerytalnym.
0
Szczęsny tym meczem pokazał dlaczego to nie on powinien bronić. Chłop nigdy nie grał z tak wysoko ustawiona linia obrony. Każde jego wyjście to walka o przetrwanie. Zupełnie nie zgrany z linia obrony, tam nie ma żadnego automatyzmu ani nici porozumienia. On krzyczał do Balde - "Olisadebe zostaw" .
I nie daje zupełnie nic extra jeżeli chodzi o grę na lini. Żadnej spektakularnej interwencji ratującej - ten strzał Di Marii to śmiech na sali jakby to wpadło.
0
@Comentateiro Najlepsze że czego by nie obiecał, to będzie co najmniej tak samo słowny jak reszta kandydatów.
4
@D10SLEO No orzechy są same w dobie dobre. Nawet rzadko kto soli włoskie, laskowe czy nerkowce.
0
@dzefrej234 Rola Kloppa w RB to tak na prawdę koniec kariery. Nikogo nie interesuje co się dzieje za kulisami...
3
@Kgorecki2500 Cola zero to jest dobra ale żeby garnek wyszorować.
2
@macio_944 Kilku ciekawych jest. Patrząc przez pryzmat tego że my potrzebujemy 9 na już. Nie jakiegoś mlokosa do ogrywania. I na to że jak kupowaliśmy 9 za slore pieniądze to ta się sprawdzała - patrz Villa czy Suarez.
To masz za podobne kwoty Gyokeresa, Lautaro, Isaka. Oczywiście przeglądając na dzisiejsze realia finansowe to Nas nie stać na nikogo
David za darmo to najlepsza opcja i jedyna realna.
3
@Arden Bo taka afera z nim była
39
A pamiętacie jak Lewy miał atakować sezon Messiego jeżeli chodzi o gole? :)
0
@Coutinho007 Ostatnio to znaczy kiedy? Bo dużo to się chlop nie nagrał.