PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 A to nigdy nie widziałeś aby linowy pokazał spalonego albo aut dla jednej drużyny a główny podjął inna decyzje?
@tbas No jak skąd ma wiedzieć? To na boisku musi widzieć. Linowy się pospieszył. Ale to główny podejmuje wszystkie decyzje.
0
@tbas @KamQiX Liniowy jest tylko do pomocy. Glowny podejmuje decyzje oraz przerywa lub puszcza grę. Szymon tam popełnił błąd bo wytyczne są takie że na stykowych sytuacjach puszczasz grę i potem można to zweryfikować. Bo właśnie po to powstał VAR. I aby nie było błędów i móc z niego korzystać. Tam miał szczescie.
Ale wiele razy Szymon byl zbyt pewny siebie i nie chciał skorzystać z VAR.
0
@betonito Nico dogadał się ze dadzą kJ odejść za kwotę jak w klauzuli jeżeli zostanie.
Dwa to my potrzebujemy lewego skrzydła. Inne alternatywy nią są "tansze" a i pewności nie ma czy się sprawdza że względu na aklimatyzacje i zmianę ligi.
1
@Szymemdymek Nie dostanie ani minuty. Bo nie ma zielonego światła do gry.
3
Tomek Ćwiąkalski - Real wygląda jak za schylkowego Beniteza.
1
@tbas Ale ja np zawsze lubię jak Real przegrywa. Nie ważne jak gramy my. To przegrana Realu cieszy.
0
@VegetaPolska Znaczy do tej taktyki Rodrygo też się nadaje. W tym momencie np powinien grać on i Mbappe. I właśnie w razie kontuzji trzeba mieć zmiennika.
0
@joloskyy Może postawa na treningu zasłużył chociaż na mecz z 4 ligowcem.
2
@escarabajo Wystarczy zagrać 2 w ataku ,bez żadnej 9. Tylko z wymiennością pozycji i schodzeniem do skrzydeł.
1
@BulaKG 65 złotych to opłata klimatyczna.
0
@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub_87 To nie jest kwestia organizacji tylko wybrany model biznesowy. Biedronka "powiększa" swoją powierzchnię handlowa oraz maksymalizuje potencjał sprzedażowy poprzez umieszczenie towaru wszędzie. Na zmianę pracuje tam mało osób i nawet nie byli by w stanie tych palet wszystkich rozłożyć. A tak cześć towaru sprzedają prosto z palety...
I jest to zupełna odwrotność Lidla który ma swoje sklepy zaplanowane co do centymetra. I szerokość alejek np....
I jedni i drudzy wychodzą na "swoje" bo biją konkurencję i to znacznie jeżeli chodzi o zysk.
0
@wojopancer Obaj mieli Genialna technikę oraz drybling. Ale Roni do tego nigdy nie symulował. Był podziwiany przez wszystkich. A na Neya nie raz gwizdano.
Roni zdecydowanie.
0
@GigiAmoroso Śmigał w koszulce LFC to dużo powiedziane. Bo chlop był jednym z największych wtop transferowych. Albo ławka, albo kontuzja.
0
Komentarz usunięty
0
@FCBparasiempre @norbi77 Ja mam w dupie co robiła Polska telewizja i co będzie robić. Ponieważ jako kibic mam dostęp do każdego meczu Barcy wykupiony bez względu na to na jakiej jest to platformie.
0
@clyde Brakuje mu futra Kizo, fryzury Okiego , taty Maty i kocich ruchów Bambi....
1
@Coutinho007 No tam przebudowa całej drugiej linii potrzebna.
0
@Borneo W dupie mam obydwie. Ale to po co tyle ludzi tam siedzi w tym pralamencie jak decyzje podejmuje Urszula?
0
@Zoker Według Ciebie to ja wiem, ze Tomek ma zawsze rację.
1
Lider LL , Top3 CL A Tomek Ćwiąkalski mówi że obecnie u Nas klimat jak u schyłku Xaviego.
Dobrze ze nie Koemana....
2
@fart A to nie wiesz ze "łobuzy" kochają najbardziej? :)
4
@Zoker Chłop tlumaczy artykuły hiszpańskich dziennikarzy o gada to samo po polsku. Rzeczywiście jego spostrzeżenia. Już nie mówiąc o obiektywizmie.
1
@Stinger_ No mógłby być albo nie. Potencjał dalej miałby taki sam. Więc kwestia czasu byłaby eksplozja talentu. A w City KDB czy Bernardo mlodzi nie są.. .
7
Też byłem załamany tym co zobaczyłem na boisku.
1
@Stinger_ Jasne że błąd. Bo jak zostajesz z starym xzesif kontuzjowanym KDB i nie masz alternatywy. Albo musisz grać Nunesem to jest to błąd. Zawłaszcza że mógłby ich pogodzić.
0
Prawda jest taka że Cucu musiał buty zmienić żeby mieć co powiedzieć/na co zwalic na konferencji.
0
@Aragorn33 @michal26 Albo ukarać wszystkich albo nikogo w sprawie prekampani.
Natomiast większym problemem jest tak jak pisałem za kogo pieniądze oni to robią.
0
@Aragorn33 Ale to trzeba prowad8zc kampanie. A on prowadzi jak i inne prekampanie. I nikt prawnie nic tu nie może zrobić. Ale problemem większym jest właśnie wydawanie środków z naszych podatków. Bo jak ktoś sam chce sobie sam zapłacić za rakietę w kosmos z banerem, to zwykły Kowalski ma gdzieś. Gorzej jak z publicznych pieniędzy...
0
@Aragorn33 A czemu nie napisałeś że Mentzen już mowil X raxy że płaci za to sam z własnej kieszeni? A Trzaskowskiemu te objazdy opłacaj samorządy oczywsice gdzie władze sprawują ludzie z jego partii.
0
@AmigoBlancos No genialny sztab od przygotowania fizycznego.