2

@macio_944 Kilku ciekawych jest. Patrząc przez pryzmat tego że my potrzebujemy 9 na już. Nie jakiegoś mlokosa do ogrywania. I na to że jak kupowaliśmy 9 za slore pieniądze to ta się sprawdzała - patrz Villa czy Suarez.

To masz za podobne kwoty Gyokeresa, Lautaro, Isaka. Oczywiście przeglądając na dzisiejsze realia finansowe to Nas nie stać na nikogo

David za darmo to najlepsza opcja i jedyna realna.

3

@Arden Bo taka afera z nim była

39

A pamiętacie jak Lewy miał atakować sezon Messiego jeżeli chodzi o gole? :)

0

@Coutinho007 Ostatnio to znaczy kiedy? Bo dużo to się chlop nie nagrał.

1

@Kamiloza91 Atletico to kalafiory i oni się liczyć nie będą.

0

@Bobo25 Reklamowali ten mecz I się cieszyli. A Canal + zmieniło sobie decyzje co do wybory i oni go pokazują. Rozegrali to nieźle.

1

@Arden @FcPortoFan1999 Do tego zlikwidowali przepis o młodzieżowcu. A paru od Nas dzięki temu się wybiło.

0

@Pedri16Future Jak Sancho?

0

@Criss18Barca Najlepszy stoper całej PL.

4

Tebas fan Realu. Siedziba REFE w Madrycie. Jeden z najlepszych sędziów hiszpański Iturralde Gonzalez mówi że 90% sędziów kibicuje Realowi.
Wałki na ich korzyść co chwila.
A oni grzeją sprawę Negreiry i wypuszczają filmy jak ich to sędziowie nie "krzywdzą" . No kabaret.

0

@Yoshi94 W Firmie tak. Natomiast ministerstwo to nie kest żadna firma. Tam musisz to mieć ponieważ reprezentujesz kraj, ludzi czy stanowisko Twojego resortu często w wywiadach itp. I nie możesz być debilem gadającym o uj wie czym

0

@Yoshi94 Bo umiejętności zarządzania powinny iść razem z know-how.

0

@messi33 5 minut filmu Barca. I 2 godziny Realu ,kto by chciał to oglądać?

0

@urbipl Jo nie wiedzioł.

0

@MesQueUnClub96 Pewnie jego wina że inne kalafiory poodpadały.

0

@Comentateiro Jego duch został.

1

@QQL5 Żeby wypier....ł jeden z drugim i pytania na piśmie mają być wysłane na adres.

1

@kiper09 Nie został wezwany. Bo na VARrze dzisiaj Perez siedzi.

0

@Kozinho. Ale za toster i wlepki byś nie puścił?

0

@Filipem Przecież możesz sobie zmienić by tło było czarne.

0

@FcPortoFan1999 Bo to wszyscy musieli że karny. Piłkarze Celty, wszyscy kibice i komentatorzy. Tylko sędzia i piłkarze Realu wiedzieli na co są umówieni.

0

@MesQueUnClub_87 Jak wspomniałem Griezmann grał bliżej światła bramki. To był gość z TOPU. Który kosztował dużo więcej. Ograny W LL z zespołu w CL. Mistrz Świata.

Gdzie mu do Raphini z Leeds.....Który w CL nie grał oraz zmienil ligę. A i tak w 1 sezonie zrobił lepsze liczby. W zespole Który notował najgorsze liczby od X lat!

1

Że karny hyl to jasne. Ale któryś tam z rych asów komentujących mówi że strzał Mbappe nie do obrony. A on uderzył tam gdzie stał Bramkarz z ostrego konta. A brnakarz jakiegoś dziwnego pajacyka zrobił....

7

Sędzia po meczu : Przez 5 minut mieliśmy brak łączności z wozem VAR.

0

@Comentateiro Za rok o tej porze bedzie można wyciągać wnioski.

1

Hahahahahaha. Nie może być karnego bo Real musi się podnieść i pokazać mental.
Jak to mówił Valverde , wpierdol w El Classico ich buduje.

1

@Comentateiro To było pół żartem pół serio :)

Ale chyba tylko głupiec mógłby się spodziewać że przyjdzie Amorim i w trakcie sezonu z rozbitej ekipy, bez mentalu i stylu ,bez okresu przygotowawczego zrobi super zespół.

0

@Comentateiro Oni po Ten Haagu będą z rok ze wstrząsu wychodzić.

1

A czemu Tchoumeni nie na środku obrony dzisiaj? Dobrze mu tam szło.

0

@Hajny Guler czasem potrafi zostawić dobre wrażenie. Ale nie robi liczb.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?