PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Alexis się nie łapie u takich kalafiorow?
0
@Ojciec5tkidzieci Mnie bardziej martwi że ktoś typa zna....
0
@gaucho104 Tak się go nie chcieli pozbyć ze oferował tylko 1 rok kontraktu bo fizycznie nie dojeżdżał
1
@Pressinho No Savinho to zupełnie inny przypadek. Bo właśnie przepłacony nie jest. A kadrę trzeba mieć szeroką i zmienników też.
0
@blakkudium Ja nie rozumiem dlaczego on nie gra w podstawie na 9 tylko ten Havertz...
0
@gumaz Przynamniej teraz nie będą musieli już tam jeździć na interwencję.
0
@comtedurgell No kosztuje więcej od Łososia Ale tylko w Grudniu. W każdym innym miesiącu kupisz karpia za mniej niż połowę ceny.
0
@Jakchcesz Ciężko czasem to ocenić bo akcje są w kosmicznym tempie prowadzone.
0
@takisobiektos A jakie aspiracje ma obecnie Milan przy Atalancie? :)
1
@zazaraza Larsson
0
A myślicie ze Ci co się śmieją z Ekstraklasy oglądają piłkę nożną kobiet?
Przecież to jak inna dyscyplina...
0
@ViscaelBarca2007 Ni jasne że tak. Ale po pierwsze to na ten moment icrak nas nie stać nawet na parkingowego. Więc nie ma co gdybac. A jego przyjściem i tak wiąże się z odejściem kogos. Czy to byłyby on czy inny skrzydłowy to za darmo grał nie będzie. A jak nie poznasz jego oczekiwań to możesz wróżyć z fusów.
0
@Faro Na co pracuje? Haha.
0
@BORO_12 No pensję to każdy zarabia. A premiia przy kluauzli to za co?
0
@Pressinho Że wart nie był to wiadomo. Ale można było się spodziewać lepszych statystyk. Albo lepiej zainwestować te 100mln...
1
@Marian_Pazdzioch Bardziej to tylko rzut młotem.
0
@novy1899 Ale nam się lepiej gra jak przeciwnik się otwiera. Jest więcej miejsca.
2
A po kiego usuwać konto i jeszcze o tym informować. Albo ankiety robić?
Można nie wchodzić na stronę i efekt taki sam.
2
@novy1899 Proszę Cię. Ich Xavi ogrywal i wrzucał 3 , 4 gole. Oni mają skład średni, trenera wypalenca. I Serie upokorzeń w meczach z nami. Do tego w ostatnich meczach nic nie grali. Wyniki na styk z słabymi drużynami.
9
@Eklerek To Polska tu zawsze znajdzie się grono cynbalow którym coś nie pasuje. Jak i grono wielbicieli.
0
@tbas Patrząc jaka oni mają serię z nami to tak.
Nawet ich gra w wielu meczach była tragiczna i uratowali wynik w końcówkach.
1
@Nightraider A niech idzie w pizdu. Byle budżet zwolnić.
0
@maroon Do niego może Jezusek przychodzi codziennie :) Wystarczy mocno wierzyć podobno.
2
Narzekanie że Kounde gra najwięcej w tym roku. Że potrzebuje odpoczynku.
A wystarczy się na trening spóźnić.
0
@Sulimo Chłop jest teraz bez formy zupełnie. Ale "przed chwila" miał sezon gdzie robił świetne liczby i to za Ten Haaga...
14
Patrząc na ten sklad to szału nie robi. Trzeba im klasycznie spuścić manto. I się skonczy ogrywanie ogórków jak seria zwycięstw.
1
@Kapitan hawk Ciekawe ile prawa do tego gówna.
16
@Faro A skoro Darek to Dariusz. To dlaczego Marek to nie Mariusz?
0
@gaucho104 Xavi dostal niechcianego w Europie Cancelo i leśnego dziadka Gundogana. A Flick dostal Olmo. Więc gdzie różnice? @tbas
Nie mówiąc o tym że Xavi miał szpital a Flick pełny zespół.
3
@kuz Ale on już blokował nam rejestrację zawodników.....