0

@DonCarletto Premier League to nie najwyższy poziom?

0

@Jersi1 Mogą pooglądać jak Pedri piłka operuje.

0

@Cvzx W CL to na każdy mecz trzeba być zmotywowanym. Takie wróżenie z fusów meczów nie wygrywa. To poziom gdzie każdy może wyeliminować każdego.

0

@michal26 Ja nie możesz? Robisz to jednym przyciskiem wybierając godzinę na pasku zdarzenia. Nje ma lepszej apki pod tym względem. A miałem wszystkie.

0

@Mitch_Atleta Mu się da życzyć gorzej trenersko? Zwolniony z 5 klubów z rzędu chyba i zesłany do Turcji....

0

@michal26 Jeżeli chodzi o oglądanie sportu to najlepsza. Ponieważ masz przewijanie 24h programów i caly program co o której leciało i klikasz raz i oglądasz. Dużo lepsza i funkcjonalna niż apka Canal + gdzie aby odtworzyć mecz musisz się naszukać.

0

@Chucky W Klasyku? Żaden.

0

@michal26 No to 100zl na kilka osób aby mieć wszystko to chyba nie jest dużo? Zwłaszcza że funkcjonalność super.

2

Ciekawe czy Gundogan wyjdzie do wywiadu powiedzieć że koledzy byli za mało źli i smutni.

0

City XG na poziomie 0,05! Elevator Kaborno miałby lepsze.

0

@michal26 Masz Playera. Oni mają pakiet sport za 90zl z możliwością włączenia meczu z odtworzenia albo na żywo jednym przyciskiem. I masz wszystkie Eleven + Canal +

0

@GeneralXavi Kup sobie pakiet z liga i liga mistrzów. Za 70zl to nie jest dużo.

0

@kamiVeB Wywiesza transparent że liczy się tylko gala FIFA ? :)

0

Ale co Pepula z tym Haalandem odwalił? Oni wyjdą bronić wyniku?
Ostatnio w Newcastle obrońcy skupieni na Haalandzie co wykorzystywał Marmucośtam. To ten kombinuje....

4

@tbas Tu nie chodzi o to że Europa zła czy dobra. Nie po to ta wspólnota powstawała żeby zrobić samozaoranie własnych gospodarek. I żeby Chiny czy USA nam odlatywały gospodarczo, militarnie czy technologicznie.

Ludzie rządzący w Brukseli się do tego przyczynili przez lata. Nie mówiąc o polityce migracyjnej....

No i tu nie chodzi o popieranie odklejenca Trumpa. Problem polega ja tym ,że on może mówić co chce, bo my uja możemy im zrobić.

1

@MesQueUnClub96 Legendarne to co najwyżej jego przyjęcia piłki na 5 razy by były. Katalonczycy by wnukom opowiadali.

1

@ViscaelBarca2007 Powinien powtórzyć sklad z Newcastle

1

@MesQueUnClub96 Zamieszanie większe zrobił niż Tusk w 100dni.

7

Bellingham zawieszony na 2 mecze. Real sie będzie odwoływał.

I ja bym takie odwołanie uwzględnił zmieniając na 4 mecze zawieszenia.

4

@Mokofacza Bo Maryciaki mają swoją stronę tak ujową że siedzą tutaj.

0

@Encore Raz że muszą wyjść jak na Newcastle. A dwa że wynik pozwoli Realowi grać kontry.

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem nawet czy nie 8:2.

0

@Pnog37 A ile goli I asyst miał Rodri?

2

@FcPortoFan1999 Chcialbys żeby gwizdali pod nich w Portugalii i robili wały Porto?

0

@FcPortoFan1999 Uczciwie przegrywać i wygrywać.

0

@Comentateiro Użytkownik dostal bana na 10lat pewnie.

2

@Kitek1640 Mnie by tylko wkur...ła. Nie będę z babą piłki oglądał i jeszcze jej tłumaczył. Niech myje gary albo co tam innego robi.

0

@daniel32778 A za co nie lubić Pique? Przecież on głupot nie opowiadał. Wbijał zawsze szpile w Real to gwizdali.

0

@arasz1819 Pewnie zebrał. Ale po co się chwalił ze pierwszy? Czemu ma służyć zebranie miliona?
Kogo to ogólnie obchodzi finalnie? Bo keseli ktoś patrzy na to przy oddaniu głosu to jakiś imbecyl.

0

@Messibestplayerintheworld Jak on właśnie z Madrytu odchodził do Milanu.

Obstawiam PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?