PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 No Lewy jednak stracił pamięć patrząc jak obecnie gra w pozycyjnym i operuje piłka ;)
No i nasz klub niestety to nie miejsce gdzie dorosłych gości będziemy uczyć w piłkę grać.
1
@michal26 Gladki wpierdziel 3:0 niestety.
0
@Coutinho007 Ze swoją charyzmą to pół sezonu w United by wytrzymal.
1
@ViscaelBarca2007 Ale my nie potrzebujemy wypożyczania. Chyba że z opcją wykupu. Nie jesteśmy klubem aby komuś ogrywac rezerwowych.
Sam Doku jest klasę gorszy od Nico.
Uważam że 50mln za Nico to jest promocja. Ponieważ on ma 22 lata. I nawet gdyby nie wypalił to na nim nie starcimy. Jak na np Leao....
0
@Coutinho007 Omorodion w operowniu piłka to jest 2 klasy gorszy od Isaka. Stąd i 2 razy tańszy.
0
@MessiForeverTheBest Małpy z jakim zaimkiem?
0
@michal26 Z tym że w Interze podaja bidony.
0
@ViscaelBarca2007 Biorąc pod uwagę wiek/allimatyzacje/cenę to lepiej tylko wypada Lookman.
Każdy inny gorzej od Nico. A i tu na siłę.
1
@Marian_Pazdzioch Kto panikował ten panikował. Tak samo z Covidem.
0
@buglikos Jakby w drabince trafili Elevator Kaborno i Leicester to były by jakieś szanse.
1
@Luccas Ja nigdzie nie stawiam znaku równości. Ale jakoś trzeba zacząć. Jak widać po NBA czy innych ich dyscyplinach. Oni to potrafią. I podałem to jako przykład.
2
@Luccas No NBA jako produkt się znudziła rzeczywiście.
0
@Faro Obecnie rotację nie były potrzebne bo mieliśmy spore przerwy między spotkaniami. Dzięki top8 w CL między innymi.
A i tak odpoczywał Robert, Gavi , Kounde, Casado, Balde i wszyscy stoperzy.
0
@MesQueUnClub_87 Ale elektrownie mają.
1
@Borneo Doganiamy Rumunię brawo.
0
@Mitch_Atleta No wiec kogo byśmy nie trafili to jesteśmy w lepszej sytuacji.
0
@VbamboeB Bo to drużyna z wieloma brakami. Na pewno nie są mocniejsi bez Mbappe. A nawet z nim nie potrafili ogrywac lepszych ekip.
0
Prawda jest taka że PSG w roli faworyta po odejściu Mbappe nikt nie wymieniał. I dalej nim nie są. Może i Benfica jest trochę łatwiejszym przeciwnikiem, ale to nasze zwycięstwo też było fartowne. To jest 1/8 Ligi Mistrzów i można było trafić gorzej. Kogo los przydzieli tego trzeba pokonać i tyle.
0
@Batys Ale co pożył to jego pewnie ;)
2
@Comentateiro W przypadku polskiego piłkarza trzeba łapać okazję. Bo u Nas 25 latek to jeszcze młody talent.
0
@Ojciec5tkidzieci Brzoska ma ten komfort. Że on sobie może mówić co chce. Bo to go prosili, a pieniążków z żadnego stołka nie potrzebuje.
0
@Mitch_Atleta Nie no ewidentny nur. Chłop widział że obrońca wystawia nogę. I chcial to wykorzystać. Wyszła symulka straszna. Zasluzona żółta. Bo padł jakby porażony piorunem.
2
@esem91 Endrick na ławce też dużo nie zdziała. A na 1 sklad szans nie ma....
3
@Borneo W nasze też będą ingerowali. Holowni się boja, także będzie miał z 5%
4
@Cvzx Olmo w Prime? Niech on trzy mecze z rzędu bez kontuzji zagra.
1
@blakkudium Jeszcze tylko 3...
1
@RoberDzik Ja się nie pytam co zrobi czy nje zrobi. Tylko co już Ci się zmieniło?
4
@F3DO Po sędziach się przejadą
4
@RoberDzik A to co Ci w życiu Europejczyka Trump zmienił?
Nie żebym był jego zwolennikiem. Koło uja mi lata. Ale tak z ciekawości?
0
@Gall No w zeszłym sezonie tak dobrze nie wyglądał. A trener ten sam.