0

@Comentateiro Jedno mistrzostwo Hiszpanii więcej warte od 4 w Holandii.

1

@Kapitan hawk Jak w końcu Zubi odejdzie po Merino to tam nie zostanie za ciekawa sytuacja dla następcy.

0

@Comentateiro Haag z Ajaxem nic szczególnego nie osiągnął. Trofeami holenderskimi to bliżej do ligi Katarskiej niz hiszpańskiej.


1

Myślicie ze Alguacil już powinien odejść z Sociedad? Mieli fajne seozny, grali nawet w CL. Ale no rozwoju to tam nie widać...

@Kapitan hawk

0

@Comentateiro Te dwa pierwsze kalafiory niech najpierw wygrają jakieś poważne trofeum żeby ich stawiać koło Xaviego.

3

@Luciano99 United wygrało na wyjedzie z Fulham 7 spotkań z rzędu :)

0

@arasz1819 Absolutnie nie od pierwszego. No i Ten Haag zaczynał w innym momencie.

0

@arasz1819 Ciężko żeby trenera miało weryfikować kilka/kilkanaście meczy w trakcie sezonu. Po zwolnieniu poprzednika za burdel i słabe wyniki :)

I to obojętnie w jakim klubie czy lidze. Okres przygotowawczy + jakieś zmiany personalne i można oczekiwać.

8

Jakby mi syn kiedyś przyszedł i powiedział że kibicuje albo nawet lubi Real. To bym wypierdo... za drzwi

0

@lithotripter No ale to kogo to wina że lewa strona ma takie debilne postulaty i kandydatów? Jak miałby się ktoś dostać?

Jedyna szansa to kandydat mocno prawicowy albo taki centro-prawicowy. Chodz to bez znaczenia bo poziom naszych wyborców jest taki że 80% nie umie wytłumaczyć pojęcia 'inflacja"

1

@escarabajo Oglądałem. Wypadł średnio. Miał gola ale po metrowym spalonym :) . A tak to nie wyłożył setki Fodenowi jednej.

0

@Ojciec5tkidzieci Dlatego piłka nożna jest nad siatkówka czy ręczna i będzie zawsze. Bo w futbolu można wszystko. A te inne drużynowe to trochę jak roboty.

0

@Popitek12 A Ci na których sie głosuję to nie pija?

1

Mbappe zawsze wyglądał świetnie gdy miał miejsce. Jak Real kontruje albo rywal musi się otworzyć to wygląda dobrze.
Jak graja na autobus albo miejsca nie ma to znika.

0

@lithotripter No jest lewicowy Zandberg i ta druga odklejona. Więc opcje są. Na szczęście społeczeństwo ma trochę rozumu żeby nie brać opcji lewicowych na poważnie.

0

@mekston W którym meczu?

0

@FabianekMrozek Co za kocopoly. Leo potrafił grać swietnie przy Neyu czy Suarezie. A i oni potrafili błyszczeć przy nim. Z Luisem świetnie się uzupełniali i nawet był sezon gdzie to Luis miał więcej goli w LL.

0

@Nightraider 17 latek? On się jeszcze zakocha 14 razy.

1

@lithotripter To akurat jedyny pozytyw.

3

@FCB_dimiC Ma macki które łapią czyjeś żony/dziewczyny

0

@escarabajo Myślisz że Marmoush od razu będzie grał?

1

@tbas Oni mieli kilka spotkań gdzie wyszarpali zwyciestwo w samej końcówce. A to musi się skończyć.

0

Zamiast syna Ronaldinho to my powinniśmy synów Liliana Thurama i Patricka Kluiverta ściągnąć :)

3

Naprawdę ktoś myślał że Atletico będzie walczyło o mistrza? Te kalafiory i tak mają więcej punktów niż powinni.
Z nami też wyglądali jak kelnerzy, ale co szczęścia mieli to ich. Ale na dłuższą metę samym szczęściem trofeum nie wygrasz.

0

@SergioBusquets5 Antony to może w Elevatorze Kaborno by się odbudował

0

@ShawnC Rzadko? Chłopie, wejdź sobie na transfmarkt i zobacz ile miał drobynch kontuzji....

On ma na drugie imię dyskomfort.

0

@ShawnC Ale do sraczki albo dyskomfortu przed ważnymi meczami też był zmuszany?

2

@TheNekro94 Mogli ich zrzucić za spadochronem jak wojskowy samolot.

3

Przecież gdyby udało się sprzedać Christensena ktory przyszedł za darmo. Za dobrą sumę pieniędzy. I wziąć w lato Taha. To byłby to świetny ruch.
Finansowo dało by to możliwość uzupełnienia składu jeszcze w innej formacji. A sam Dunczyk to co chwile jest po za grą. Kontuzja albo dyskomfort albo sraczka....

28

Jeszcze przed chwila marudzili tu ,że Araujo kończy się kontrakt i Juve składało ofertę rzędu 30mln w 50 ratach....
A teraz marudzenie że przedłużył kontrakt i nie odejdzie za mniej niz 65mln, jezeli w ogole do tego dojdzie. Dobrze rozumiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?