La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 903 Culés

5

Oj Leszek Miller chyba nie lubi Żukowskiej:)


@Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca

0

@tomek8756
Pomijając już tą wypowiedź, to Polska jest chyba jedynym krajem, który tak żyje przeszłością i wydarzeniami sprzed 80 lat...Katyń, Wołyń, II WŚ itd i ciągle w polityce "grają" tymi kartami i to jest obrzydliwe...jakby obecnie nie było ważnych spraw.

5

@norbi77 Ponieważ wszyscy inni uzyskali już co chcieli.
Na tym polega polityka zagraniczna. Coś za coś.

My jesteśmy po prostu nieudacznikami. Nie mamy szans ja glowice jądrową, nie mamy elektrowni atomowej gdzie Rununi nawet mają. Jako jedni z nielicznych nie możemy od tak sobie jechać do USA np...

0

@PatrykBarca co masz na myśli, że nie możemy sobie do USA jechać?

1

@PatrykBarca
Ok. Ale wykopywanie zwłok co nam da? Satysfakcję, że po tylu latach do tego dojdzie? Bo co więcej?

7

@norbi77 Co za bzdury. Faktycznie, rodzinom 100 tys. osób zależy na "satysfakcji"...

0

@BorzyKrzys
Satysfakcję, to mowa o politykach. Bo co więcej zyskają?
Skoro żyją tylko wnuki zamordowanych, którzy nawet tego nie pamiętają, a większość z nich nie wie pewnie o co kaman i najwięcej krzyczą o to właśnie politycy.

0

@norbi77 A co nam da zwrócenie obrazów przez Niemcy? Przecież malarze dawno nie żyją.

0

@mekston Chodziło mi o to że potrzebujemy wizy. A tacy Czesi, Słowacy czy Litwini nie :)

0

@PatrykBarca
Głupie porównanie.
Co mają zabytki/dzieła narodowe, do ekshumacji zwłok ludzi, których np Ty nawet nie znasz i nic nie zmienią w Twoim życiu?

0

@PatrykBarca nie potrzebujemy wizy

2

@norbi77 Nam może nie da nic ale tym ludziom da przynajmniej godziwy pochówek. Ważne żeby mieć w życiu jakieś zasady a o zmarłych też należy dbać

1

@tomek8756 Absolutnie obrzydliwa wypowiedź... stare trupy niemowląt z powyrywanymi rączkami...

0

@Kgorecki2500
No tak, tylko mi chodzi o to, że walczą o to tak bardzo, żeby potem to wykorzystywać w politycznych sporach.

2

@norbi77 Sorry, ale o Wołyniu każdy powinien mieć podobne zdanie. Niestety, Polska jak zawsze oblewa testy w prostych tematach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?