0

@Fake69 A to nigdy nie widziałeś aby linowy pokazał spalonego albo aut dla jednej drużyny a główny podjął inna decyzje?

@tbas No jak skąd ma wiedzieć? To na boisku musi widzieć. Linowy się pospieszył. Ale to główny podejmuje wszystkie decyzje.

0

@tbas @KamQiX Liniowy jest tylko do pomocy. Glowny podejmuje decyzje oraz przerywa lub puszcza grę. Szymon tam popełnił błąd bo wytyczne są takie że na stykowych sytuacjach puszczasz grę i potem można to zweryfikować. Bo właśnie po to powstał VAR. I aby nie było błędów i móc z niego korzystać. Tam miał szczescie.

Ale wiele razy Szymon byl zbyt pewny siebie i nie chciał skorzystać z VAR.

0

@betonito Nico dogadał się ze dadzą kJ odejść za kwotę jak w klauzuli jeżeli zostanie.
Dwa to my potrzebujemy lewego skrzydła. Inne alternatywy nią są "tansze" a i pewności nie ma czy się sprawdza że względu na aklimatyzacje i zmianę ligi.

1

@Szymemdymek Nie dostanie ani minuty. Bo nie ma zielonego światła do gry.

3

Tomek Ćwiąkalski - Real wygląda jak za schylkowego Beniteza.

1

@tbas Ale ja np zawsze lubię jak Real przegrywa. Nie ważne jak gramy my. To przegrana Realu cieszy.

0

@VegetaPolska Znaczy do tej taktyki Rodrygo też się nadaje. W tym momencie np powinien grać on i Mbappe. I właśnie w razie kontuzji trzeba mieć zmiennika.

0

@joloskyy Może postawa na treningu zasłużył chociaż na mecz z 4 ligowcem.

2

@escarabajo Wystarczy zagrać 2 w ataku ,bez żadnej 9. Tylko z wymiennością pozycji i schodzeniem do skrzydeł.

1

@BulaKG 65 złotych to opłata klimatyczna.

0

@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub_87 To nie jest kwestia organizacji tylko wybrany model biznesowy. Biedronka "powiększa" swoją powierzchnię handlowa oraz maksymalizuje potencjał sprzedażowy poprzez umieszczenie towaru wszędzie. Na zmianę pracuje tam mało osób i nawet nie byli by w stanie tych palet wszystkich rozłożyć. A tak cześć towaru sprzedają prosto z palety...

I jest to zupełna odwrotność Lidla który ma swoje sklepy zaplanowane co do centymetra. I szerokość alejek np....

I jedni i drudzy wychodzą na "swoje" bo biją konkurencję i to znacznie jeżeli chodzi o zysk.

0

@wojopancer Obaj mieli Genialna technikę oraz drybling. Ale Roni do tego nigdy nie symulował. Był podziwiany przez wszystkich. A na Neya nie raz gwizdano.
Roni zdecydowanie.

0

@GigiAmoroso Śmigał w koszulce LFC to dużo powiedziane. Bo chlop był jednym z największych wtop transferowych. Albo ławka, albo kontuzja.

0

Komentarz usunięty

0

@FCBparasiempre @norbi77 Ja mam w dupie co robiła Polska telewizja i co będzie robić. Ponieważ jako kibic mam dostęp do każdego meczu Barcy wykupiony bez względu na to na jakiej jest to platformie.

0

@clyde Brakuje mu futra Kizo, fryzury Okiego , taty Maty i kocich ruchów Bambi....

1

@Coutinho007 No tam przebudowa całej drugiej linii potrzebna.

0

@Borneo W dupie mam obydwie. Ale to po co tyle ludzi tam siedzi w tym pralamencie jak decyzje podejmuje Urszula?

0

@Zoker Według Ciebie to ja wiem, ze Tomek ma zawsze rację.

1

Lider LL , Top3 CL A Tomek Ćwiąkalski mówi że obecnie u Nas klimat jak u schyłku Xaviego.
Dobrze ze nie Koemana....

2

@fart A to nie wiesz ze "łobuzy" kochają najbardziej? :)

4

@Zoker Chłop tlumaczy artykuły hiszpańskich dziennikarzy o gada to samo po polsku. Rzeczywiście jego spostrzeżenia. Już nie mówiąc o obiektywizmie.

1

@Stinger_ No mógłby być albo nie. Potencjał dalej miałby taki sam. Więc kwestia czasu byłaby eksplozja talentu. A w City KDB czy Bernardo mlodzi nie są.. .

7

Też byłem załamany tym co zobaczyłem na boisku.

1

@Stinger_ Jasne że błąd. Bo jak zostajesz z starym xzesif kontuzjowanym KDB i nie masz alternatywy. Albo musisz grać Nunesem to jest to błąd. Zawłaszcza że mógłby ich pogodzić.

0

Prawda jest taka że Cucu musiał buty zmienić żeby mieć co powiedzieć/na co zwalic na konferencji.

0

@Aragorn33 @michal26 Albo ukarać wszystkich albo nikogo w sprawie prekampani.

Natomiast większym problemem jest tak jak pisałem za kogo pieniądze oni to robią.

0

@Aragorn33 Ale to trzeba prowad8zc kampanie. A on prowadzi jak i inne prekampanie. I nikt prawnie nic tu nie może zrobić. Ale problemem większym jest właśnie wydawanie środków z naszych podatków. Bo jak ktoś sam chce sobie sam zapłacić za rakietę w kosmos z banerem, to zwykły Kowalski ma gdzieś. Gorzej jak z publicznych pieniędzy...

0

@Aragorn33 A czemu nie napisałeś że Mentzen już mowil X raxy że płaci za to sam z własnej kieszeni? A Trzaskowskiemu te objazdy opłacaj samorządy oczywsice gdzie władze sprawują ludzie z jego partii.

0

@AmigoBlancos No genialny sztab od przygotowania fizycznego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?