0

@escarabajo Alexis się nie łapie u takich kalafiorow?

0

@Ojciec5tkidzieci Mnie bardziej martwi że ktoś typa zna....

0

@gaucho104 Tak się go nie chcieli pozbyć ze oferował tylko 1 rok kontraktu bo fizycznie nie dojeżdżał

1

@Pressinho No Savinho to zupełnie inny przypadek. Bo właśnie przepłacony nie jest. A kadrę trzeba mieć szeroką i zmienników też.

0

@blakkudium Ja nie rozumiem dlaczego on nie gra w podstawie na 9 tylko ten Havertz...

0

@gumaz Przynamniej teraz nie będą musieli już tam jeździć na interwencję.

0

@comtedurgell No kosztuje więcej od Łososia Ale tylko w Grudniu. W każdym innym miesiącu kupisz karpia za mniej niż połowę ceny.

0

@Jakchcesz Ciężko czasem to ocenić bo akcje są w kosmicznym tempie prowadzone.

0

@takisobiektos A jakie aspiracje ma obecnie Milan przy Atalancie? :)

1

@zazaraza Larsson

0

A myślicie ze Ci co się śmieją z Ekstraklasy oglądają piłkę nożną kobiet?
Przecież to jak inna dyscyplina...

0

@ViscaelBarca2007 Ni jasne że tak. Ale po pierwsze to na ten moment icrak nas nie stać nawet na parkingowego. Więc nie ma co gdybac. A jego przyjściem i tak wiąże się z odejściem kogos. Czy to byłyby on czy inny skrzydłowy to za darmo grał nie będzie. A jak nie poznasz jego oczekiwań to możesz wróżyć z fusów.

0

@Faro Na co pracuje? Haha.

0

@BORO_12 No pensję to każdy zarabia. A premiia przy kluauzli to za co?

0

@Pressinho Że wart nie był to wiadomo. Ale można było się spodziewać lepszych statystyk. Albo lepiej zainwestować te 100mln...

1

@Marian_Pazdzioch Bardziej to tylko rzut młotem.

0

@novy1899 Ale nam się lepiej gra jak przeciwnik się otwiera. Jest więcej miejsca.

2

A po kiego usuwać konto i jeszcze o tym informować. Albo ankiety robić?
Można nie wchodzić na stronę i efekt taki sam.

2

@novy1899 Proszę Cię. Ich Xavi ogrywal i wrzucał 3 , 4 gole. Oni mają skład średni, trenera wypalenca. I Serie upokorzeń w meczach z nami. Do tego w ostatnich meczach nic nie grali. Wyniki na styk z słabymi drużynami.

9

@Eklerek To Polska tu zawsze znajdzie się grono cynbalow którym coś nie pasuje. Jak i grono wielbicieli.

0

@tbas Patrząc jaka oni mają serię z nami to tak.

Nawet ich gra w wielu meczach była tragiczna i uratowali wynik w końcówkach.

1

@Nightraider A niech idzie w pizdu. Byle budżet zwolnić.

0

@maroon Do niego może Jezusek przychodzi codziennie :) Wystarczy mocno wierzyć podobno.

2

Narzekanie że Kounde gra najwięcej w tym roku. Że potrzebuje odpoczynku.
A wystarczy się na trening spóźnić.

0

@Sulimo Chłop jest teraz bez formy zupełnie. Ale "przed chwila" miał sezon gdzie robił świetne liczby i to za Ten Haaga...

14

Patrząc na ten sklad to szału nie robi. Trzeba im klasycznie spuścić manto. I się skonczy ogrywanie ogórków jak seria zwycięstw.

1

@Kapitan hawk Ciekawe ile prawa do tego gówna.

16

@Faro A skoro Darek to Dariusz. To dlaczego Marek to nie Mariusz?

0

@gaucho104 Xavi dostal niechcianego w Europie Cancelo i leśnego dziadka Gundogana. A Flick dostal Olmo. Więc gdzie różnice? @tbas

Nie mówiąc o tym że Xavi miał szpital a Flick pełny zespół.

3

@kuz Ale on już blokował nam rejestrację zawodników.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?