PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Comentateiro @Lola120 Kobiety są jak wino. Im starsze tym dłużej powinny siedzieć w piwnicy.
0
@BORO_12 Dziwne żeby nie posadził 59letniego Buffona.
Chlop jest dobry ale na pewno nie lepszy od Ter Stegena. Uważam że to podobna półka. Z tym że Niemiec ma lepszy dla Nas profil.
15
Flick ma wątpliwości?
W rzeczywistości to by mu środkowy palec pokazał.
0
@BORO_12 A co Wojtek wygrał w tych swoich wybitnych sezonach? On w Juve to był w CL kwestionowany co chwile.
0
@mekston Repka zdecydowanie Mbappe.
Drużynowo zdecydowanie Haaland. Tytuły w lepszej lidze. Plus 2 lepsze ligi na koncie.
0
@maroon Wiele. Natomiast post był z przymrużeniem oka. A Dembele jako odwrotność nie pasuje :)
0
@mekston Wiem. Ale Haaland ma jeszcze więcej lat gry pewnie. A CL już ma. Tytuły z znacznie lepszej ligi. I drużynowe i indywidualne. A z repka to wiadomo.
1
@Kapitan hawk Kupiłem bezpośrednio od Niemca. Pewnie według niektórych słaby ze mnie patriota. :)
3
@Kapitan hawk Ja widzę zło u wszystkich którzy robią źle. Uważam że w każdym kraju są cymbały i zwyrole. I każdego za popełnione przestępstwo bym karał tam samo bez względu na narodowosc. Natomiast gdy poziom takich zdarzeń ma się podnieść przez imigrantow, no to dziękuję za takie benefity i współczuję każdemu kto na siebie coś takiego ściąga.
0
@BorzyKrzys W Ameryce Południowej noszą. Ale w takiej Francji to też tego pełno.
1
@Derean Ter Stegen przy Szczęsnym to profesor dalej.
6
@Kapitan hawk Takich wiadomości to ja mogę znaleźć o każdej nacji. Ale jak przeliczysz liczbę morderstw/gwałtów na % populacji. To już wychodzi nieciekawie dla takich obywateli co przypłynęli pontonem.
1
@Kapitan9 Klubu kokosa?
0
@Herato i to jest gość. Chłop jak będzie 30 lat kończył. To Lewy już 10 lat na emeryturze będzie.
1
@agaFCB To mu okaż taki sam brak szacunku. I po temacie.
2
@Kapitan hawk Czyli bez batów i na boisku i po za nim.
0
@maroon Znaczy akurat Dembele byl tam w poprzednim sezonie. I szału nie było. Wiadomo Mbappe go blokował....
2
@Kapitan hawk Nie imigrant? Kolejny sukces i owoc pokazujący aklimatyzację tych ludzi za granicą. Brawo ;)
1
Mbappe taki dobry. A tu Real z nim w składzie wygląda gorzej niż rok temu. A PSG dużo lepiej niż rok temu :)
0
@Eklerek Ale co mnie obchodzi kto go trzymał i jak. Kontraktu z bronią do głowy przystawiona nie przedłużał chyba?
Możesz sobie te sycbe liczby przywoływać. Ale Messi w jego wieku to miał kilka Złotych piłek na koncie.
@mekston Może sobie i wbijać na 1 miejsce w CL. Liczby są niczym jeżeli ostatecznie nie dają tytułów. Nie jest to artysta jak Messi gdzie nim się świat zachwycał nawet bez żadnych liczb
A czym są gole w CL , jeżeli nie masz żadnego tytułu. A drużyna bez Ciebie dalej wygrywa to samo?
0
@Eklerek Ale samemu Mbappe to blizej do Haalanda. Gość strzelał gole ale nigdy kreatorem nie byl. Do tego grał tylko w śmiesznej Ligue 1
0
@Herato Chłop tak na prawdę to nic z nimi nie wygrał a wydał najwięcej w PL w ostatnich latach.
Myślę że nie tego oczekują kibice żeby Cię z pucharów jakieś Sportingi wyrzucały. A ograc potrafiłbyś tylko Porto.
0
@jakub1906 Śmiało ryzykuj.
0
@kinioo Średnio ciekawe. Ale no nie oni pierwsi w futbolu wpadli na tak głupi pomysł.
2
@DonCarletto Transmisja z tych batów by przyciągnęła dużo więcej ludzi niż sam mecz. :)
1
@Borneo Świetna sprawa. W dupie mam Mentzena. Ale fantastyczna sprawa widzieć jak wyborca PO cieszy się z takich rzeczy. Duma
2
@Kapitan hawk Zabrania. Ale to muzułmanin był. Polaka nie stać na samochody z autopilotem.
0
@Kapitan hawk Trzeźwy muzułmanin bo mu wiara zabrania pić.
3
@michal26 Dzień z Trzaskowskim. 5h make-up 2 godziny. Wystąpienie przez zaproszonymi statystami. Odpowiedź na znane wcześniej pytania. I 14 godzin snu.
Z Nawrockim to spowiedz u Jarka ,wizyta u logopedy. I jakaś blazenada na wystąpieniu.
0
@Criss18Barca Dane z Polski mnie nie interesują. Bo u Nas rośnie poziom zidiocenia społeczeństwa.
Jeżeli chodzi o suche liczby to dalej jest piłka nożna i długo długo nie
No i dane nie uwzględniają strimow albo przekazów nielegalnych. A tego 20lat temu nie było :)
@Gall