PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale jestem ciekaw jak sobie tv poradzi z taką multiligą. Tyle meczy na raz to chyba nigdy nie było. Przejście między ekranami czy gdy padną na stadionach bramki jednocześnie.
0
@EncoreEncore Pójdzie Boniface. Gra w klubie który więcej na tym zarobi. Dla takiej Villi to aż takie pieniądze nie są. A sam Duran 100mln Euro za rezerwowego. No interes by zrobili.
0
Aston Villa odrzuciła ofertę Arsenalu ( 60mln funtów) za Watkinsa. Arsenal 158 podejście pod kupno jakiejś 9.
A Villa sprzedawać nie musi. Ostatnio odrzucili podobna ofertę za rezerwowego napastnika Durana. Gdzie podobno rozmowy mogli by zacząć od 100mln.....
0
@tadzik447 Robota w trakcie Ligi Mistrzów? To zakład karny?
0
@Aragorn33 U Nas jest teraz tak pięknie i tak się dobrze żyje. Że Anglicy na zmywak do Nas przyjeżdżają pracować.
0
A jakie oni maja konkretne zarzuty? :)
1
@BulaKG I Henka Larsson.
0
@ViscaelBarca2007 No właśnie taki profil czasem się przydaje jak grasz na autobus i zostało 20 min.
2
Dawno nie było tej mordy parszywej a artykule.
3
@fart Chyba że chodzi o pójście na piwo.
6
City bez ławki, a będą jeszcze oddawali jedynego gościa który z ławki różnice może zrobić.
2
@Janas11224 Na pewno mental to on ma lepszy od Peni. Ale Bramkarz nie mentalem ratuje ekipę. On musi dać coś ekstra. Bo na razie to wygląda jakby przyszedł do Barcy się nauczyć w piłkę grać.
0
@kuz No niby normalne. Ale dalej w tym logiki brak. Bo rozumiem wygrać rywalizację na boisku. A tu no nie dał Wojtek argumentów.
0
@SinMistico Idealnie żeby przepaść u Simeone.
5
Jeszcze jego pierwszego nie zarejestrowali a już drugi kontrakt. :)
0
@barcanawieki Ostatnimi 3 meczami zasłużył.
0
@July_6_BcN Po wyborze klubu od razu widać że pod deklem coś musi być nie teges.
0
@July_6_BcN Ale niesmak pozostał?
2
@blakkudium A co to za jakiś sponsor? Nike z Temu?
Same stroje świetne.
0
@wojopancer Elastyczność była by fajna gdyby akurat Tobie pasowała. Bo jakbyś na kogoś zagłosował a on by był tak elastyczny że miałbyś gorzej to jednak ciężko o zadowolenie :)
11
@blakkudium Szybko poszło z tym Motta. A taki genialny był...
18
Genialny kierunek do rozwoju dla młodych graczy. Słyszałem że zaraz to będzie liga top5 na świecie.
2
@Sherem No albo dziś Robert miałby popowe mniej goli bo większość strzelał by Leo.
0
@MOLESTA Fort też nie zyskal. To samo Torre.
0
@kanver_ Torre to mu może korki pastować
0
@kaamil1910 Ale nie każda akcją sam na sam. Musi się kończyć karnym albo czerwona kartką.
0
@Comentateiro Półfinał był wielkim wyczynem. Ale no to tylko jeden sezon i za półfinały pucharów nie rozdają. Nawet pocieszenia.
0
A pełno cymbałów chciało sprzedać Fermina po słabszym okresie.
Chlop wychowanek, zarabiający grosze. Po pierwszym sezonie na takim poziomie, zaliczając po nim 2 Turnieje reprezentacyjne był bez formy. No wielkie rzeczy....
0
@Arden Lewy wykanxaac akcje potrafi. Ale przyjęcie piłki ostatnio dramat. A w rozgrywaniu akcji tylko przeszkadza.
0
@MesQueUnClub_87 Biorę w ciemno.