0

@Coutinho007 No Lewy jednak stracił pamięć patrząc jak obecnie gra w pozycyjnym i operuje piłka ;)

No i nasz klub niestety to nie miejsce gdzie dorosłych gości będziemy uczyć w piłkę grać.

1

@michal26 Gladki wpierdziel 3:0 niestety.

0

@Coutinho007 Ze swoją charyzmą to pół sezonu w United by wytrzymal.

1

@ViscaelBarca2007 Ale my nie potrzebujemy wypożyczania. Chyba że z opcją wykupu. Nie jesteśmy klubem aby komuś ogrywac rezerwowych.

Sam Doku jest klasę gorszy od Nico.

Uważam że 50mln za Nico to jest promocja. Ponieważ on ma 22 lata. I nawet gdyby nie wypalił to na nim nie starcimy. Jak na np Leao....

0

@Coutinho007 Omorodion w operowniu piłka to jest 2 klasy gorszy od Isaka. Stąd i 2 razy tańszy.

0

@MessiForeverTheBest Małpy z jakim zaimkiem?

0

@michal26 Z tym że w Interze podaja bidony.

0

@ViscaelBarca2007 Biorąc pod uwagę wiek/allimatyzacje/cenę to lepiej tylko wypada Lookman.

Każdy inny gorzej od Nico. A i tu na siłę.

1

@Marian_Pazdzioch Kto panikował ten panikował. Tak samo z Covidem.

0

@buglikos Jakby w drabince trafili Elevator Kaborno i Leicester to były by jakieś szanse.

1

@Luccas Ja nigdzie nie stawiam znaku równości. Ale jakoś trzeba zacząć. Jak widać po NBA czy innych ich dyscyplinach. Oni to potrafią. I podałem to jako przykład.

2

@Luccas No NBA jako produkt się znudziła rzeczywiście.

0

@Faro Obecnie rotację nie były potrzebne bo mieliśmy spore przerwy między spotkaniami. Dzięki top8 w CL między innymi.

A i tak odpoczywał Robert, Gavi , Kounde, Casado, Balde i wszyscy stoperzy.

0

@MesQueUnClub_87 Ale elektrownie mają.

1

@Borneo Doganiamy Rumunię brawo.

0

@Mitch_Atleta No wiec kogo byśmy nie trafili to jesteśmy w lepszej sytuacji.

0

@VbamboeB Bo to drużyna z wieloma brakami. Na pewno nie są mocniejsi bez Mbappe. A nawet z nim nie potrafili ogrywac lepszych ekip.

0

Prawda jest taka że PSG w roli faworyta po odejściu Mbappe nikt nie wymieniał. I dalej nim nie są. Może i Benfica jest trochę łatwiejszym przeciwnikiem, ale to nasze zwycięstwo też było fartowne. To jest 1/8 Ligi Mistrzów i można było trafić gorzej. Kogo los przydzieli tego trzeba pokonać i tyle.

0

@Batys Ale co pożył to jego pewnie ;)

2

@Comentateiro W przypadku polskiego piłkarza trzeba łapać okazję. Bo u Nas 25 latek to jeszcze młody talent.

0

@Ojciec5tkidzieci Brzoska ma ten komfort. Że on sobie może mówić co chce. Bo to go prosili, a pieniążków z żadnego stołka nie potrzebuje.

0

@Mitch_Atleta Nie no ewidentny nur. Chłop widział że obrońca wystawia nogę. I chcial to wykorzystać. Wyszła symulka straszna. Zasluzona żółta. Bo padł jakby porażony piorunem.

2

@esem91 Endrick na ławce też dużo nie zdziała. A na 1 sklad szans nie ma....

3

@Borneo W nasze też będą ingerowali. Holowni się boja, także będzie miał z 5%

4

@Cvzx Olmo w Prime? Niech on trzy mecze z rzędu bez kontuzji zagra.

1

@blakkudium Jeszcze tylko 3...

1

@RoberDzik Ja się nie pytam co zrobi czy nje zrobi. Tylko co już Ci się zmieniło?

4

@F3DO Po sędziach się przejadą

4

@RoberDzik A to co Ci w życiu Europejczyka Trump zmienił?


Nie żebym był jego zwolennikiem. Koło uja mi lata. Ale tak z ciekawości?

0

@Gall No w zeszłym sezonie tak dobrze nie wyglądał. A trener ten sam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?